kako da povezem kamakorder hi8 sa kompjuterom

ivke74

Početnik
Poruka
3
:?: interesuje me kako da povezem kamakorder samsung vp-l 906 hi8 sa kompjuterom.
na kameri nema usb samo ima s/vhs izlaz u kompjuteru imam tv karticu koja ima s/vhs ulaz medjutim kada povezem kameru sa kompjuterom imam sliku nemam ton ako moze neko da mi pomogne ko je povezivao kamakorder i comp i koji program je najbolje koristiti :?: :!: :roll:
 
ivke74:
:?: interesuje me kako da povezem kamakorder samsung vp-l 906 hi8 sa kompjuterom.
na kameri nema usb samo ima s/vhs izlaz u kompjuteru imam tv karticu koja ima s/vhs ulaz medjutim kada povezem kameru sa kompjuterom imam sliku nemam ton ako moze neko da mi pomogne ko je povezivao kamakorder i comp i koji program je najbolje koristiti :?: :!: :roll:
Ubacis chinc koji daje sliku u tv karticu na kompu, a drugi cinc koji daje zvuk ubacis u line in na kompu ( ne znam da li ti je integrisan zvuk ili imas zvucnu karticu) s tim sto u ulaz LINE IN ne ide chinc nego klasicni jack od slusalica. Mozes da kupis ili da napravis ako znas da sa jedne strane bude cinc a sa druge dzek.
Ili (nisam dobro procitao sta si napisao) samo spojis sa tv kartice Line out sa LINE IN-om na kompu odnosno na zvucnoj i onda dobijes lepo zvuk na zvucnicima :wink:
 

Back
Top