PLESAČ

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Kada bi ste imali druga koji je plesač,(ne baletan, nego plesač), kako bi ste se odnosili prema njemu. Da li bi ga djevojke gledale kao mekušca ili šta već?
 
Naravno da ne!!!! To shto igra, ne znachi da je mekushac. Drugo je kako se taj ponasha, bez obzira na igranje. Ima dosta baletana/igracha koji su jako muzevni.
 
ja imam 2 extra druga koji su plesaci (iako jedan vise ne igra) i bila sam sa jednim deckom koji je isto plesac i nemam neko misljenje u fazonu "najjaci su",ali ih ne gledam kao slabice,jer to nisu...jednostavno normalno momci,ko i svi ostali...
 
POP Mare:
Ako je "klasican plesac" tipa tango,valcer,caca,samba... onda 80% podrzavam a ako je plesac kao onaj na Sky Bar-u onda... :twisted:
JAOOOO MAJKO MILA!!! Pa to je tako smeshno. Sedi jedan dechko u separeu i ja "Bash je sladak" kad ono sledeceg trenutka se uvija tamo na onom mosticu. :shock:
 
Tinar:
POP Mare:
Ako je "klasican plesac" tipa tango,valcer,caca,samba... onda 80% podrzavam a ako je plesac kao onaj na Sky Bar-u onda... :twisted:
JAOOOO MAJKO MILA!!! Pa to je tako smeshno. Sedi jedan dechko u separeu i ja "Bash je sladak" kad ono sledeceg trenutka se uvija tamo na onom mosticu. :shock:
Gay Nation, pa nek neko prica kako drustvo nije izgubilo "kompas" i kako nije iskvareno do srzi!!! :twisted:
 
Kad_LupimLupim:
Sta ti je, bre, cool? Oni gejevi sto se uvijaju uz metalnu galenteriju diskoteka? :shock:
:lol:
ali ti gejevi su obicno oni "klasicni plesaci"...nego tako zarad3e koju kintu...

verujte mi,znam jednog i to bas igra ponekad na skaju (znam ga jos odkad sky nije postojao,da ne bude zabune :wink: )
 
ja znam dva plesaca. jedan je moje sestre decko, a drugi je neki nas lokalni, ali on oblaci minice i stavlja periku i govori da se zove Danka.

a sad, ako se folklorasi mogu nazvati plesaci, onda ih znam puno..
 
miss:
Kad_LupimLupim:
Sta ti je, bre, cool? Oni gejevi sto se uvijaju uz metalnu galenteriju diskoteka? :shock:
:lol:
ali ti gejevi su obicno oni "klasicni plesaci"...nego tako zarad3e koju kintu...

verujte mi,znam jednog i to bas igra ponekad na skaju (znam ga jos odkad sky nije postojao,da ne bude zabune :wink: )
Ako je klasican, onda bi trebao da bude i covek od stila koji se nece spustati na nivo rulje, pa to mogu i ja da radim.
 
Kad_LupimLupim:
miss:
Kad_LupimLupim:
Sta ti je, bre, cool? Oni gejevi sto se uvijaju uz metalnu galenteriju diskoteka? :shock:
:lol:
ali ti gejevi su obicno oni "klasicni plesaci"...nego tako zarad3e koju kintu...

verujte mi,znam jednog i to bas igra ponekad na skaju (znam ga jos odkad sky nije postojao,da ne bude zabune :wink: )
Ako je klasican, onda bi trebao da bude i covek od stila koji se nece spustati na nivo rulje, pa to mogu i ja da radim.
pa dobro sad...to zavisi od osobe do osobe...
 

Back
Top