Okupljanje :)

Nadya

Ističe se
Poruka
2.157
Posle razgovora sa nekoliko ljudi, kao i izrazenim zeljama za okupljanje, odlucili smo da ipak to i uradimo :D

Predlazem da se to desi 5. februara u 19h. Ako neko radi i subotom, taman da moze da se organizuje posle posla, a moze i posle da se izadje :wink: tako da mislim da je to najbolje vreme.

Naravno, dobrodoshao je svaki predlog 8)

mesto okupljanja bi bio Trg Nikole Pashica (da ne bude bas najklasicniji trg :wink: ) 8)

Da ne bismo vise morali da se zamisljamo... :P

paa... izjasnite se :arrow:

:)
 
drago mi sto me poslusaste 8) :lol:

imam samo jedno da dodam,trg je poveci,reci s koje strane...

i jos nesto,nemo' da vas vidim kako virite iza stubica i drveca i smekate ko je stigao pre vas !!!
 
vecavestica:
a kako ce oni koji su van Beograda?

veco,pa nosu novi banovci na kraj sveta... do tamo znas i sama,lasta pa na nesto od keja a za povratak...hmmm,smislicemo vec nesto...

btw.koji je plan,samo se okupimo vidimo i svako svojim putem ili?


p.s.insp. ne brigaj,gde vidis bulumentu,tu se pridruzi...uostalom,ja cu te prepoznati :wink:
 
wet look:
vecavestica:
a kako ce oni koji su van Beograda?

veco,pa nosu novi banovci na kraj sveta... do tamo znas i sama,lasta pa na nesto od keja a za povratak...hmmm,smislicemo vec nesto...

btw.koji je plan,samo se okupimo vidimo i svako svojim putem ili?


p.s.insp. ne brigaj,gde vidis bulumentu,tu se pridruzi...uostalom,ja cu te prepoznati :wink:

pa neeee svako na svoju stranu, boze sacuvaj :roll:
idemo zajedno na neko veliko mesto gde svi mozemo da stanemo :wink: hehehe
zato i treba da se jave svi koji zele da dodju da bismo otprilike znali koliko nas je :D mada, iznenadjenja su uvek dobrodosla, a i kao da je prob da se dogovorimo na licu mesta (mada to traje onda citavu vecnost, al ako se desi, nije strasno :) )

eto :D

a inace, ne znam ni ja nikog licno sa foruma, tako da... inspirion, ne treba ti "ulaznica" :wink:
 
wet look:
vecavestica:
a kako ce oni koji su van Beograda?

veco,pa nosu novi banovci na kraj sveta... do tamo znas i sama,lasta pa na nesto od keja a za povratak...hmmm,smislicemo vec nesto...

btw.koji je plan,samo se okupimo vidimo i svako svojim putem ili?


p.s.insp. ne brigaj,gde vidis bulumentu,tu se pridruzi...uostalom,ja cu te prepoznati :wink:
ma nisu na kraj sveta ali mi je zadnji autobus u 22 40.
 
vecavestica:
wet look:
vecavestica:
a kako ce oni koji su van Beograda?

veco,pa nosu novi banovci na kraj sveta... do tamo znas i sama,lasta pa na nesto od keja a za povratak...hmmm,smislicemo vec nesto...

btw.koji je plan,samo se okupimo vidimo i svako svojim putem ili?


p.s.insp. ne brigaj,gde vidis bulumentu,tu se pridruzi...uostalom,ja cu te prepoznati :wink:
ma nisu na kraj sveta ali mi je zadnji autobus u 22 40.

Ja sam na NBG.Mozes prespavati kod mene :wink:
 
inspirion:
vecavestica:
wet look:
vecavestica:
a kako ce oni koji su van Beograda?

veco,pa nosu novi banovci na kraj sveta... do tamo znas i sama,lasta pa na nesto od keja a za povratak...hmmm,smislicemo vec nesto...

btw.koji je plan,samo se okupimo vidimo i svako svojim putem ili?


p.s.insp. ne brigaj,gde vidis bulumentu,tu se pridruzi...uostalom,ja cu te prepoznati :wink:
ma nisu na kraj sveta ali mi je zadnji autobus u 22 40.

Ja sam na NBG.Mozes prespavati kod mene :wink:
znala sam da ces to da kazes. :wink:
 
Nadya:
vidimo :D :wink:
mislila sam da ce vise ljudi da se ohrabri i pridruzi nama, al dobro, mozda je prerano :roll: :D

Ja za početak Februara imam nešto u planu, ali ako se dani ne poklope
mogao bih da se pojavim (samo, dotle će ovoj temi da istekne rok... moraćeš
da je pokreneš opet, recimo oko 1. februara)
 
...Ste vi podetinjili bre! Nemate pojma...cek da prodju ove maglustine i brrr, odlazim po blondiku i Gazdinku da ih dovedem...a to je, brajko moj, MARSUTA...
Ma, da se useres od puta... 8)
Od toliko lepih mesta, vi nasli da se okupljate na vetrometini. I to jos usred zime!
Ma vi niste nor...jos ste mali :)
 

Slične teme


Back
Top