Uvod

wild_child

Elita
Poruka
18.483
Uvod..........
Uvod u sta?
Ne znam ni sama.Postujuci na vasim temama shvatila sam da u zadnjih godinu i po dana koliko sam na forumu nisam otvorila vise od 3 teme.S obzirom da sam na svakoj vasoj temi mirodjija zaista nije fer da se ne potrudim malo.
Iz tog razloga krecem aktivno da postujem teme.Neke ce vam se mozda svideti...neke ne.Mozda nisam talentovana za otvaraca tema?
Dosadilo mi je stalno prepucavanje na forumu....znam ja da on za to sluzi,ali isto tako sluzi i za upoznavanje,komunikaciju i razmenu iskustava.Dosadilo mi je da se svadjam stalno oko istih tema: Predrasude,homosexualci,bog,metalci vs fenseri.......zasto se stalno vrtimo u krug.
Zato sam odlucila da otvaram teme bazirane na mojim iskustvima,teme na kojima nece biti prilike da se posvadjate(mada naci cete vi vec nacin,ne brinem ja :D )
Odlucih drugovi forumasi da vam pricam o svom zivotu...

I Zato da ne davim vise krecemo.....
Crtaniii filmoviiii :P
Dakle..moram odnekud da krenem,najbolje od detinjstva?Ova tema nek bude vezana za apsolutno sve vezano za crtace.Koji vam je omiljeni,imate li neku omiljenu epizodu,neki citat.Koje ne volite crtace,zasto?Probudimo decu u sebi.....pa da krenem

Oduvek sam volela dobre stare diznijeve crtace,posebno Tom & Jerrya.....najsladja mi je ona epoizoda sa onom patkicomm koja je umislila da je ruzna pa nosi kesu na glavi...swaaatkiis mawii :D
I ne znam da li se neko seca crtanog Saber Riders and star sherif....secam se i dan danas one uvodne melodije......hheheheh.
 
SUNDJER BOB! :D
Ja ludim za njim!Imam cak i OGROMAN poster zalepljen iznad kreveta....
obozavam ga :D
Ze za zelenu algu na dnu mora
za za zabavni zur
nje je njegova originalna fora
dok pevamo na moru dur!

Posle diznijevi-na prvom mestu aladin...
 
moon child, gde nadje poster?
da bih dokazala da sam pravi zaludjenik za bobom, moracu i ja da nabavim jedan. :wink:
inace, meni su crtani mala sirena, aladin, pokahontas...ne mogu trenutno da se setim jos nekih, ali ima ih. e, dobri su.
 
e,da,i pokahontas....
ma to zapravo nije poster,bio je to veliki balon s helijumom,ali kad sam ga na moju veliku zalost probusila postalo je nesto kao poster i sad mi je na zidu :wink:
 
Moon Child:
SUNDJER BOB! :D
Ja ludim za njim!Imam cak i OGROMAN poster zalepljen iznad kreveta....
obozavam ga :D
Ze za zelenu algu na dnu mora
za za zabavni zur
nje je njegova originalna fora
dok pevamo na moru dur!

Posle diznijevi-na prvom mestu aladin...

Ха ха ..кад се само сетим кад сам се ложила на Аладина.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Али на његов лик,не само на цртаћ..кома :lol:
 
kralj lavova je legenda..... ta muzika, boje...vau...

koji jos volim? maza i lunja!aaaaj, tako romanticno... :)
one sijamske macke pamtim ceo zivot
 
kad sam bila mala, najvise sam gledala nindza kornjace!!! i jos uvek obozavam da ih gledam, ali sada vise nemam kanal, odkad imam kablovsku.. grrrrrr.. ali brate rafaelo.. ma najbolji!!
da, i gledala sam uvek pre vesti super koju.. jel se tako zove ona kornjaca?? uglavnom, ja sam gledala kornjace! onda, obozavam popaja - mnogo super fore! kad izvuce stepenicu kao fioku, pa izvadi nesto, da bi spalio zmaja.. uuuuuuuuuuu..

i dusko dugousko je super.. tom i dzeri isto! ma, ja i sada gledam crtace..

pratila sam samuraj dzek
ed, ed i edi
pokemone
zmajeva kugla
x-men
spajdermen

ali sada bas i nemam vremena, mada odgledam uvek x-men i pokemone ponekad..
ma, crtaci rulz
 
Jel gledao neko Americhku bajku? Ja sam dobila ime po mishici Tatjani iz tog crtaca.... 8)
A i mnogo je lep...
najbolji po meni su Bambi, Pepeljuga(zbog misheva :lol: ) i Pokahontas :wink:
 
winnetou:
kad sam bila mala, najvise sam gledala nindza kornjace!!! i jos uvek obozavam da ih gledam, ali sada vise nemam kanal, odkad imam kablovsku.. grrrrrr.. ali brate rafaelo.. ma najbolji!!
da, i gledala sam uvek pre vesti super koju.. jel se tako zove ona kornjaca?? uglavnom, ja sam gledala kornjace! onda, obozavam popaja - mnogo super fore! kad izvuce stepenicu kao fioku, pa izvadi nesto, da bi spalio zmaja.. uuuuuuuuuuu..

i dusko dugousko je super.. tom i dzeri isto! ma, ja i sada gledam crtace..

pratila sam samuraj dzek
ed, ed i edi
pokemone
zmajeva kugla
x-men
spajdermen

ali sada bas i nemam vremena, mada odgledam uvek x-men i pokemone ponekad..
ma, crtaci rulz
donatelo je najbolji! :wink:
a vitez koja i mlata...ahahahahahah koje su to bile provale...
pa dusko dugousko i elmer,kojot i ptica trkacica,silvester i tviti,tasmanijski djava,patak daca...
volela sam i scooby doo-a
i ed,edd n eddy....
jel se seca neko porodice Jetson?oni iz buducnosti...sto sam njih volela...
 
Mi kad smo se god igrali Nindza kornjaca ja sam bila Rafaelo...... :D ObozavaM ga :P
a I scoobija obozavam..posebno onaj serijal sa 13 duhova...secate se onog klinca u zutoj trenerci....e pa njega sam obozavala 8)



Jaooo a tek Cartoon network...Dizni bebe obozavaam(mog omiljenog mozete videti u profilu) :D

The Jetsons nisam nikad volela nesto posebno mada nije los crtani.
Mene jako nervira Zmajeva kugla.....mada u biti volim manga anime i sta ti ja znam.....crtani je bre mnogo perverzan.Gledala samn jednu epizodu kad neki matori deda viri na devojku koja se presvlaci i balavi za njenim grudima
O_o
Ali kakooo se niko ne seca Saber ridersa i star sherifaa....bre.....posebno stariji clanovu forumu jer se crtani prikazivao 80-ih.....
 
Mooooom Bart´s smoking!!
-get out gettt outttt
I ADORE the Simpsons Family!!!
:P :P najludji je Homer...Bash je likchinaaaaa
Kontam da bih mogla da ih gledam ***sve epizode,sve reprize i da mi ni tada ne bi dosadiliiiii
 
Moon Child:
winnetou:
kad sam bila mala, najvise sam gledala nindza kornjace!!! i jos uvek obozavam da ih gledam, ali sada vise nemam kanal, odkad imam kablovsku.. grrrrrr.. ali brate rafaelo.. ma najbolji!!
da, i gledala sam uvek pre vesti super koju.. jel se tako zove ona kornjaca?? uglavnom, ja sam gledala kornjace! onda, obozavam popaja - mnogo super fore! kad izvuce stepenicu kao fioku, pa izvadi nesto, da bi spalio zmaja.. uuuuuuuuuuu..

i dusko dugousko je super.. tom i dzeri isto! ma, ja i sada gledam crtace..

pratila sam samuraj dzek
ed, ed i edi
pokemone
zmajeva kugla
x-men
spajdermen

ali sada bas i nemam vremena, mada odgledam uvek x-men i pokemone ponekad..
ma, crtaci rulz
donatelo je najbolji! :wink:
a vitez koja i mlata...ahahahahahah koje su to bile provale...
pa dusko dugousko i elmer,kojot i ptica trkacica,silvester i tviti,tasmanijski djava,patak daca...
volela sam i scooby doo-a
i ed,edd n eddy....
jel se seca neko porodice Jetson?oni iz buducnosti...sto sam njih volela...

e, da, vitez koja!! sta jel se secamo.. jos uvek ih gledam 8)

danas sam gledala simpsonove na rtl..

i gledala sam zmajevu kuglu.. goku se tukao sa pikolom.. to su najbolje epizode!!
a znam onaj deda je mnogo bezveze.. i ona svinjica.. to me bilo malo sramota da gledam.. ali goku, kako se tuce.. wau! crtani je onako nacrtan, dijalozi su isto onako, ali bas mi je super crtani!
 
Svi, svi Diznijevi, sem Snezane i patuljaka (uh, kako mrzim taj crtac :x ). Tom i Dzeri, Kremenko i Kamenko, SImpsonovi... Volim crtace, ali mnogo smaraju sa drugim delovima Diznijevih. Nisu ni prineti onim starim. :roll:
 
Secanje na prosle dane i lepo detinjstvo (ne bas svacije zbog rata) je prvi znak da je covek za staro gvozdje (ili je pijan) :lol: .

No sto se crtanih filmova tice, u zadnjih mesec dana sam se ponovo na to navukao.
A k'o slag na tortu skoro izasle nove epizode Nindz akornjaca, Popaj....
A voleo sam da gledam najvise Tom i Dzeri, onda Popaj, Skubi Du, Dexter.....

Jel' gledao ko Shrek 2? Sta mislite o onom pogledu macka? Koliko god puta gledao uvek me zasmeje do bola.
 
Je l' to neko rekao crtani? :D Svi koji me malo bolje poznaju,znaju koliko sam zaludjena crtacima...
Kako da se ne secam Zvezdanih Serifa i Sablje... Muzika je bila cudo... :)
Jedini crtani koji nesto vise vredi od tih japanskih crtanih filmova, Zmajeva kugla... Pokemoni,sta li vec jos ima... Je Granzort... Ne znam da li ga se neko seca... 3 robota i 3 decka... Svako je svog robota prizivao na drugi nacin... Pa,tu je bila i Starla i Jahaci Dragulja... To je nesto novije... Ali od starijih... Seca li se neko Ewoska? :-) Medvedi koji su ziveli na drvecu... Kad sam vec spomenula medvede,setila sam se i Letecih Medvedica... Bio je i tu onaj crtani o malo sloncetu koje se izgubila kada ga majka trazila... Cira... :) Klemetina... Nepokretna devojcica koje je jedino u svojim snovima mogla da hoda... Imala je vilu cuvara... E,da.. Lale Aligator? :) Srle i Pajce? :)
'Ajde da predjem na dugometrazne... Seca li se neko Poslednjeg Jednoroga...? :) Ili Zemlje pre Vremena? Kada Malom Stopalu gine majka...? Neko je spomenuo Americku Bajku... Ne znam da li je to to... Ali original naziv je "Sickret of NIMN"... Kada su na misevima izvodjeni expermenti i oni su mogli da citaju...

Ima ih jos mnogo,mnogo dobrih crtaca... Dosta vam je za sada... :P
 
Sasha85:
Je l' to neko rekao crtani? :D Svi koji me malo bolje poznaju,znaju koliko sam zaludjena crtacima...
Kako da se ne secam Zvezdanih Serifa i Sablje... Muzika je bila cudo... :)
Jedini crtani koji nesto vise vredi od tih japanskih crtanih filmova, Zmajeva kugla... Pokemoni,sta li vec jos ima... Je Granzort... Ne znam da li ga se neko seca... 3 robota i 3 decka... Svako je svog robota prizivao na drugi nacin... Pa,tu je bila i Starla i Jahaci Dragulja... To je nesto novije... Ali od starijih... Seca li se neko Ewoska? :-) Medvedi koji su ziveli na drvecu... Kad sam vec spomenula medvede,setila sam se i Letecih Medvedica... Bio je i tu onaj crtani o malo sloncetu koje se izgubila kada ga majka trazila... Cira... :) Klemetina... Nepokretna devojcica koje je jedino u svojim snovima mogla da hoda... Imala je vilu cuvara... E,da.. Lale Aligator? :) Srle i Pajce? :)
'Ajde da predjem na dugometrazne... Seca li se neko Poslednjeg Jednoroga...? :) Ili Zemlje pre Vremena? Kada Malom Stopalu gine majka...? Neko je spomenuo Americku Bajku... Ne znam da li je to to... Ali original naziv je "Sickret of NIMN"... Kada su na misevima izvodjeni expermenti i oni su mogli da citaju...

Ima ih jos mnogo,mnogo dobrih crtaca... Dosta vam je za sada... :P

secam se ewoksa, bas sam citala temu o njima, pa sam se prisetila! imam kasetu zemlja pre vremena, kada mu umire deda, a ostale sam sve pogledala! a jel se secate onih medvedica sto su ziveli u oblacima?? kada se bore protiv onog zlog carobnjaka, onda ispaljuju iz stomaka nesto lepo (srca, dugu, cvece..). obozavam ovaj crtani!! imala sam jdnu kasetu, a onda je moja mama presnimila folklor.. grrrrrrr
 
Jao bre Evoksi pa daaaaa njih sam obozavalaa i letece medvedice...to je islo uvece posle dnevnika kekke.......Eeee a se seca neko onih rakuna.....ne secam se kako se zvao crtani secam se samo da su bili neki rakuni i da je crtani bio haos :D
A sto rece Sasa..jel verujes da se i danas secam uvodne muzike za Zvezdane serife :P
 
Sasha85:
Je l' to neko rekao crtani? :D Svi koji me malo bolje poznaju,znaju koliko sam zaludjena crtacima...
Kako da se ne secam Zvezdanih Serifa i Sablje... Muzika je bila cudo... :)
Jedini crtani koji nesto vise vredi od tih japanskih crtanih filmova, Zmajeva kugla... Pokemoni,sta li vec jos ima... Je Granzort... Ne znam da li ga se neko seca... 3 robota i 3 decka... Svako je svog robota prizivao na drugi nacin... Pa,tu je bila i Starla i Jahaci Dragulja... To je nesto novije... Ali od starijih... Seca li se neko Ewoska? :-) Medvedi koji su ziveli na drvecu... Kad sam vec spomenula medvede,setila sam se i Letecih Medvedica... Bio je i tu onaj crtani o malo sloncetu koje se izgubila kada ga majka trazila... Cira... :) Klemetina... Nepokretna devojcica koje je jedino u svojim snovima mogla da hoda... Imala je vilu cuvara... E,da.. Lale Aligator? :) Srle i Pajce? :)
'Ajde da predjem na dugometrazne... Seca li se neko Poslednjeg Jednoroga...? :) Ili Zemlje pre Vremena? Kada Malom Stopalu gine majka...? Neko je spomenuo Americku Bajku... Ne znam da li je to to... Ali original naziv je "Sickret of NIMN"... Kada su na misevima izvodjeni expermenti i oni su mogli da citaju...

Ima ih jos mnogo,mnogo dobrih crtaca... Dosta vam je za sada... :P


Cek jel to ona mala princeza,kratko osisana...imala je i nekog druga malog.....
 
zemlja pre vremena!kako sam to mogla da zaboravim,crtani je predivan,imam ga na kaseti...
i americka bajka je lepa.
a jel se seca neko one dve macke i brzog gonzalesa,jedan macak je sef a drugi je kao tupav i zove se bole valjda...hahaahh crtani je valjanje... :lol: :lol:
i shreka sam gledala oba dela,super je :D
 
obozavam tarzana i knjigu o dzungli....najvise sam gotivila onog medveda balua!!!on mi je bas extra lik!

a od ovih novijih,ren i stimpi su mi najjaci! :wink:
 

Back
Top