Istra (kao i ostatak Hrvatske) među najboljim turističkim destinacijama za 2011.-u

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li bili kad u Istri, na Kvarneru ili Dalmaciji?

Glasova
61. Ne možete glasati na ovu anketu
  • 01.bio/bila sam za vreme SFRJ i opet ću doći...

9 14,75%
  • 02.bio/bila sam u poslednjih 10ak godina i opet ću doći

9 14,75%
  • 03.skoro svake godine (imam kuću, rodbinu ili prijatelje)

4 6,56%
  • 04.nisam nikad bio/bila al nameravam doći

2 3,28%
  • 05.živim u Hrvatskoj - i am lucky wo/man!

6 9,84%
  • 06.poslovno sam često, pa spojim ugodno sa korisnim

0 0%
  • 07.bio sam (za vreme SFRJ i/ili posle) i "NE HVALA" više

13 21,31%
  • 08.preskupa je za moj džep, a ima jeftinijih destinacija

2 3,28%
  • 09.biram destinaciju gde ću se osećati bezbedno

12 19,67%
  • 10.nisam nikad bio, niti ću biti u toj zemlji

4 6,56%
Strana 1 od 16 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 376

Tema: Istra (kao i ostatak Hrvatske) među najboljim turističkim destinacijama za 2011.-u

Zaslužan član kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    321

Podrazumevano Istra (kao i ostatak Hrvatske) među najboljim turističkim destinacijama za 2011.-u

Istra (kao i ostatak Hrvatske) među najboljim turističkim destinacijama za 2011.-u

Časopis National Geographic preporučuje Istru kao jednu od deset najatraktivnijih turističkih destinacija u svijetu za ljetovanje u 2011. Više od 40 plaža 500 kilometara duge obale Istre zaslužilo je Plavu zastavu za kvalitetu mora i očuvanje okoliša, obrazložio je National Geographic u prilogu na svojim internetskim stranicama.

Medulinska rivijera na jugu Istre za istraživanje nudi sedamdesetak kilometara obale, srednjevjekovna naselja na brdima, drevne ruševine a južno od Medulina nalazi se Rt Kamenjak, piše National Geographic ističući prirodne ljepote tog područja. National Geographic u kratkom prilogu preporučuje i posjet Puli i pulskoj areni.

Pored Istre urednici rubrike putovanja National Geographica preporučuju okrug Muskoka kanadske države Ontario, argentinsku Patagoniju, otočje San Juan u američkoj državi Washington, Minneapolis, nacionalni park Glacier Bay na Aljasci, posjet Cardiffu u Walesu i stockholmskom arhipelagu u Švedskoj, portugalskim Azorima i honduraškom Roatanu.

----------------------

jeste li bili kad u Istri, Dalmaciji ili ostatku hrvatskog dela Jadrana?
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    321

Podrazumevano Re: Istra (kao i ostatak Hrvatske) među najboljim turističkim destinacijama za 2011.-

drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    321

Podrazumevano Re: Istra (kao i ostatak Hrvatske) među najboljim turističkim destinacijama za 2011.-

Prekrasni Vis na vrhu ljestvice top destinacija za solo putnike

Napominje se kako bi bilo dobro izbjeći gužve od sredine srpnja do sredine kolovoza, a u ostatku godine treba iznajmiti staru kamenu kućicu u blizini mora

Među top deset destinacija ovog ljeta za ljude koji vole putovati sami, prema izboru Guardiana, našao se otok Vis i to na visokom drugom mjestu. Naš prekrasni otok opisuju kao vrlo udaljen otok od kopna, ali idealan za ribare, bjegunce, pjesnike te solo putnike koji traže mirno utočište. Za vrijeme drugog svjetskog rata, bivši jugoslavenski vođa Josip Broz Tito i njegov pas spavali su u pećini na viškoj planini Hum, planini s koje sada možete isprobati padobransko jedrenje.
    - Bio sam tamo u rujnu prošle godine, bicklirao sam otokom i ostao zanesen biljnim životom - vinogradima, palmama, borovima, maslinama, smokvama, rogačima, stablima duda kao i s ostalih 300 vrsta bilja. Lokalni plodovi mora i vino su jeftini i ukusni, a moj omiljeni restoran nalazi se u uvali Stončica - piše autor teksta.
    Za jugozapadni dio otoka, Komižu, kaže da je odlično mjesto za lov na lignje, plivanje te ronjenje u toplim, smaragdnim vodama Jadrana. Na najsunčanijem mjestu u Hrvatskoj možete uživati i promatrajući glavate kornjače i dupine.
    Napominje se kako bi bilo dobro izbjeći gužve od sredine srpnja do sredine kolovoza, a u ostalom dijelu godine najbolje je iznajmiti malu sobicu u staroj kamenoj kućici negdje u blizini mora. Ako ste željni noćnog života, tu je grad Vis, gdje pristaju brodovi, a mještani su vrlo prijateljski nastrojeni, zaključio je autor teksta.
    Vis je je na drugom mjestu iza Turske, ali ispred Francuske, Sardinije, Švedske, Grčke, Rusije, Škotske, Španjolske i Kanade.

http://www.guide2croatia.net/news/76...nely-travelers

Ističe se loki74 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    45

Bio sam pre rata u okolini Makarske, Baške vode čini mi se da se zove mesto, i stvarno je bilo fenomenalno. Takođe i u Vodicama.
    Ja sam rođen u Rijeci, i moji su radili u Rijeci i Opatiji, ali ja te gradove nisam zapamtio, bio sam jako mali,
    a onda smo se preselili negde 76 za Bosnu.
    Posle rata nisam išao. Nešto sam izgubio i želju, posebno nakon ove histerije posle Haga. U Dalmaciju mislim
    da ne bih više ni išao, jedino Istra dolazi eventualno u obzir.
    Poslednji put ažurirao/la gibica : 03.05.2011. u 19:17

Moderator j.e.l.e.n.a. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    644

Molim Vas da se uzdrzite od politike na ovom lepom PDF da ne bih morala da brisem i kaznjavam i da ne bih morala da zatvaram temu

Hvala unapred

trenutni moderator na PDF Putovanja
    J.e.l.e.n.a.
    .... If you can't say something nice... don't say nothing at all...

Primećen član crnicrnja (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio j.e.l.e.n.a. Pogledaj poruku
    Molim Vas da se uzdrzite od politike na ovom lepom PDF da ne bih morala da brisem i kaznjavam i da ne bih morala da zatvaram temu

Hvala unapred

trenutni moderator na PDF Putovanja
    J.e.l.e.n.a.
    znaš šta...reklamiranje hrvatske i pozivanje na njihovo more na srpskom forumu u trenutku kad je cela hrvatska u suzama zbog osude zločinačkih generala je degutantno i politiku je nemoguće izbeći. na njihovom moru nikad nije bilo sigurno, a sad naročito
    znači, temu možeš odmah zatvoriti

Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    644

Citat Original postavio crnicrnja Pogledaj poruku
    znaš šta...reklamiranje hrvatske i pozivanje na njihovo more na srpskom forumu u trenutku kad je cela hrvatska u suzama zbog osude zločinačkih generala je degutantno i politiku je nemoguće izbeći. na njihovom moru nikad nije bilo sigurno, a sad naročito
    znači, temu možeš odmah zatvoriti
    hn,da...negde se slazem sa tobom da je situacija trenutno veoma ozbiljna..ali..nije sve politika
    znam mnoge ljude koji su svih ovih godina letovali na Hrvatskom primorju...ja sam letos bila na Losinju i niko od nas nije imao probleme
    zato bih ostala pri tome da se manete politike i da pisete u duhu ovog PDF-a, a da li ce tema biti zatvorena ipak ja odlucujem

Primećen član kiKiriku (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    21

Kao dete uvek sam letovala na hrvatskom primorju. Crnu Gora je postala destinacija za letovanje tek kad je letovanje u Hrvatskoj, iz svima nama znanih razloga, postalo nemoguće za srpske turiste. Srećom, sem Crne Gore i Hrvatske ima i drugih zemalja koje imaju more a do kojih mi odlazak nije više naučna fantastika. Što se tiče prirode, mora i onoga što se ima videti, zaista bih volela ponovo obići neka mesta u Hrvatskoj, a neka koja nikada nisam stigla da vidim videti po prvi put...ali bojim se da to neće biti moguće još dugo, dugo, jer za odabir destinacije osim prirode važni su i neki drugi faktori. Nisam sklona generlizacijama, verujem da mnogi ljudi koji su letovali tamo imaju divna iskustva, ali dovoljna je jedna budala zbog koje sve može da mi presedne. Ne vidim zbog čega bih, od svih mesta na svetu, izabrala da odem negde gde postoji i najmanja šansa da doživim neprijatnost samo zbog toga što dolazim iz Srbije. Izvinjavam se ako je ovo pominjanje politike, ali i u anketi je ponuđen ovakav odgovor, a i ne postoji mogućnost da objasnim svoje razloge drugačije. Još jedna bitna stvar je i finanskijski momenat, čini mi se da je Hrvatska prilično skupa i da za isti novac, recimo u Grčkoj, mogu da dobijem mnogo više...ako ništa drugo bar ću se osećati bezbedno.
    I dan-danas se sećam božanstvenih mirisa, nigde mi more nije "mirisalo" tako kao u Hrvatskoj...i žao mi je što mi ostaje samo da se svega toga podsećam gledajući fotografije.

Ističe se loki74 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    45

Inače, što se tiče Hrvatske, ja bih izdvojio jedno mesto gde sam bio, po meni lepše od mora
    i obala, a to su Plitvička jezera. To je stvarno nešto fantastično. Bio sam i na Nijagarinim vodopadima, ali
    Plitvice su nešto posebno.
    Topik ne treba zatvarati, niti mislim da je Kyo imao lošu nameru. Svako voli svoje, i mi pišemo o lepotama
    krajeva Srbije. Problem bezbednosti nažalost postoji. Može se desiti da deset ljudi ima dobra iskustva, a da baš jedanesti naleti na nekog
    patriotskog balvana. Takođe ja iz nekih ličnih razloga ne želim da gledam slike Gotovine na bilbordima i slično.
    Šanse da odem u Hr su stvarno minimalne, pored Grčke, Turske itd.

Zaslužan član Alisa u zemlji čuda (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2832

Pre rata za moju porodicu je postojalo samo Hrvatsko primorje. I jako mi je žao što je najlepše more na svetu postalo tako daleko...
    Bila sam pre 8 godina, samo na 2 dana, da me želja mine..
    Posle toga sam se udala i imam svoju porodicu i iako ne verujem da bi smo imali problema, nekako zazirem, mislim da ne bih mogla da se opustim, a to mi je najpotrebnije na odmoru.
    Sve u svemu...
    "I do not sleep tonight, I may not ever...."

Zaslužan član Борис 1 (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    3333

Per rata je i za moje roditelje Hrvatska bila jedna od osnovnih destinacija...pored Grcke...
    Bio sam u Trogiru, Simebiku, Makarskoj, Zadru, Pagu...i sve je to ok...ali danas...u mojim godinama mi vise ne pada na pamet da tamo idem...jedino ako me put nanese...

Zasto?

Zato sto mi je Hrvatska obicna...to je mentalitet naroda sa kojim smo do juce zivili....ali ako vec danas imam neki veci dinarcic...idem da upozam neku novu kulturi i vidim nesto novo...neki novi nacin zivota na nekom od Grckih ostrva koji su za mene kraj svijeta.
    Sloboda i sve sto tamo osjetim je neopisivo...

Kad sam na godisnjem, ne zelim da sam stegnut i da gledam koliko cu glasno pricati i da li cu reci HILJADA ILI TISUCA da se nebih nasao u negodnoj situaciji.

Turizan kao i usluzne djelatnosti treba da bude NEUTRALAN ali je to za nas narod danas u Hrvatskoj malo teze...i zato...
    Dok se to god ne promjeni necu opusteno oici tamo (: ...
    Људску глупост треба кажњавати најстрожом казном - Јован Дучић

Buduća legenda muskokrk (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    374

Smile Re: Istra (kao i ostatak Hrvatske) među najboljim turističkim destinacijama za 2011.-

mislim da nema smisla ovde se baviti politikom dakle necemo o tome

na drugo ..kome je lep jadran
    pa svakomko zeli jos rekativno cisto more ..ne betoniziranu obalu ..nadam se jos neko vreme tko voli plavu bistru boju mora i fine mirise koje se sire iz mora ili makije i crnogorice koja se spusta mnogo puta do samog mora
    beskonacno raznih uvala otoka lepih plaza ..ne samo kamen kako kaze nas kolega forumas ...ravim da kazem da su dve plaze na jadranu uvrstene među dvadeset najljepših na svijetu
    i to plaža na otoku cresu pod lubenice na 14 mjestu

i plaža na otoku braču koju mnogi poznaju ..u bolu ..zlatni rat

Poslednji put ažurirao/la muskokrk : 02.05.2011. u 10:03
    Neka se svaki nosi sa svojom savješću ..ja ću sa burom

Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    644

Citat Original postavio muskokrk Pogledaj poruku
    mislim da nema smisla ovde se baviti politikom dakle necemo o tome

na drugo ..kome je lep jadran
    pa svakomko zeli jos rekativno cisto more ..ne betoniziranu obalu ..nadam se jos neko vreme tko voli plavu bistru boju mora i fine mirise koje se sire iz mora ili makije i crnogorice koja se spusta mnogo puta do samog mora
    beskonacno raznih uvala otoka lepih plaza ..ne samo kamen kako kaze nas kolega forumas ...ravim da kazem da su dve plaze na jadranu uvrstene među dvadeset najljepših na svijetu
    i to plaža na otoku cresu pod lubenice na 14 mjestu

i plaža na otoku bolu koju mnogi poznaju ..u bolu ..zlatni rat

divota

Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    644

Citat Original postavio loki74 Pogledaj poruku
    E, pa nećemo tako.
    Devedeset devet posto vaših forumaša ovde ceo dan provocira ismevajući naše žrtve, i radujući se godišnjici Bljeska, a na drugom
    topiku promovišete vaše more. Nit je ljudski, niti je pošteno. Zadržite svoje more za sebe, ima još država sa morem na ovoj
    maloj planeti, možemo i bez Jadrana. Ovamo udarate nisko, a ovamo dođite na more. Pa nismo ni mi bez dostojanstva
    da baš sve gutamo što nam servirate.
    O da....hocemo tako
    Ovo je forum Putovanja...nema politike,vec sam jednom pomenula
    Kome se ne dopada ne mora da cita i ne mora da pise
    Nemojte me terati da brisem

Obećava
    Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Ja ću i ove godine da letujem u Omišlju na ostrvu Krku! Fenomenalno mesto, naročito tokom avgusta. Domaćini prijazni, cene umerene ...

Učlanjen
    08.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    374

Smile Re: Istra (kao i ostatak Hrvatske) među najboljim turističkim destinacijama za 2011.-

RAB JE NEDAVNO OD CNN PROGLAŠEN KAO NAJPOŽELJNIJA NUDISTICKA DESTINACIJA

plaže na rabu su stvarno ljepe kao i nudisticke te najpoznatije su Sahara Stolac i Ciganka

evo jedne za sve a ime joj govori dovoljno ..u Loparu

RAJSKA PLAŽA

Poslednji put ažurirao/la muskokrk : 04.05.2011. u 10:18

Obećava
    Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Sećam se da su u Omišlju godinama letovale Svetlana Bojković i njezina ćerka Katarina ... Dolazio je i Taško Načić sa familijom, a bilo je i tu i super riba iz Beograda! Što se tiče transporta, vozom iz Beograda do Rijeke i autobusom od Rijeke do Omišlja (nekih 35 minuta).

Zainteresovan član 001 (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Mogu li ja znati zasto je moj komentar obrisan posto u njemu nije bilo nista uvredljivo nego sve onako kako je u hrvatskoj.

Molim moderatora lepu Jelenu da mi napise po kojoj tacki pravila ovog foruma je to ucinjeno.

Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    644

Citat Original postavio 001 Pogledaj poruku
    Mogu li ja znati zasto je moj komentar obrisan posto u njemu nije bilo nista uvredljivo nego sve onako kako je u hrvatskoj.

Molim moderatora lepu Jelenu da mi napise po kojoj tacki pravila ovog foruma je to ucinjeno.
    Nisam ja,majke mi

Učlanjen
    08.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    374

kako sam prije napisao nudizam na rabu ima dugu tradiciju
    Nudistima se preporučuju plaže u Loparu: Sahara, Stolac i Ciganka, a CNN podsjeća i na nudističku epizodu kralja Edwarda VIII. na Rabu Od odluke rapskih vlasti da kralju Edward VIII. i njegovoj ljubljenoj Wallis 1936. godine daju dozvolu za kupanje bez odjeće na području Kandalore, rapski turizam i danas ima koristi. Naime, CNN je Rab

NUDISTIČKA PLAŽA STOLAC

NUDISTIČKA PLAŽA SAHARA

Osobno nisam neki ljubitelj pjesčanih plaža ..sa finim .finim pjrskom...SABULA

DeMikelis nije na forumu
    ... изјавио... "Бољи сам од Контадора"!...
    Ističe se DeMikelis (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Počela sezona batinanja u Hrvatskoj!

Sezona lova na srpske turiste i zvanično je otvorena na Hrvatskom primorju, nešto ranije nego prethodnih godina, najviše zbog izliva besa posle presude Gotovini u Hagu. U predgrađu Dubrovnika, u noći između srede i četvrtka, jedan dvadesetogodišnjak pokušao je da zapali automobil Beograđanina Milana S. (44). Kada mu to nije pošlo za rukom (i upaljačem), zadovoljio se lomljenjem zadnje šoferšajbne i pokušajem da „overi" i bočna stakla. Naš državljanin vratio se juče ujutru sa putovanja, koje mu je, ne krije, preselo. Ne toliko zbog štete na „volvu", koja se procenjuje na najmanje 2.000 evra, koliko zbog osećaja neprijatnosti i nepoželjnosti u Dubrovniku.

LETOVANJE-1.jpg
    ...
    Neprijatan susret imao je i bračni par iz Beograda, koji je želeo da ostane anoniman. Njih je, dok su šetali Pelješcem, verbalno napala starija meštanka vičući „da odu iz Hrvatske, da im nije mesto tu i da će pozvati sinove da ih oteraju"...

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/160257/Po%C4%8Dela+sezona+batinanja+u+Hrvatskoj!.html

________
    Па, добро ИМ дошли !
    Brain rules, force timber push!

Obećava
    Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio DeMikelis Pogledaj poruku
    Počela sezona batinanja u Hrvatskoj!

Sezona lova na srpske turiste i zvanično je otvorena na Hrvatskom primorju, nešto ranije nego prethodnih godina, najviše zbog izliva besa posle presude Gotovini u Hagu. U predgrađu Dubrovnika, u noći između srede i četvrtka, jedan dvadesetogodišnjak pokušao je da zapali automobil Beograđanina Milana S. (44). Kada mu to nije pošlo za rukom (i upaljačem), zadovoljio se lomljenjem zadnje šoferšajbne i pokušajem da „overi" i bočna stakla. Naš državljanin vratio se juče ujutru sa putovanja, koje mu je, ne krije, preselo. Ne toliko zbog štete na „volvu", koja se procenjuje na najmanje 2.000 evra, koliko zbog osećaja neprijatnosti i nepoželjnosti u Dubrovniku.

LETOVANJE-1.jpg
    ...
    Neprijatan susret imao je i bračni par iz Beograda, koji je želeo da ostane anoniman. Njih je, dok su šetali Pelješcem, verbalno napala starija meštanka vičući „da odu iz Hrvatske, da im nije mesto tu i da će pozvati sinove da ih oteraju"...

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/160257/Po%C4%8Dela+sezona+batinanja+u+Hrvatskoj!.html

________
    Па, добро ИМ дошли !
    Na budale, huligane i nacionaliste možeš da naletiš i u centru Beograda! Ja i drugari do sada nismo doživeli nikakvih neprijatnosti u Hrvatskoj, a znam neke kojima su polupali kola u Grčkoj ...

Elita Bakunjin (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Upravo tako, budale ćeš naći i u svom dvorištu. Moja destinacija je Parenzo, predivan gradić sa prelepim plažama i ljudima. Nikada nisam doživeo neprijatnosti zbog mog porekla, govora itd... šta više, počeli su da me nerviraju pričama o tome kako su ovi iz ZG nepristojni i bučni

Zaslužan član kalis (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    205

Bila sam pre deset dana , i jako se dobro provela. (mali izlet u Umag, Poreč, Rovinj, Rijeka, Opatija, otprilike taj deo...) ... i, Jadran je diiiiivan !

Starosedelac tehduduk (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    767

Citat Original postavio kyo. Pogledaj poruku

Časopis National Geographic preporučuje Istru kao jednu od deset najatraktivnijih turističkih destinacija u svijetu za ljetovanje u 2011. Više od 40 plaža 500 kilometara duge obale Istre zaslužilo je Plavu zastavu za kvalitetu mora i očuvanje okoliša, obrazložio je National Geographic u prilogu na svojim internetskim stranicama.----------------------

jeste li bili kad u Istri, Dalmaciji ili ostatku hrvatskog dela Jadrana?
    posto mi je obrisan post rekordnom brzinom

pitanje- kako odvojiti politiku od ove teme ako je cro proglasena za top10 destinaciju ???
    zelite reci da to nije kupljena politicka, izlobirana odluka ?

ili zaista smatrate da Istra, Zlatni rat na Bracu zasluzuje mesto top10
    blu je plavo, blu je ime
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dDBxALfkzM0

Slične teme

1. Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 02.01.2012., 01:09
  2. Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 19.08.2010., 19:59
  3. Kao devojka u seksu, volim ovakvu dominaciju...
    Autor dugi777jezik u forumu Žene
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.02.2004., 14:24
  4. Kao Print Screen na tastaturi ali...
    Autor ljuba u forumu Programiranje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.06.2003., 20:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku