Poludeli mis+preporuka za antivirus, a da nije NORTON

I meni se dešavao taj problem sa "bežanjem" kursora. Imao sam Trust-ov 450L optički miš, a problem je u tome što se ledovka na kratko ugasi, čime se pointer gubi na ekranu, i pojavljuje u nekom ćošku. Dakle jednostavno od miša koji koša 900din ne može se očekivati neki kvalitet.

A što se tiče pravog laserskog miša, taj radi i po staklu ako treba. Tako da boja podloge nema veze.
 
Moj odgovor moze da bude nesto drugaciji...

Prvo, MIS
Pored Nortona AV da li si skrenirao svoj komp jos necim, nekim anti spyware programom.. Desavalo mi se kod druga u par navrata da su neki spyware programi to odradjivali..

Ako nije spyware onda jednostavno zamijeni misa, to je bar potrosni materijal na svim kompovima..

Drugo.. Ukoliko ti je dosadio Norton, mozes da pokusas sa nekim drugim a ja ti preporucujem za sada dva a da nisu free (ako imas novac da kupis jos bolje)

1. Kav 5
2. Nod32

Srecno...
 
Pa nije los ni AVG 7 ima ga kao free edition (ako neko ima neku trial verziju imam serijski broj pa mu ga mogu dostaviti ili cak ostaviti ovde, ali da moderatori ne misle da sam to skinuo sa nekog hakerskog sajta vec bas sa njegovog, AVG sajta), ne znam zasto se ljudi toliko plase tih virusa, sacuvaj me boze? Ja slobodno surfujem sa samo ukljucenim att guardom, ni antivirus mi nije ukljucen. Posle smo preskeniram da nemam nekog spijuna, jednom nedeljno da nemam neki virus i to je to.
 
imam slican problem mis je a4 tech,obican bre.... nista laserski i sl. od kada sam stavio sp2 desava se da mis kad se nista ne radi polako klizi gore levo po ekranu mada mi to ne smeta,skino sam najnovije drajvere sa sajta a4 tech ali ne pomaze sve sto sam uspeo je da sam dobio odgovore sa ovog sajta da kupim nov mis , naravno ne a4 tech !!!!
 

Back
Top