RESEARCH: Momci sa charapama u krevetu

Moje iskustvo sa "čarapa tipom"-pa definitivno je bio egoista,u haosu,u raskoraku između života koji je stvarno živeo i života kojim je živeo u svojoj glavi.I šta me najviše nerviralo-odmah posle seksa,kada volim da ležim,dišem punim plućima i ne mislim ni o čemu,čovek skače i traži moje gaćice,majicu ili pižamu-Obuci se,da se ne prehladiš,nemoj da se igraš sa zdravljem.Treba li još nešto da dodam?Naravno,nisu svi ljudi isti,ali mislim da su muškarci koji ne skidaju čarape definitivno BLJAK.
 
Hvala Virgo, puno si mi pomagla.
Ono bionarkotici su me posebno oduševili!!!!
A što se tiče toga koliko muškrac misli na ženino yadovoljstvo, ili ona na njegovo, mislim da to zavisi od sume emocija koje oboje unose u vezu. Manje se volimo - više ćemo misliti sami na svoje potrebe.
Share the fun!
 
Ma ja mislim da sam u stanju svašt ada razumnem, da ne kažem da sam idealna žena!!! :lol:
ŠTO se mene tiče, sve dok ne nosi kožne gaće i ne upotrebljava lance ili kućne ljubimce za zadovoljenje, sve je OK....
Razlozi? Pa ko bi se toga setio...Čarapice su neki formalni plan o kome MOŽE da se diskutuje...A što to braniš momke u čarapama?
 
Betty:
A i podpitanj eza devojke: DA LI BISTE MU OPROSTILE ČARAPICE, nakon što ste pročitale ovu diskusiju?



Ok prvo da kazem nesto,onaj Milojko i ostali muskarci koji kazu da muskarci sa carapama nemaju sta da daju,je8te pa vi mora da ste ******.Mora da se malo heftate u bulju.,,mora da ste vec probali te muskarce,pa znate iz licnog iskustva.

A ti Betty,je8te pa sta ga ti gledas u noge dok se zabavljate.Gledaj ga tamo gde treba,a ne u noge.Mozda je coveku hladno?:) Ihhh je8em ti pitanje.......
 
Betty:
Ma meni je to bilo smešno, a sad, bap i ne znam šta o tome treba da mislim, pa sam i postavila ovaj topik...Vrščanine, iskuliraj, promeni stanicu ako ti ovo smeta....i ne vređaj. Mislim da ima milion glupljih tema, ova je bar ŽIVOTNO aktuelna u mom RL.


E ako je do toga doslo da se neko u sexu brine o carapama,e onda je8i ga.Ovo je jedna od najvecih gluposti koje sam ikada cuo,kao sto i onaj Milivoj i ostali muskarci pricaju gluposti za muskarce sa carapama.****** bre.....

Gazdarice je8to pa koje i tebi drmao kolevku,kako vas sve bre carape otpale.Jer vi znate da vi pricate o carapama.

Carape ne govore o muskarcu,njegovo znanje u krevetu govori o njemu.
Je8te carape,ejjjjjjjj omladino.....
 
sanja:
Betty:
Znam samo jedno - Vrščani su anđeli!!!!
Mada, grad je čuven po lepim devojkama i izizetno ružnim momcima....

provereno tacno... mada su momci obdareni,cudo...
respect, sto bi rekao rasta.


OK,jako puno hvala Betty i Sanja,jako ste me iznenadile sa lepim recima,tako da vide necu da serem i da pljujem ovde na forumu.Duboko se izvinjavam.

MADA I DALJE MISLIM DA SU MILIVOJE I IGNATIO ******.
Muskarci ne podrzavaju takve stavove.

Oprostite rekao sam da vise necu.Betty hvala,Sanja hvala,sve najlepse.Da li su momci ruzni ili ne,nije na meni da odlucim,ali Vrscani jesu Andjeli.
Sve najlepse i Bog vas blagoslovio
 
Znas sta... jeßo tebe taj tvoj 'bog'... Prvo nauci da citas, pa posle nazivaj pederima ljude koji nisu kromanjonsko-dinaroidnog porekla, ili bar ne takvih shvatanja i predrasuda...
devil_look.gif
devil_look.gif
devil_look.gif


Ko si ti uopste da pricas sta su 'muskarci'? Pogledaj malo unazad sta dame misle o tome, a one su jedine kompetentne da kazu sta je pravi muskarac, a sta ne... Ako si ti homo-balkanikus, zar svi moraju to da budu??? Nauci malo da postujes razlicitost!
 

Back
Top