Prehrambeni proizvodi u ljubavnoj igri

Hrana u ljubavnoj igri-najjaca stvar.
Tacnije volim da kod mene serviram neku klopu pre sexa.Pa da joj stavim stopalo na ribicu ispod stola,a ona da raskopca bluzu da lakse dise dok jede,da se ocesem o nju dok joj serviram hranu,da buljim u njenu picu dok ispijam svoju votku.
A i stvarno je cudno koliko zene vole da im spremis neku klopu.Valjda im je to genetski jos iz vremena pecinskog coveka
 
Milojko Vasic:
Ma ja se ustvari bas i lozim na nesto lepljivo, sto je najcesce i slatko ! Dakle, med, eurokrem, slatko ... Po njenom telu, ribici, guzi ...
A i po mom telu, sto se ona ne bi malo osladila ... :)
e milojko može i slano da bude slatko 8) zamisli kako u onoj prijatnoj polutami u nekom kafiču ja pijem martini i polako gutam masline dok moja nogica... mazi... :lol:

ili kako me posmatraš sa druge strane stola onako iz sveče kako polako "uvlačim" špagete dok te fiksiram pogledom ispod obrva 8)
 
devojka_bgd:
Znaci to definitivno nisam probala...med,slatko,euro krem...
Meni je voce ekstra zanimljivo...i slatko i kiselo i curi i lepe je boje...mandarina...lubenica...zrele kruske(kad se setim:oops:)
I vino,naravno, crno(tuda-svuda....)...

Eh , pa sad ako dame konzumiraju onda defintivno mora da bude nesto sa odredjenim viskozitetom sto bi se zadrzalo i na uzvisenim delovima .Ovde nabolje ide Shlag i Eurokrem :) mada goji ali sta je tu je :oops:
A kada mi konzumiramo , moj glas je definitivno , Sangrija(za one koji neznaju , slatko vino ) , i jagode (i sampanjac je dobro dosao) 8)
 
Stari Lisac:
devojka_bgd:
Znaci to definitivno nisam probala...med,slatko,euro krem...
Meni je voce ekstra zanimljivo...i slatko i kiselo i curi i lepe je boje...mandarina...lubenica...zrele kruske(kad se setim:oops:)
I vino,naravno, crno(tuda-svuda....)...

Eh , pa sad ako dame konzumiraju onda defintivno mora da bude nesto sa odredjenim viskozitetom sto bi se zadrzalo i na uzvisenim delovima .Ovde nabolje ide Shlag i Eurokrem :) mada goji ali sta je tu je :oops:
A kada mi konzumiramo , moj glas je definitivno , Sangrija(za one koji neznaju , slatko vino ) , i jagode (i sampanjac je dobro dosao) 8)
Stvarno si lisac,sangrija je nesto naj eroticnije sto sam ikad pila... :wink:
 
devojka_bgd:
Stari Lisac:
devojka_bgd:
Znaci to definitivno nisam probala...med,slatko,euro krem...
Meni je voce ekstra zanimljivo...i slatko i kiselo i curi i lepe je boje...mandarina...lubenica...zrele kruske(kad se setim:oops:)
I vino,naravno, crno(tuda-svuda....)...

Eh , pa sad ako dame konzumiraju onda defintivno mora da bude nesto sa odredjenim viskozitetom sto bi se zadrzalo i na uzvisenim delovima .Ovde nabolje ide Shlag i Eurokrem :) mada goji ali sta je tu je :oops:
A kada mi konzumiramo , moj glas je definitivno , Sangrija(za one koji neznaju , slatko vino ) , i jagode (i sampanjac je dobro dosao) 8)
Stvarno si lisac,sangrija je nesto naj eroticnije sto sam ikad pila... :wink:

Slazem se , jos sa vocem ...svasta moze da se nasecka...au pa kad krenu razno razni slatki napadi :) secer je cudo ...mada cuo sam da od njega moze da se oslepi...hmmmmma zar neko ne rece jednom ,LJUBAV JE SLEPA :wink:
 

Back
Top