ROLLER-SKATING, SK8BORADING :)

Moony Angel

Zainteresovan član
Poruka
101
Pa, ovako...
Ja loodim za rollerima... za sk8 sam suvise nespretna, ali rollere stalno vozim... Ima li ovde slicnih... mogu biti i rollerashi, a i sk8eri... Pa pisite... Gdje vozite, kada ste poceli, koliko dugo vozite... imate li svoju ekipu koja ima isti hobi... kako okolina gleda na vas... da li mislite da su rolleri i sk8 povezani sa odredjenom vrstom muzike (ja, eto, slusam rock & grunge)... kakav vam je stil oblacenja... etc
:D :wink:
 
Jako bi volela da nauchim da vozim skejt. To mi je zelja od davnina. Nauchila sam da bordujem, pa sam se tako malo zadovoljila. Problem je shto zivim na brdu i nisam u tom drushtvu, a tako bi volela. Oblachim se u slichnom fazonu, mnogo volim taj fazon. I po meni je povezano skejtovanje i muzika (najcheshce rep, rock, techno). Ja slusham rock i sl. i super mi je za bord.
 
Nikad nije kasno Tinar... ja sam pre X (tacnije skoro 12 godina!) poceo da vozim skejt sa najboljim ortakom iz kraja, ali onaj deciji ala Bart Simpson :wink:
Kad smo se izvozali na tom obicnom, moju zelju za pravim freestyler skate boardom nisu uslisli moji "voljeni" matorci, tako da sam posle mnogo vremena pokusavanja digao ruke.
Sad posle toliko godina, zelja mi se ponovo vratila u noge i rekao sam sebi IMA DA NAUCIM, makar neke osnovne stvari!!!
I nauci cu, makar crko... nikad nije kasno.
Samo dodji na popularana mesta prepisuj od drugih i nemoj da te blam sto neznas, to su neverovatno toleranti ljudi!!!
Niko nece izvaliti na najmanju salu na tvoj racun sto neznas... Poz :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Nikad nije kasno Tinar... ja sam pre X (tacnije skoro 12 godina!) poceo da vozim skejt sa najboljim ortakom iz kraja, ali onaj deciji ala Bart Simpson :wink:
Kad smo se izvozali na tom obicnom, moju zelju za pravim freestyler skate boardom nisu uslisli moji "voljeni" matorci, tako da sam posle mnogo vremena pokusavanja digao ruke.
Sad posle toliko godina, zelja mi se ponovo vratila u noge i rekao sam sebi IMA DA NAUCIM, makar neke osnovne stvari!!!
I nauci cu, makar crko... nikad nije kasno.
Samo dodji na popularana mesta prepisuj od drugih i nemoj da te blam sto neznas, to su neverovatno toleranti ljudi!!!
Niko nece izvaliti na najmanju salu na tvoj racun sto neznas... Poz :wink:
Lako je tebi, ti si mushko. Stvarno, to je tachno. Ja ne poznajem ljude koji voze skejt, jednostavno se ne krecem u tom drushtvu a i nemam sa kim da pochnem. Makar bordujem.
 
miss:
ja zelim da naucim da vozim board...to mi je bas zanimljivo...i odlucila sam :arrow: u februaru idem na kop i ima da naucim!!! 8)

a inace super skijam,tako da i da ne uspem,skije ostaju :wink:
Vidi, ja skijam od trece godine i profi sam. 8) Ne bukvalno ali sam ishla na razna takmichenja... Svejedno, u pochetku je jako teshko zato shto cesh se ubiti od padanja. Meni su zabranili da vishe vozim jer su mi kolena bila u opasnosti i jedva sam posle skijala. Ali, nauche se fore brzo i onda je uzivanje. Trebace ti max 5 dana. :wink:
 
ohohohoh pa ovo je prava tema za mene...
Sk8tom se ne bavim, ne privlaci me nesto posebno...
A roshke vozim vec 7-8 godina!!!
Prvo su bili oni klasicni plastikaneri onda sam presao na roshke za hokej na betonu i sad evo vec 4-5 godina vozim agressive i uradim po koju skromnu vratolomiju s vremena na vreme...
Ekipu nazalost nemam, u Pancevu se slabo voze roshke poslednjih godina, ranije je bilo sada toga nema vise...To je jedan od razloga zasto najcesce samo vozim rollere jer nemam s kim da lomim vrat :lol: :lol: :lol:
Sto se stila oblacenja time oblacim se striktni hiphoperski: shiroke pantale,dugacke majice itd...
 
Shinoda:
ohohohoh pa ovo je prava tema za mene...
Sk8tom se ne bavim, ne privlaci me nesto posebno...
A roshke vozim vec 7-8 godina!!!
Prvo su bili oni klasicni plastikaneri onda sam presao na roshke za hokej na betonu i sad evo vec 4-5 godina vozim agressive i uradim po koju skromnu vratolomiju s vremena na vreme...
Ekipu nazalost nemam, u Pancevu se slabo voze roshke poslednjih godina, ranije je bilo sada toga nema vise...To je jedan od razloga zasto najcesce samo vozim rollere jer nemam s kim da lomim vrat :lol: :lol: :lol:

Ista prica i kod mene...
Vozim ih bukvalno od kada su se pojavile...
 
Tinar:
Shinoda:
Tinar:
Joj!!! Da ne zivim na brdu i ja bi ih stalno vozala. Brdo me ubi!!! :x
Svrati u Pancevo...Vojvodina brate SVE RAVNO!!! :lol: :lol: :lol: :D
Jedino sto asfalt ne valja ponegde...
Ma, ja lepo da se preselim na Novi Beograd i ostanem tamo sve dok ne nauchim strava da vozim roshke i skejt, pa da se vracam na svoje brdo. :wink:
Pa uspinjanje na brdo ti nece biti nista lakse ako znas da vozis veruj mi!!!
 
Shinoda:
Tinar:
Shinoda:
Tinar:
Joj!!! Da ne zivim na brdu i ja bi ih stalno vozala. Brdo me ubi!!! :x
Svrati u Pancevo...Vojvodina brate SVE RAVNO!!! :lol: :lol: :lol: :D
Jedino sto asfalt ne valja ponegde...
Ma, ja lepo da se preselim na Novi Beograd i ostanem tamo sve dok ne nauchim strava da vozim roshke i skejt, pa da se vracam na svoje brdo. :wink:
Pa uspinjanje na brdo ti nece biti nista lakse ako znas da vozis veruj mi!!!
E zato postoji bas koji stane tachno ispod moje zgrade i nikad nema ljudi u njemu. AHA!!!!! :D
 
Tinar:
Kad_LupimLupim:
Nikad nije kasno Tinar... ja sam pre X (tacnije skoro 12 godina!) poceo da vozim skejt sa najboljim ortakom iz kraja, ali onaj deciji ala Bart Simpson :wink:
Kad smo se izvozali na tom obicnom, moju zelju za pravim freestyler skate boardom nisu uslisli moji "voljeni" matorci, tako da sam posle mnogo vremena pokusavanja digao ruke.
Sad posle toliko godina, zelja mi se ponovo vratila u noge i rekao sam sebi IMA DA NAUCIM, makar neke osnovne stvari!!!
I nauci cu, makar crko... nikad nije kasno.
Samo dodji na popularana mesta prepisuj od drugih i nemoj da te blam sto neznas, to su neverovatno toleranti ljudi!!!
Niko nece izvaliti na najmanju salu na tvoj racun sto neznas... Poz :wink:
Lako je tebi, ti si mushko. Stvarno, to je tachno. Ja ne poznajem ljude koji voze skejt, jednostavno se ne krecem u tom drushtvu a i nemam sa kim da pochnem. Makar bordujem.
Ako se prikacis na neko mesto gde stalno dolaze, pre ces ti kao zensko proci nego ja :wink: Ipak je muska populacija tu u vecini, pa je svako zensko dobro doslo :twisted: :twisted: :twisted:
 
Tinar:
miss:
ja zelim da naucim da vozim board...to mi je bas zanimljivo...i odlucila sam :arrow: u februaru idem na kop i ima da naucim!!! 8)

a inace super skijam,tako da i da ne uspem,skije ostaju :wink:
Vidi, ja skijam od trece godine i profi sam. 8) Ne bukvalno ali sam ishla na razna takmichenja... Svejedno, u pochetku je jako teshko zato shto cesh se ubiti od padanja. Meni su zabranili da vishe vozim jer su mi kolena bila u opasnosti i jedva sam posle skijala. Ali, nauche se fore brzo i onda je uzivanje. Trebace ti max 5 dana. :wink:
hvala!!!! jedva cekam koooop :!:
 
miss:
Tinar:
miss:
ja zelim da naucim da vozim board...to mi je bas zanimljivo...i odlucila sam :arrow: u februaru idem na kop i ima da naucim!!! 8)

a inace super skijam,tako da i da ne uspem,skije ostaju :wink:
Vidi, ja skijam od trece godine i profi sam. 8) Ne bukvalno ali sam ishla na razna takmichenja... Svejedno, u pochetku je jako teshko zato shto cesh se ubiti od padanja. Meni su zabranili da vishe vozim jer su mi kolena bila u opasnosti i jedva sam posle skijala. Ali, nauche se fore brzo i onda je uzivanje. Trebace ti max 5 dana. :wink:
hvala!!!! jedva cekam koooop :!:
Ma samo sneg da napada pa idem i ja na Kop.
 
Kopaonik je bre najgore skijaliste postao u zadnjih 12 godina. Tamo se u ogromnim kolicinama okupljaju ljudi koji su tu dosli samo da poziraju. Spusti se jednom (bog zna kako ostane ziv) niz Karaman i onda pola sata stoji dole, sedi po kaficima, vodi vazne razgovore preko mobilnog od 500e, ode satro do svog Mercedesa, zaboravio tamo LapTop itd...
A zato kad se vozi, samo gledas da te budala ne pocisti od pozadi, jer ne ume ni da skrena kako treba. I o guzvi da ne govorim, cekas zicu 40 min. da bi se spustio za 12-13!!!
Cene... da i ne pominjem, rek'o bi covek elitni Evropski centar, Kopaonik pa Shamoni :twisted:
 
Tinar:
Shinoda:
Tinar:
Shinoda:
Tinar:
Joj!!! Da ne zivim na brdu i ja bi ih stalno vozala. Brdo me ubi!!! :x
Svrati u Pancevo...Vojvodina brate SVE RAVNO!!! :lol: :lol: :lol: :D
Jedino sto asfalt ne valja ponegde...
Ma, ja lepo da se preselim na Novi Beograd i ostanem tamo sve dok ne nauchim strava da vozim roshke i skejt, pa da se vracam na svoje brdo. :wink:
Pa uspinjanje na brdo ti nece biti nista lakse ako znas da vozis veruj mi!!!
E zato postoji bas koji stane tachno ispod moje zgrade i nikad nema ljudi u njemu. AHA!!!!! :D
Rolerima u bas, e to je tek losa ideja... :lol:
I to sam stigao da isprobam, dobro kad sedis, ali ne dao ti bog da moras da stojis, meni su ruke otekle koliko sam pokusavao da se zadrzim na krivinama!!! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top