Ski letovi i komentator RTS-a

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
U nedelju je bio prenos iz Kulma, ski letovi. Oni koje to zanima su stvarno mogli da uzivaju. Celu predstavu je pokvario kreten od komentatora, koji je svo vreme pricao o svemu drugom osim o onome za sta je angazovan toga dana.. Ne kazem da nase devojke na univerzijadi u skijanju ne treba pomenuti, svaka im cast! No, covek je u nedogled nabrajao neke ljude, zasluzne za skijanje u nasoj zemlji (cuj skijanje u nasoj zemlji), pominjuci i redjajuci imena, cak i pokojnih ljudi, pa sve do u crevca sta je ko i kada uradio, kao da smo skijaska velesila. A ovamo ljudi preskacu 200 metara, bore se za svaki santimetar, ludilo jedno. To je kao kad bi za vreme prenosa F1, svo vreme pricao o auto trkama na Cetinju... a F1 dogadjaje na ekranu pominjao tek ovlas..
Preseo mi je i prenos i idiot koji sebe smatra novinarem.

Nazalost, nije on jedini te "fele", mnogi misle da su komentatori a veze sa mozgom nemaju sta treba i kako raditi.
Inace, zna li neko kada su negde sledeci letovi?
 
Ako imas Eurosport idi na njihov sajt i pogledaj...Jer ovi nasi su idioti, njima je samo dnevnik siguran sve ostalo moze da se otkaze ili da zakasni jer Goca Trzan nije zavrsila pesmu. :lol: :roll:
Inace navijam za Ahonena godinama i iako je i ranije bio prvak ove godine ODUCAVA. 8)
 
kad god slusam kako sasa mikic prenosi vaterpolo utakmicu, iskljucim ton, slosi mi se od lupetanja.
ostale sportove ne pratim.
mozemo mi da se zezamo, ali je nikitovic ostao zapamcen kao vrsni poznavalac i komentator.
 
Ma ne mogu da verujem da nema ko da ih "skine" i postavi ljude koji znaju posao. U pravu si, mozemo pricati sta hocemo, ali nekada su reporteri zaista znali posao. Ima i danas dobrih, ali to su sve mladi ljudi, koji po misljenju "starijih, iskusnijih" treba TEK da peku zanat :( A dok mladi ljudi ne ostare, gledacemo preenose u kojima idiot ocigledno totalno neprimpremljen, bulazni.
Da se razumemo, nisam mlad, ali bih forsirao mladice kao reportere do besvesti. Mnogi od njih znaju posao stvarno perfektno al' eto, nisu "jos ispekli zanat". Pravo je uzivanje kako u pravo vreme na pravi nacin, daju prave informacije, ne smetajuci pri tome i ne remeteci tok dogadjaja i pracenje. Na primer oni momci sto prenose F1, pa jos poneki. A onaj idiot sto prenosi utakmice Partizana, ne mogu da verujem...
 

Back
Top