Sta biste volelli da budu u znaku vasa deca?:)

gigule:
lako, mama izbaci dete u čas i dan kada astrolog to preporuči, dakle čeka pravi trenutak
bebi viču ček nemoj saaaaad bićeš Bik!!!!...ili nemoj još još još neću dete u podzaku Vage!!!!

e sad ako se zeznu ne znam da li poklone dete nekom pa prave idealno ili ipak eto zadrže...
Hm... pa dobro, ne pisemo o tempiranju znaka, samo pisemo sta bi ko voleo... Ali ima i takvih slucajeva :roll: . Za Milju Vujanovic kazu da je upravo to uradila sa obe cerke (cini mi se da su dve cerke, nisam sigurna, zaboravila sam), obe su Vage, i to planski. To je vec, slazem se, krajnje debilno...
 
Chiara:
gigule:
lako, mama izbaci dete u čas i dan kada astrolog to preporuči, dakle čeka pravi trenutak
bebi viču ček nemoj saaaaad bićeš Bik!!!!...ili nemoj još još još neću dete u podzaku Vage!!!!

e sad ako se zeznu ne znam da li poklone dete nekom pa prave idealno ili ipak eto zadrže...
Hm... pa dobro, ne pisemo o tempiranju znaka, samo pisemo sta bi ko voleo... Ali ima i takvih slucajeva :roll: . Za Milju Vujanovic kazu da je upravo to uradila sa obe cerke (cini mi se da su dve cerke, nisam sigurna, zaboravila sam), obe su Vage, i to planski. To je vec, slazem se, krajnje debilno...
Milja ima ćerku i sina. A od Milje je prepisala "metod" Katarina Rebrača koja je natempirala da joj se ćerka rodi kao (e, sad me nemojte držati za reč) Škorpija/Lav ili Lav/Škorpija (mislim ipak ono prvo).
E sad, da li je to debilno ili ne, zavisi od ljudi i nji'ovi' ćudi. A što se moje želje tiče, još malo ću da razmislim.
Prvo sam pomislila da bih volela da mi ćerka bude rođena u znaku Bika ili Lava, ali onda sam srela čoveka svog života koji ne želi ni da čuje da mu ćerka bude neka Lavica (smatra ih promiskuitetnim, mada se ja ne slažem s tim). Tako mi ostaje da navijam za ćerkicu Bika (e, ako mi i tu neku dlaku nađe...).
Sin :arrow: definitivno Strelac :!:
O podznacima moram još mnogo da razmišljam...
 
Voljela bih da mi djeca budu lavovi, vodolije, ili eventualno blizanci...
Vodolije su jako neobicne osobe, zive u svom svijetu, i tu njihovu (nasu) komplikovanost volim.
Lavovi su jake osobe pune samopouzdanja, a to je upravo ono sto zelim svojoj djeci.
A blizanci, pa, bar po osobama koje sam upoznala, jako su blage naravi i dobro bih se slagala sa njima. Jedino bi mi njihova osjetljivost, kao majci,tesko padala.
 
uopste se ne razumem u karakteristike znakova, znam samo nesto malo.. ali zato znam da ne bih volela da mi sin bude devica!!! koliko sam upoznala muskih devica, svaki me je razocarao.. ali, i ako bude devica, lepo cu ja njega da naucim da ne radi tako nesto ljudima, kao sto su device meni.. mislim - da ne smara, i jos ponesto.. e, sad, ima izuzetaka, naravno, sve je genetski.. :wink:
 
Pa ja bih baaaas volela da mi zensko dete bude STRELAC jer je to fantastican znak za zenu,dobar je za posao i putovanja ,a u podznaku BLIZANAC jer oni vole da uce i u toku svog zivota znaju dosta jezika,a lepo je biti obrazovan.A sto se tice muskog deteta... pa mozda BIK a podznak OVAN. :lol: Ali posot su mi gledali natalnu kartu i rekli da cu imati jednojajcane blizance e onda vec neznam,bice kako bude..
 
pa kao prvo nek su ziva i zdrava :D
a znate da sam citala kako su Aleksandru Makedonskom astrolozi prorekli cas ne rodjenja, nego zaceca :?
i jos puno velikih ljudi je rodjeno tako, za neverovati
Inace dete mi je riba devica i kao dete je jako razumno, pazljivo i slatko. kakva ce biti kad odraste ne znam.Mesec u strelcu kazu da je cini otvorenijom. Mislim da puno toga utice na jednog coveka,
Zvezde, okolina genetika i sl. :shock:
 
E da zaboravila sam reci, kako bi moja mama onda trebala biti zadovoljna sa mnom posto sam vaga
Slatke, umiljate i radoznale. Ali plasljivei nesigurne. Kod njih treba razvijati veru u sebe.
Zato je mozda dobro znati znakove svoje dece jer neke opste karakteristike postoje i da se zna na sta treba obratiti paznju kod odgajanja.
Blizanci su hiperaktivni kao dece, a ni vodolije ne zaoztaju , zato naoruzajte se strpljenjem.Za lavove sam cula da treba drustvenim sportovima da se bave da bi razvili osecaj za drugarstvo a kod riba da im se razvija osecaj i za realan svet itd.
 

Back
Top