(Anti)Preporuke za knjige u vezi sa tarotom

M@jk

Zainteresovan član
Poruka
131
Mislim da je dobrodoshla jedna ovakva tema...Vidim da se po raznim temam provlache preporuke za razne knjige u vezi sa tarotom,pa mislim da je bolje da imamo jednu gde ce da ih saberemo,a pritom da damo i neke antipreporuke...:lol: Ja josh nemam nishta da preporuchim,jer josh nisam nishta tako chitao,ali pitam za preporuku za preporuku za neku knjigu koja je dobra za pochetnike,za neki priruchnik(samo da nije mnogo povrshno,kao ovaj moj shto ide zajedno sa shpilom:mrgreen:)...:D
 
Valeria i ja sam zainteresovana da mi na pp pošalješ gde mogu da nabavim te knjige koje su tvojih ruku delo :D hvala...

Ja sam učila iz knjige Learning Tarot od Joan Buning, vidim da se gore pominje sajt, odlično je stvarno..nekako jednostavno pisano..

Inače pored Rider Waite-ovog špila, moj omiljeni je Osho Zen tarot koji vidim da ovde niko ne spominje...prelep špil, i vrsna knjigica koja ide uz njega..
Ne znam da li je dozvoljeno da stavim link:
http://www.amazon.com/Osho-Zen-Taro...7337/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1322075774&sr=8-1
znači za svaku preporuku.... :)
 
Тема већ постоји, па нема потребе да отварам нову.

До сада сам највише користио "Сликовни кључ за тарот" од Вајта.

У мом поседу је још и "Тарот - древни систем симбола" од Берковског. Ова књига важи за веома озбиљну. Почео сам давно да је читам па прекинуо. Вратићу се њој свакако.

Поседујем "Тарот и тумачење снова" од Џуди Галентајн". Ово посебно треба да се изучи.

Препоручите ваше омиљене књиге о тароту.
 

Back
Top