Da li iko moze da mi da odgovor o izolaciji zida?

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
Imam problem sa bukom iza zida dnevne sobe, galama, smeh, muzika, Tv. (Neke devojke sa sela se doselile i sta dalje reci...). I zanima me cime da oblozim zid, sta da stavim, zalepim preko njega da ih vise ne cujemo jer nam prave velike probleme do kasno ujutru. Culi smo razne stvari, od stiropora, preko sundjera, stirodura, stajklene vune, pa na kraju i plute. Ja bi da to najjednostavnije uradim, pa me zanima im li iko resenje za ovaj moji problem? Hvala.
 
zozefina:
Imam problem sa bukom iza zida dnevne sobe, galama, smeh, muzika, Tv. (Neke devojke sa sela se doselile i sta dalje reci...). I zanima me cime da oblozim zid, sta da stavim, zalepim preko njega da ih vise ne cujemo jer nam prave velike probleme do kasno ujutru. Culi smo razne stvari, od stiropora, preko sundjera, stirodura, stajklene vune, pa na kraju i plute. Ja bi da to najjednostavnije uradim, pa me zanima im li iko resenje za ovaj moji problem? Hvala.

Ja sam slicne probleme sa komsilukom resavala prvo na fin nacin, ono kao zamolim da manje galame,pustaju muziku i tako sve lepo redom ali posto to traje otprilike par dana dok se opet ne pomame onda idem u kontra napad odgovarajucom vrstom muzike npr. ako neko drnda narodnjake ja npr. odvalim pogues ili ramones ili nesto u tom stilu ili jos bolje pustim carmina burana i cekam otprilike pet minuta dok se malo nadglasavamo pa onda ona druga strana utihne.( imam mocnu muziku 8)
Moja deviza je u ovom slucaju klin se klinom izbija 8) 8) :wink: :D

Salu na stranu, stiropor ploce od 1 cm ili 2cm debljine em sto se lako lepe am sto su i termo pa samim tim i zvucna izolacija.Zalepis preko tapet, ja sam cak nasla neki od tankog stiropora madjarski (imas u raznim dezenima i bojama) i pobedila si.Sve gotovo za popodne.
Ajd pa srecno!!! :wink:
 
Jedna francuska kompanija izbacila je na trziste cd na kome su snimljeni najgori zvuci sa kojim mozes da pariras glasnim komsiijama. I ne samo da pariras vec da ih ubijes u pojam.Tu su zvuci zene koja nabada stiklama po parketu,raznih burgija i busilica,plac deteta, turiranje motora automobila,totalni haos na nekoj zurci i razni drugi nesnosni zvukovi.
 
PLESsitnihDEMONA:
Jedna francuska kompanija izbacila je na trziste cd na kome su snimljeni najgori zvuci sa kojim mozes da pariras glasnim komsiijama. I ne samo da pariras vec da ih ubijes u pojam.Tu su zvuci zene koja nabada stiklama po parketu,raznih burgija i busilica,plac deteta, turiranje motora automobila,totalni haos na nekoj zurci i razni drugi nesnosni zvukovi.

:lol: :lol: :lol: 8) Ovo stvarno treba imati u kolekciji. Mada... mislim da je najbolje da kada se to desi, prijaviš lepo policiji, pa kada im na vrata zakucaju, lepo će se smiriti. Ako kojim slučajem nastave po starom... ti ponovo prijavi, a onda im sledi... šta? Kazna. Nećeš imati dalje problema, veruj mi.
Naravno, samo ako želiš da budeš toliko radikalna. Neko je već rekao da ne bi trebalo zbog bilo koga da smanjuješ dimenzije sobe i sa tim se slažem. Good luck.
 

Back
Top