TORTE: recepti, saveti, ideje...

pa to jeste, jedna ruza je 200 din, one krupne i skuplje....za sitne ne znam....drugarica mi ima cvecaru pa sam odmah upucena i u cene :)
kako god da okrenes skupe su.....
jbg, vidi sa musterijom koliko je spremna da da.....
meni je to dobro, kad je musterija tu ja odmah zovem drugaricu, imas li to i to, kako sta, koliko kosta, i odmah resimo...:)
a ko joj je kriv sto ne izabra ljiljane, oni su jeftiniji a puno veci od ruza :)
 
Poslednja izmena:
Mi u Jagodini imamo firmu koja snabdeva sve cvecare po Jagodini i okolini i kod nje su ruze najjeftinije. Jedna je oko 40 din i to se puno vise isplati nego da je pravim od gum paste. A mogu i da narucim odgovarajucu kolicinu i boju. Ona mi cak sve to aranzira po slici koju joj dostavim (doduse i to naplati, ali cena nije veca od 60 din po komadu kada se preracuna). E sad problem je sto je svo to prirodno cvece prskano svim i svacim da bi se sto duze odrzalo, a to je otrovno, pa ne sme na hranu. Onda mi stavljamo kojekakve zastite izmedju cveca i torte ili dupli fondan koji posle bacamo pri secenju... Ljiljani su koliko znam cak i sami po sebi otrovni (nisam sigurna doduse...)
 
ImageUploadedByForum Krstarice1371232275.644149.jpg
ImageUploadedByForum Krstarice1371232316.327538.jpg
ImageUploadedByForum Krstarice1371232347.209017.jpg
 
Mi u Jagodini imamo firmu koja snabdeva sve cvecare po Jagodini i okolini i kod nje su ruze najjeftinije. Jedna je oko 40 din i to se puno vise isplati nego da je pravim od gum paste. A mogu i da narucim odgovarajucu kolicinu i boju. Ona mi cak sve to aranzira po slici koju joj dostavim (doduse i to naplati, ali cena nije veca od 60 din po komadu kada se preracuna). E sad problem je sto je svo to prirodno cvece prskano svim i svacim da bi se sto duze odrzalo, a to je otrovno, pa ne sme na hranu. Onda mi stavljamo kojekakve zastite izmedju cveca i torte ili dupli fondan koji posle bacamo pri secenju... Ljiljani su koliko znam cak i sami po sebi otrovni (nisam sigurna doduse...)
Uh blago vama, ja danas bila u cveceri meni traze 150 din po ruzi jos plus ako hocu malo onog gipsofila i zelenila sto je mnogo mnogo, je nazvala sam devojku i rekla joj da ode ona, neka joj naprave onako kako je zamislila, a ja cu samo montirati na torti kada budu doneli...skuplji aranzman nego cela torta...:dontunderstand:
 
Evo i mojih torti od nekog proslog vremena, ne znam ni ja od kad ih nisam stavljala

ovaj mali dječak jako voli bijelog tigra, a pošto je torta naručena u zadnji čas našli smo neku varijantu da svi budu zadovoljni, ukus je milka sa topljenim čokoladama


ovu dekoraciju sam radila već nekoliko puta, ali eto pošto nije odavno da je ipak postavim, kinder i klupko od plazme naravno


ispod je moskva sa svježim jagodama i ananasom, kućica je od one rižine smjese, a dekoracija je po ideji Sonata torte sa FB, tako je tražila mušterija, samo da bude praovugaona uz još neke dodatke


Kidy sa svježim jagodama


čoko nugat, obožavam tu tortu i Zoju jer su mi izuzetno čvrste i super za fondan


milka sa sjeckanim čokoladama
opet ideja Sonata torte, drugarica od one mušterije gore spomenute, pa su zajedno tražile torte po raznoraznim profilima na Fb, a ja nikako baš ne volim to copy paste, a šta da se radi...


jedan vikend Lana, milka sjeckana i moskva


a drugi vikend Jelena, milka sjeckana i kidy


vanila i jagode


Zoja, ovo su jedine torte sa komplet šlagom koje radim jer su to djeca moje drugarice pa onda ona kaže samo da je meni jednostavno. A pravo da vam kažem, čini mi se ovo teže nego fondan, jedino što ne moram da ravnam i obljepljujem PK prije oblaganja
 
Prvi put koferče sa šminkom. Čovek poručio u sredu kad sam se vraćala sa puta od kuće, u četvtak je bilo radnih poseta sa robom, a za petak predveče je hteo po ovom vlažnom vremenu. Nije savršena, ali s obzirom na uslove rada, može da prodje. Bela reforma sa lešnicima
attachment.php

Dole kornet a gore doboška, samo mi od ljubičaste ispade plava
attachment.php

attachment.php

attachment.php
 

Back
Top