escrima - nova borilacka vestina u Srbiji

  • Začetnik teme escrima_master
  • Datum pokretanja
pravimo stapove. u pocetku smo radili sa drvenim stapovima. oni su se cesto lomili pa smo presli na stapove od industrijske plastike. takvi stapovi su trajni. tonfe sa kojima vezbamo su napravljene od celicnih cevi.
U martu dolazi svetski sampion NIC-K OSEI (Danska).
Dolazi po preporuci sefa organizacije "Escrima Concepts" i glavnog instruktora Stiva Tapina (Engleska).
Planiramo da napravimo seminar u Smederevu i u Beogradu.
svi koji su zainteresovani neka se jave na email:
urke2@ptt.yu

Dobrodosli !!!

pozdrav Igoru !!!

Vladimir
 
Cuvaj to prijatelju, valjace nam :-) Moze i Popu da prazni igraonicu. Za ovakav vid borbe trebaju nam ovakvi stapovi:


linda.jpg



Sad cemo da se opremimo, cim kolega javi koja je plastika u pitanju odmah narucujem, vec mi je Gagi dao dimenzije.

Gde si ti, treniras li?
 
E, cim Milos odradi stapove, odma' ce i' oprobamo kod Igora na treningu. Ako to ispadne kako treba - juhu!!! (ili supu!!!) :D
Moze li se naslutiti barem okvirni program rada na pomenutom seminaru? Ja sam svakako zainteresovan, pa bih voleo poneki detalj tehnicke, a bome i finansijske prirode da doznam. Aj' pa da se oplevimo u zdravlju i veselju.
 
Sadrzaj seminara nam jos nije poznat.
U svakom slucaju bice veoma interesantan.
Sadrzaj odredjuje licno majstor NIC-K OSEI.
Cena seminara nece biti visoka, koliko da se pokriju putni troskovi NIC-a i troskovi zivota dok je u Srbiji. Znaci sto se vise ljudi prijavi cena ce biti niza. Svrha seminara nije zarada nego popularizacija escrime u Srbiji.
 
Evo sutra cu ih doneti na trening ako budem mogao, pa da definitivno utvrdimo moze li sa njima da se radi.
Koliko znam. datumi su definitivni, i to subota popodne/uvece, a nedelja pre podne ili oko podne, jer Osei uvece treba da nastupi i na festivalu bor4ilackih vestina u Pioniru.
 

Back
Top