Da li je igrac normalan?

vuk_:
Kratko i jasno stavimo mu do znanja sta mislimo o njemu i njegovim 'istorijskim istinama', kao i o krajnjoj neaktivnosti i nezainteresovanosti administratora za ovaj forum.


Kakvo je ovo ponasanje i ogovaranje mene, od strane ovoga bolesnika ?

Ovaj bolesnik bi zelio da se protiv "istine" da su Crnogorci Srbi ne smije govoriti !

Ovaj bolesnik zamislja da zivimo u fasizmu ili komunizmu ?

Ovaj bolesnik, inace nema nikakvo svoje misljenje, samo postire copy/paste tekstove za koje je zakljucio da su od Boga pisani !

Molim da se brise ovaj topic i da se brisu postovi koji nemaju veze sa jasnim nazivom ovog podforuma - "Istorija"
 
Zakljucah onaj topic jer je vec i sam rijecnik koji je tamo koristen, postao degutantan...
Sto se Igracine, odnosno njegovih postova tice, bunili su se ovdje ljudi zbog njega, pa kad je nestao, onda su se kukali sto ga nema...
Ko bi vama svima ugodio...?
 
Mene i dalje interesuje sta vi mislite o ovome. On nas jos uvek bombarduje istorijskim 'istinama'. Citirao je cak i tri domaca istoricara da 'potvrdi' svoje separatisticke snove. Obraca li paznju na to da mu je ovde oboren svaki 'dokaz' i svaka prevara? Sta uopste mislite da on zeli od nas?
Da li doprinosi zdravom radu foruma ili nas skrece u budalavstine, pesudoistoriju i prizemna prepucavanja? Mogu li se pobrojati sve teme koje je otvorio i svi ljudi koje je izvredjao?
 
vuk_:
Mene i dalje interesuje sta vi mislite o ovome. On nas jos uvek bombarduje istorijskim 'istinama'. Citirao je cak i tri domaca istoricara da 'potvrdi' svoje separatisticke snove. Obraca li paznju na to da mu je ovde oboren svaki 'dokaz' i svaka prevara? Sta uopste mislite da on zeli od nas?
Da li doprinosi zdravom radu foruma ili nas skrece u budalavstine, pesudoistoriju i prizemna prepucavanja? Mogu li se pobrojati sve teme koje je otvorio i svi ljudi koje je izvredjao?

Pazi kako je primjetio da sam "ČAK" citirao tri domaca istoricara. Nijesam znao da to nije dozvoljeno ? Nijesam znao da činim ružnu stvar.

Ovo je podforum "Istorija", a ne politika i ovo nema nikakve veze sa "separatizmom" !

Ako vec izmisljas da su Crnogorci Srbi, onda se suoci sa cinjenicama i faktima.

A ako neces da vjerujes u istinu, a ti vjeruj u lazi.
Sto ja tu mogu.

Ja nijesam od onih Crnogoraca koji kazu da su Njegos i Nikola bili Crnogorci i da nijesu bili Srbi.
Ako su Njegos i Nikola rekli za sebe da su Srbi, ja tu nista ne mogu.

Ali hajde da vidimo i kako su se izjasnjavali:

Vojislavljevici
Balsici
Crnojevici

Sto se mene tice ja nikad necu postati Srbin zbog Njegosa i Nikole, a zasto su se oni proglasili Srbima, nije tesko odgonetnuti.

To što su te cijeli život lagali da su Crnogorci Srbi to nije moj problem, nego tvoj.
 
igracina:

Ali hajde da vidimo i kako su se izjasnjavali:

'AJDE DA VIDIMO! JA NE VERUJEM DA SU CRNOGORCI? STA TI KAZES?

Vojislavljevici
Balsici
Crnojevici

Sto se mene tice ja nikad necu postati Srbin zbog Njegosa i Nikole, a zasto su se oni proglasili Srbima, nije tesko odgonetnuti.

STVARNO, UVEK SAM SE PITAO KAKO SU SE ONI U POPISU IZJASNJAVALI, ZA KOGA SU NA IZBORE GLASALI? ODGONETNI MI MOLIM TE, NE DAJ DA ZIVIM U NEZNANJU!

 
Ja bih najlepse zamolio igracica da zaobidje ovu temu i ne kvari je svojim svinjarijama. Iz topica se jasno vidi o cemu treba da se prica ovde, i jasno je da ovde ne trazim njegovo misljenje vec misljenje drugih ljudi.

Ipak necu ga uskratiti za odgovor :
br1
Rekao sam da 'cak' citira srpske istoricare i dokazuje nesto sto ti ljudi nikada nisu tvrdili, odnosno crnogorsko nesrpsko poreklo. Isto tako u tim citatima niko nije rekao da u Duklji nisu ziveli Srbi vec su izneli nedoumice (tj Relja Novakovic ih je izneo), a on (igracic) to i pored toga pokusava predstaviti kao jasan dokaz da u Duklji nije bilo Srba. U slucaju da neko od srpskih ili bilo kojih drugih istoricara tvrdi tako, morao bi to itekako i da odbrani dokazima. A takvih medju ozbiljnim istoricarima nema. Zato sam rekao 'cak citirao domace istoricare', u smislu da je koriscenje tih citata u te svrhe ravno pravoj bolesti. A siguran sam da bi svaki od pomenutih istoricara imao svasta da kaze igracicu kada bi video u kakve im svrhe koristi citate.

br2
O Vojisavljevicima se moze procitati ovde ko su i sta su, i kako ih priznata istorija tretira (naravno kao srpsku dinastiju)
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=58259&start=45
samim tim mislim da je izlisno da govorim i o Crnojevicima,
dok o Balsicima postoje rasprave da li su Srbi ili Albanci poreklom, ali niko ih ni u bunilu ne naziva Dukljanima Ne Srbima.

Ukoliko pozelis da mi odgovoris igracicu, nemoj to raditi na ovoj temi vec na na nekoj drugoj koja se toga tice. Ovde naslov jasno kaze koja je tema. Budi toliko civilizovan pa ispostuj to.

Dakle, da nastavimo ipak :
 
Mene i dalje interesuje sta vi mislite o ovome. On nas jos uvek bombarduje istorijskim 'istinama'. Citirao je cak i tri domaca istoricara da 'potvrdi' svoje separatisticke snove. Obraca li paznju na to da mu je ovde oboren svaki 'dokaz' i svaka prevara? Sta uopste mislite da on zeli od nas?
Da li doprinosi zdravom radu foruma ili nas skrece u budalavstine, pesudoistoriju i prizemna prepucavanja? Mogu li se pobrojati sve teme koje je otvorio i svi ljudi koje je izvredjao?
 
Ti si ovde da izmishljash bajke i falsifikujesh istoriju, i koliko vidim zamoljen si da se ne pojavljujesh na ovoj temi. Poshtuj to.

A moderatori bi trebali da se zapitaju da li opet zele forum sa milion tema o tzv dukljanima, narodom starijim od amebe, i da krenu opet bezgranichne svadje sa dokazanim srbofobom igrachinom. Ja idem sa ovog foruma dok je josh vreme.
 
Ajduk:
Ti si ovde da izmishljash bajke i falsifikujesh istoriju, i koliko vidim zamoljen si da se ne pojavljujesh na ovoj temi. Poshtuj to.

A moderatori bi trebali da se zapitaju da li opet zele forum sa milion tema o tzv dukljanima, narodom starijim od amebe, i da krenu opet bezgranichne svadje sa dokazanim srbofobom igrachinom. Ja idem sa ovog foruma dok je josh vreme.

Zamijenio si teze.

Ti si taj koji mrzi sve sve balkanske, evropske i svjetske narode, ti si taj koji mrzi civilizciju, kulturu, poredak, humanizam, etiku...

Posto si takav, mislis da su i drugi kao ti !
 
Ма луд је сто гради. Гарант и њега "прогањају мртви терористи".

Јављам се као донатор да се играчићу купи модерна и по мери кошуља са копчањем на леђима.
 

Back
Top