Win 64

GRESNIK-M

Zainteresovan član
Poruka
268
Da li je moguce instalirati DX 9.0c na Windows 64?
Kod mene je problem da kada klinkem na i accept the agreement->pa na Next,odamh posle toga mi se pojavi da je instalacije zavrsena,a fajlovi se uopste nisu iskopirali. :(
 
...

Pazi, mozda vec imas instaliran DirecX pa je to razlog zbog cega nece... Koja verzija DirectX-a?
Koju verziju imas na svom racunaru a koju instaliras.. Pogledaj.. Poz.
 
GZ:
...

Pazi, mozda vec imas instaliran DirecX pa je to razlog zbog cega nece... Koja verzija DirectX-a?
Koju verziju imas na svom racunaru a koju instaliras.. Pogledaj.. Poz.

Kada se instalira win64,tada se instalira i Drect X 9.0b,ali ja hocu da instaliram 9.0c
 
Molio bi te da mi kazes gde si nabavio XP 64 jer onaj
koji navodno daju besplatno na godinu dana ne mogu da
instalisem. Krene instalaciju i kad dodje do setap
startuje onda pukne i ekran plav...
Napominjem da imam K8N asus , AMD64 2800+ ,512 rama a
ostalo sem graficke sam poskidao da ne bi mozda smetalo prilikom instalacije.Ako mozes da pomognes ti mi se javi na elunion@ptt.yu , bicu ti zahvalan.
Pozdrav Ketyy
 
BAs me zanima, zasto srljate na XP64.. Samo cete sebi za sada, praviti probleme, mnogi programi nece raditi, nekompatibilnosti na sve strane, da ne nabrajam.
64-bitni procesori takodje prouzrokuju probleme, prosto zato, sto ima jako malo softvera koji je radjen za ove platforme, strpite se, pa necete imati problema.
 
codemaker:
BAs me zanima, zasto srljate na XP64.. Samo cete sebi za sada, praviti probleme, mnogi programi nece raditi, nekompatibilnosti na sve strane, da ne nabrajam.
64-bitni procesori takodje prouzrokuju probleme, prosto zato, sto ima jako malo softvera koji je radjen za ove platforme, strpite se, pa necete imati problema.
a ja bas teo da se upustim u filozofiranje o procesorima :)
 
Hammerhead:
codemaker:
BAs me zanima, zasto srljate na XP64.. Samo cete sebi za sada, praviti probleme, mnogi programi nece raditi, nekompatibilnosti na sve strane, da ne nabrajam.
64-bitni procesori takodje prouzrokuju probleme, prosto zato, sto ima jako malo softvera koji je radjen za ove platforme, strpite se, pa necete imati problema.
a ja bas teo da se upustim u filozofiranje o procesorima :)
:idea: :idea: Ti si izgleda
genije , uzmi procesor 64 pa probaj nemas pojma koliko je bolji od 32 bita, prvo nema grejanja , drugo radi sa lakocom i tako brzo da ne poverujes a jos pri tom koristim xpsp2. ketyy
 
Da A64 jeste, ali bili vec celu epohu 32 bitnih procesora ne zna da napravi platformu, a kamoli za 64 bitne koji su tek u pomolu, a win u beta fazi. Nego lepo XPSP2 + A64 i vec radi bolje od intela :lol:
 
Ne moze se uporedjivati 32-bitni sa 64-bitnim iste frekvencije , jer 64-bitni radi mnogo stabilnije i brze.
Tacno, XP+SP2 je sasvim dovoljno da bi se to vidjelo.
Uporedjivao sam ih na raznim Matlab i c++ programima, uz zadavanje veoma obimnog posla, i stopao sam vreme izvrsavanja kod jednog i drugog.
64-bitni je dosta brzi.
I rezanje je brze. A instalacije isto idu brze na 64-bitnoj masini, iako je 32-bitni xp.
I nikakvih problema nema.
Jedva cekam da ubacim jos jedan HDD, na koji cu staviti 64-bitni Linux, da osetim stvarnu brzinu masine koju imam.
 

Back
Top