Logoped u Bg

Q

Queen_

Gost
Dragi forumaši
znate li možda da li neki logoped radi privatno u Bg? Ukoliko imate neke informacije, molim vas šaljite. Adresa ili broj telefona su mi potrebni u naredna dva dana. Ukoliko mderatori smatraju da je iznošenje podatka o doktorima reklamiranje istih, molim vas pošaljite mi podatke na PP
Hvala
 
Javno reklamiranje nije dozvoljeno ,pogotovo ako se radi o osobama koje nisu poznate sirim narodnim masama ...to vec moze biti zloupotreba.
Inace logopedi nisu doktori nego su defektolozi(smer logopedija).
 
Hvala na odgovoru, zato sam i napisala da mi se odgovori šalju na PP. Hvala i na informaciji, ali ne baratamo svi stručnim terminima. Ako sam rekla logoped, mislim da sam bila prilično jasna. Ne vidim nikakav razlog da budete neprijatni. Moj post je bio savršeno pristojan bez povrede pravilnika foruma sa molbom da mi se odgovori pošalju na PP.
 
Uopste ne vidim cime sam ja to bila gruba,neprijatna...samo sam vam pruzila informaciju kojoj struci pripada logoped.
Shvatite to kao priliku da saznate nesto novo...cemu ljutnja?
 
Hvala na prosvetljenju, ali meni je sada najmanje bitno da li je defektolog ili doktor, i kada postavim temu i kada je reč o mom detetu, očekujem konkretan odgovor. Izvinjavam se , možda sam i ja malo nervozna pa u takvom tonu shvatam i poruke upućene meni.
Pozdrav
 
Nema problema ali ako Vam mogu dati jedan savet, kada je vec u pitanju Vase dete onda bi bar ljudima iz struke znacilo o cemu se radi(neke osnovne podatke...)da li trazite potvrdu dijagnoze ,uspostavljanje iste...i logopedi imaju svoja podrucja kojima se bave.
 
Zapravo, mislim da je bolje prvo porazgovarati sa psihologom u slučaju mog deteta. Nema nikakav određen problem, dete je bistro i napredno, ali jako slabo priča. Svi mi govore da nije big deal, ali ja bih volela da mi neko stručan to i potvrdi. Već sam se obratila vašoj koleginici Withdrawn... na PP.
Hvala
 
Ok, a koliko dete ima godina?Da li Vi sami mislite da dete malo prica ili Vam je pedijatar ukazao na to?
Pokusavam da vidim da li ima razloga za posetu logopedu, psihologu... da li ima konstrukciju recenice, da li muca, koliko tecno govori, pa sa druge strane da li je dete povuceno ,kakav je kontakt sa drugom decom...
Da ne shvatite me pogresno, pokusavam samo da otkrijem razlog tolike zabrinutosti.
 
Kao sto rekoh, nema razloga za zabrinutost, opustite se. Ponudila bih Vam usluge nase sluzbe kad budete u Beogradu, nazalost defektolog nam je od danas na bolovanju zbog izrazenog slucaja gripa i ne verujem da ce raditi sl. nedelje. Ali ako ste cesto u Bgdu, kontaktirajte me pa cemo zakazati detetu pregled i resiti Vas svih dilema ako ne uspete da se organizujete drugacije ranije.
 
dr:
Ok, a koliko dete ima godina?Da li Vi sami mislite da dete malo prica ili Vam je pedijatar ukazao na to?
Pokusavam da vidim da li ima razloga za posetu logopedu, psihologu... da li ima konstrukciju recenice, da li muca, koliko tecno govori, pa sa druge strane da li je dete povuceno ,kakav je kontakt sa drugom decom...
Da ne shvatite me pogresno, pokusavam samo da otkrijem razlog tolike zabrinutosti.

Hvala obema na odgovorima, kao što sam i rekla, ne postoji određen problem, izgleda da sam je klasičan slučaj paranoične mame :) . Htela sam samo da me stručno lice uveri da je sve OK.
pozdrav
 
queen_, ako imas mogucnosti kad si u bg, evo pozivam tebe i ww i dr na kafu, povedi i dete pa ce kroz opustenu pricu svako doci do svog zakljucka, plus, dete nece imati utiska da ide kod lekara, sto je svoj deci panika.
 
WithdrawnWater:
sanja:
queen_, ako imas mogucnosti kad si u bg, evo pozivam tebe i ww i dr na kafu, povedi i dete pa ce kroz opustenu pricu svako doci do svog zakljucka, plus, dete nece imati utiska da ide kod lekara, sto je svoj deci panika.


Sanja, draga, pa ti si logoped?! :shock: :shock: :shock: Sto ne rece ranije??

Milsim da je mislila na vas.
Sanja, hvala na pozivu!
 
Queen_:
WithdrawnWater:
sanja:
queen_, ako imas mogucnosti kad si u bg, evo pozivam tebe i ww i dr na kafu, povedi i dete pa ce kroz opustenu pricu svako doci do svog zakljucka, plus, dete nece imati utiska da ide kod lekara, sto je svoj deci panika.


Sanja, draga, pa ti si logoped?! :shock: :shock: :shock: Sto ne rece ranije??

Milsim da je mislila na vas.
Sanja, hvala na pozivu!

Ma nije sigurno, sanja zna da sam ja psihijatar! Mislim, trebalo bi do sad da zna? Sanja? A sto se kafe tice - uvek moze! :lol:
 

Back
Top