SA KIM BISTE NA VECERU?

storm cloud:
peach:
da ostanemo na proverenom meniju:sargarepica,pljeskavica,breskvica po cenu toga da nas proglase PAROM FORUMA? sta mislis ti o storminoj teorijici krpe& zakrpe? :roll:
25.gif

O mojoj teoriji ili o vasem parenju razpravljajte preko pp-a. Smarate.
nije "razpravljajte" nego "raspravljajte"!cudno da to koja si se hvalila svojom pismenoscu to ne znas!!! :evil:
A cilj je i bio tebe da smaramo! :wink:
 
Dolcezza:
milost:
Dolcezza:
Brad Pitt, ovako sveze razveden, slobodan....
Nisam Bred Pit,ali imam plavu kosu,plave oci i neverovatnu zelju da izadjem sa tobom :roll: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ili Brad ili Savo, ako posto nisi ni jedan ni drugi... 8)
Dolceza,meni za ljubav.Cak sam ti i pesmicu ostavio.Mislim stvarno.Lako cu ja da promenim ime,ili nick. :D :D :D :D :D Zar ces ovako mladog momka da razocaras.To je samo jedno pice i romanticni izlazak sa mnom.Ljubim ja tebe punooooooooooooooooooooooooooooo.Cmok
 
Ja je, Miloše, poznajem i LIČNO, a da ti dam broj telefona nije etički, da je htela ona bi te i sama kontaktirala !!!
Probaj direktno da joj se obratiš, umesto što cviliš po svim temama, a ako odgovori pozitivno, videćeš da je VREDELO pobediti stidljivost !!!
 
Dolcezza:
krvolok:
Ja je, Miloše, poznajem i LIČNO, a da ti dam broj telefona nije etički, da je htela ona bi te i sama kontaktirala !!!
Probaj direktno da joj se obratiš, umesto što cviliš po svim temama, a ako odgovori pozitivno, videćeš da je VREDELO pobediti stidljivost !!!

Cmok za krvoloka....
Cvileo,ili ne,ovako mi je zanimljivije.Pobedim li svoju stidljivost :) ,i obratim li joj se licno,iskulirace me ne zna se,upravo zbog tog razloga,koji si naveo,a to je da je htela da me kontaktira,kontaktirala bi me. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ovako je zanimljivije.Bar se slatko nasalim :D
 
. . .:
klaris m.:
. . .:
Ja idem jesti cevape i pire krpompir!
Ako je banjalucki, idem i ja. Samo onaj pire krompir, hmmm. Nesto mi bas ne ide. Prazan somun, luk i tucana ljuta, molicu
Nisu banjalucki vec moji domaci :P Moja ma ih pekla, a ja pravio pire :D
Ne bi me cudilo da moje memoare koje joj posaljem na private objavi javno.Zastita autorskih prava :) :) :) :)
 
milost:
. . .:
klaris m.:
. . .:
Ja idem jesti cevape i pire krpompir!
Ako je banjalucki, idem i ja. Samo onaj pire krompir, hmmm. Nesto mi bas ne ide. Prazan somun, luk i tucana ljuta, molicu
Nisu banjalucki vec moji domaci :P Moja ma ih pekla, a ja pravio pire :D
Ne bi me cudilo da moje memoare koje joj posaljem na private objavi javno.Zastita autorskih prava :) :) :) :)
:shock: :? :?: O cemu ti decko zboris?
 
Volim ribu, jaaaaaaaaaaaaako..... Kad budem palila za US, def. ima da poslusam tvoj savet! Do tada cu da uzivam u domacem brodetu na nacin moje mame, po profesiji pasionirani kuvar, sa povremenim izletima u anesteziologiju!!!! Dakle kad ona kuva doslovno svi popadamo!! :wink:
 

Back
Top