jeste li ikada...

Tinar:
Slomila nikada- uganula? Vishe puta. Chlanak na levoj nozi tri puta, ruchni zglob dva puta, e imala sam i frakturu lobanje.
Jeee,ejel se ti bavis nekim sportom :wink: ?
Ja sam jednom u selu uganula rucni zglob. Dvoriste je veliko i veoma strmo. Na zemlju smo prostrli neki dusek i tu smo kulirala sa rodjacima. I onda sam ustala i posle par sekundi pala unazad pravo na ruku.A joj kako je bolelo :shock: Tad sam imala 10-11 godina
 
Једном скочни зглоб и прст 2 пута. Али кад поломиш то не мора да буде толико страшно + ојача ти коска.
Али зато сам имао једно 6-7 дисторзија (исто скочни). Е то може да буде заЕбано. Нпр. гледаш како ти се стопало окрене за неких 135 степени рецимо. Е то је било баш гадно.
 
snaja88:
Tinar:
Slomila nikada- uganula? Vishe puta. Chlanak na levoj nozi tri puta, ruchni zglob dva puta, e imala sam i frakturu lobanje.
Jeee,ejel se ti bavis nekim sportom :wink: ?
Ja sam jednom u selu uganula rucni zglob. Dvoriste je veliko i veoma strmo. Na zemlju smo prostrli neki dusek i tu smo kulirala sa rodjacima. I onda sam ustala i posle par sekundi pala unazad pravo na ruku.A joj kako je bolelo :shock: Tad sam imala 10-11 godina
Bavim se, ali nije to od sporta, vec od toga shto sam bila ludo i nespretno dete. :D
 
Nogu dva puta, ruku jednom... Sta da kazem, bio sam mirno dete... To objasnjava i cinjenicu da sam istegao ligamente i prekljestio skocni zglob na desnoj nozi dok mi je leva bila u gipsu :lol: ...

Sad verujem ne bi mi bilo lako, ali kad si klinac, bas te briga... Doduse, vise se i ne verem po drvecu i krovovima kuca/zgrada (e sad lazem kao pas, juce sam ceo dan bio na vrhu jedne zgrade - odlican pogled ;) )...
 
Nisam nikada nista lomio. Jednom su mi samo razbili glavu metalnom stanglom - slucajno. I jednom su me bacili kroz prozor - kao slucajno. Doduse bilo je prizemlje tako da nista strasno i blagovremeno sam stavio ruke ispred lica... ali je na dlanu ostao oziljak - zaista mali.
 
Tommy_V:
Nisam nikada nista lomio. Jednom su mi samo razbili glavu metalnom stanglom - slucajno. I jednom su me bacili kroz prozor - kao slucajno. Doduse bilo je prizemlje tako da nista strasno i blagovremeno sam stavio ruke ispred lica... ali je na dlanu ostao oziljak - zaista mali.
:shock: :shock:
 
Lomio!?
Glavu, bato glavu!!!
Sa neke tri godine sam overio ostar drveni cosak stola sa skoro pola metra visine!!! I danas bez problema moze da mi se napipa solidno udubljenje, levo od potiljka otprilike. A oziljak koji mi je ostao podseca na Nike znak, tako da ako mi je friz kraci, ljudi me pitaju kolko su me platili za to! Lepo iskustvo, otad pazim sta i kako radim...
 

Back
Top