DA LI GLUMITE ORGAZAM ?

To pitaje vazi i za nas, muskarce? :shock: Ha, nekad bih voleo da mogu, da se resim bede. Inace, muskarci tesko dozivljavaju orgazam sa osobama koje ih uopste ne privlace, tako da ona parola: Uf kakva riba, razbio bih je od k****! ne stoji, vec tu srecu da budu razbijene imaju uglavnom kamenjarke i gabor ribe...... Malo se udaljih od teme, ali mi je sad to palo na pamet
 
Nadya:
Talking_head:
Pitanje za FEMALE: Da li sex moze biti dobar i bez vaseg orgazma? E to mene zanima

Da.

Bas,bas sigurna?Ja ne bih bila...
Takav sex izaziva pojavu fenomena tzv.nezadovoljne zene,odnosno partnerke koja ili nikad nije uspjela da poluci orgazam ili je u kontaktima sa svojim partnerom(uglavnom u bracnoj zajednici poslije nekoliko god.stereotipnog zivota)uskracena za mogucnost njegovog ostvarenja.
 
ne.... mislim da bih se posle toga osecala glupo.
od mog vrhunca nista, al nema veze, bitno je da se on ne uvredi, ma nemoj.............
svaka zena moze sebi da pomogne u tom slucaju, naravno ako poznaje sebe.
ljudi gledajte sex i grad, moze mnogo sta da se nauci.
 
Ne glumim, naprotiv, cak ponekad ako sam bila blizu protestujem i zamolim ga da me svim raspolozivim sredstvima dovede do istog u cemu mu svesrdno pomazem... :lol:

Talking_head:
Pitanje za FEMALE: Da li sex moze biti dobar i bez vaseg orgazma? E to mene zanima

Ne moze, bar meni.To je cilj.
Moze ponekad da deluje opustajuce ako do orgazma ne dodje, ali je neophodan orgazmican sex posle kratkog predaha.
 
mrvica 2:
niko ne spori da ne moze da bude dobro i bez orgazma.

Baš niko? :lol: Čuo sam par suprotnih mišljenja ovde. ;) Zašto konkretno mislite da može i bez orgazma?

Da li je moguće da greše oni koji kažu da pravi partner nikad ne omaši? ;) Čovek se lako zamisli nad time...

Evo još jedno konkretno pitanje, u direktnoj vezi sa ovim: Devojke, da li ste ikada doživele višestruke orgazme i koliko puta (nikad, retko, više puta, često)?
 
iluzionista:
mrvica 2:
niko ne spori da ne moze da bude dobro i bez orgazma.

Baš niko? :lol: Čuo sam par suprotnih mišljenja ovde. ;) Zašto konkretno mislite da može i bez orgazma?

Da li je moguće da greše oni koji kažu da pravi partner nikad ne omaši? ;) Čovek se lako zamisli nad time...

Evo još jedno konkretno pitanje, u direktnoj vezi sa ovim: Devojke, da li ste ikada doživele višestruke orgazme i koliko puta (nikad, retko, više puta, često)?
1.ok, u pravu si, sto se tice misljenja nekih sa ovog foruma :roll:
2.moze da se desi svim da ,,omanu,, ako to vec pocne da se ponavlja, onda mislim da postoji problem.
3.o daaaaaaaaaaaaaa, :lol:
opet ponavljam i stojim iza toga, da od zene zavisi dosta toga (kada je u pitanju njen orgazam).
sve ovo stoji, ako je muskarac makar malo upucen u to sto radi :lol:
 
Ја уопште не схватам зашто девојке то раде. Као да би подхранили мушки либидо...
Уствари, ја не разумем те мушкарце због којих девојке то раде. Па шта ако не сврши.
 
hanibal77:
moji orgazmi su retko slucajnost do koje me je dovelo kretanje partnera.nekako muskarci se drugacije mrdaju.u 99% zavisi od mene.
draga, zato mu kazes i pokazes sta je to sto ti pricinjava zadovoljstvo, :lol:
onda kada saznaju sta partnerki prija i dovodi je do ,,ludila,, dace sve od sebe da je zadovolje i bice ponosni na sebe i svoju muskost.
 
mrvica 2:
hanibal77:
moji orgazmi su retko slucajnost do koje me je dovelo kretanje partnera.nekako muskarci se drugacije mrdaju.u 99% zavisi od mene.
draga, zato mu kazes i pokazes sta je to sto ti pricinjava zadovoljstvo, :lol:
onda kada saznaju sta partnerki prija i dovodi je do ,,ludila,, dace sve od sebe da je zadovolje i bice ponosni na sebe i svoju muskost.
pokazes jednom drugi put treci e pa kad moram svaki put bolje da batalim!
 

Back
Top