Futsal - majstori na petoparcu

Вест о нашој репрезентацији,штета због пораза али има наде...
..............
Futsal reprezentacija Srbije poražena je u meču trećeg kola grupe 5 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. "Orlovi" su u Zrenjaninu izgubili od Portugalaca sa 2:1, a jedini strelac je bio Marko Perić. Za Portugalce golove u šestom i 19. minutu su postigli Žoao Matoš i Rikardinjo. Perić je ublažio poraz u 31. minutu. U drugom meču u grupi Grčka je pobedila Poljsku sa 4:3.
Kao prvi u grupi takmičenje je završio nacionalni tim Portugalije sa devet bodova, druga je Srbija sa šest, a treća Grčka sa tri poena. Poljaci nisu osvojili nijedan bod. Posle ovih rezultata Portugalci su izborili plasman na kontinentalni šampionat u Belgiji, dok će Srbija igrati u baražu.
 
Goleada Ekonomca u drugom poluvremenu

Fudbaleri Ekonomca zabeležili su novu pobedu u okviru 15. kola Prve futsal lige Srbije, pošto su u derbiju kola savladali ekipu VIK Naisusa sa ubedljivih 7:1 (1:1).

Iako rezultat govori suprotno, Ekonomac je tek u drugih 20 minuta igre uspeo da slomi otpor Nišlija i slavi vrlo ubedljivu pobedu u sali OŠ „Mika Antić“ u Nišu. „Studenti“ su na današnjem meču bili lišeni usluga Kocića i Vesića, koji su pauzirali zbog žutih kartona, pa su njihovo mesto zazeli mladi Simić i Aleksić.

Opsirnije na: http://www.kgsport.info/goleada-ekonomca-u-drugom-poluvremenu/
 
Do sukoba je došlo dva minuta pre kraja prvog poluvremena u trenutku kada je trebalo da se ponovi izvođenje jednog kornera, a sudiji Stefanoviću određeno je zadržavanje u pritvoru od 48 sati.



Načelnik Policijske uprave Ivan Đorović je rekao da će Stefanović po isteku mere policijskog zazdržavanja biti lišen slobode i sproveden nadležnom istražnom sudiji.



"Stefanović, glavni sudija na utakmici, dodelio je žuti karton, posle čega su se oko njega okupili igrači. Tada je glavom udario golmana Aksentijevića koji je pao na parket. Golman je u Kliničkom centru gde mu lekari utvrđuju stepen povrede", rekao je Đorović i dodao da će o ostalim detaljima tog incidenta policija u petak izdati saopštenje.
 
Вероватно најуспешнији играч футсала с овог простора . С тим да је потпуну афирмацију доживео као играч правог, великог фудбала. Прво се афирмисао у у футсалу, па тек онда као на великом терену и одиграо 28 утакмица за репрезентацију САД за коју је играо до 38. године живота. Тотално нетипична каријера. Играо до 43. године фудбал.
http://en.wikipedia.org/wiki/Preki

Пошто сам знао човека, могу да кажем да је баскет играо вероватно и боље него фудбал. Али су му у Звезди рекли да је неталентован. :mrgreen:
 
Ok, imam 19 god, i studiram fudbalsku akademiju. Volim veliki fudbal, i trenirao sam nesto malo, godinu dana, ali mene srce i znanje vuce na mali. Mali fudbal igram celog zivota, i sa 16god sam poceo da igram sa daleko starijima jer sam tad bio van konkurencije za moje godine. Gde ja mogu da se upisem da treniram, zna li neko da mi kaze??
 
Ok, imam 19 god, i studiram fudbalsku akademiju. Volim veliki fudbal, i trenirao sam nesto malo, godinu dana, ali mene srce i znanje vuce na mali. Mali fudbal igram celog zivota, i sa 16god sam poceo da igram sa daleko starijima jer sam tad bio van konkurencije za moje godine. Gde ja mogu da se upisem da treniram, zna li neko da mi kaze??

Bravo bravo.....cisto da ti dam podrsku...Mali fudbal je prava stvar koliko god trenirao veliki ..Razlika je kao posao i hobi...Nadam se da si nasao gde da ga treniras ,bar sad ima dosta klubova
 
Нико да напише нешто о ЕП које се управо завршило.
Финале Италија - Русија 3:1
Победили - Бразилци;)
Нисмо учествовали,али што се мене тиче -ако ће пола тима да нам буде Лима,Робињо...-и не морамо .
Иначе имало се шта видети,било је добрих утакмица,добрих потеза...
 
da li ima neko društvanjce da im fali igrač za mali fudbal , pogotovo na male goliće imam 52 godine pa bi mi odgovarali samo rekreativci a ne neki u punoj snazi, iz Beograda sam i s obzirom da i na poslu i kod kuće mnogo sedim a imam i visok pritisak baš bi mi odgovaralo da mi se javite i pozovete me .
 
Odrzan je zreb za EP 2016. godine koje se odrzava u Beogradskoj areni u nasoj zemlji.
Neki je bezvezni sistem takmicenja gde ima 3 reprezentacije u 4 grupe:
Group A: Srbija, Portugal, Slovenija
Group B: Spanija, Ukrajina, Madjarska
Group C: Rusija, Hrvatska, Kazahstan
Group D: Italija, Ceska, Azerbejdzan

Turnir ce biti odigran od 02. do 13. februara 2016.
 
Ma iz prvog sesira ko god da je dosao jak je kao zemlja. Rusija, Italija, Spanija su i jace nego Portugal.
MI smo imali dve prijateljske sa Slovenijom pre 3 nedelje i dobili smo obe, tako da ocekujem pobedu i prolaz dalje. E jbg, ukrstamo sa grupom B i idmeo na Spaniju i tu je kraj :)
 

Back
Top