jel koristite fensi izraze?

kalliope

Aktivan član
Poruka
1.152
mnogi koje znam bas, bas preteruju u koriscenju izraza fensi, kul, in, raznih satrovackih... :arrow: ne kazem da ja nisam medju njima, ali me bas zanima jel to i vi koristite. :lol: :D
elem, sad je kao in 'opusteno', pre je bilo'kul', 'vastra', itd.
:wink:
 
Volim da se izrugujem tom trendu... Ja fensi zovem iz zafrkancije sve oko mene...

Recimo, vozam se kolima sa ortakom kroz severnu Šumadiju i ugledamo svinjče. Nisam mogao a da ne prokomentarišem: "Baš je fensi ovo prase." :D

A za stvarno "fensi" likove, devojke, stvari i slično uvek nabacim naglasak... Tako to ispadne "feeeensi".

A da... Umesto fensi može da se kaže i "fensi - pensi"... A za fensi devojke "fensi - Nensi"...

Ali pored Fensi Nensi postoji i Živka alternativka... Da vam ne pričam o tome. :lol:
 
kalliope:
mnogi koje znam bas, bas preteruju u koriscenju izraza fensi, kul, in, raznih satrovackih... :arrow: ne kazem da ja nisam medju njima, ali me bas zanima jel to i vi koristite. :lol: :D
elem, sad je kao in 'opusteno', pre je bilo'kul', 'vastra', itd.
:wink:

kad mi neko kaze opusteno ja mu odgovorim ( u zavisnosti da li je musko ili zensko) da bog da ti bio ( dobila) opusten ( og) a meni nek je i dalje tvrd! ! ! 8) :oops: :evil:
 

Back
Top