Uvod

Baltazara moj cale obozava (8 a i ja OOPS daju ga nekad na B92 (; a jel' gledao neko Mumijeve? D:

heeeeeeeej
- 'Prisi jel' ti to muz u torbi?'
- 'Jeeeeeeeeeeeste'
LLLoooooooooooL
- 'ne, ne, decko, to ti nikad nece poleteti'
fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
(((8


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Mumijevi su fenomenalni (: sta nisi kapirala? LoL
p.s. i njih obozava moj tata OOPS

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Jao... :D
kao klinka sam gledala sve, ali apsolutno sve crtane... :D kao da sam imala neshto da radim :D Tom i Jerry... Tweety... Kojot i ptica trkachica... Pa onda onaj La Piaf shto je Sasha pomenula, pa La Linea...
Od dugometrazhnih, nema shta nisam volela... Dizni je zakon :P Omiljeni njegov mi je Anastazija... preeelep crtani :wink:
Chitajucji vashe postove, setila sam se nekog crtanog, ali sad sam ga opet zaboravila :oops: ako se setim javicju se :P
Od novijih mi je superica Shrek :D oba dela :D bilo je i vreme da naprave takav neki loodi crtani gde je glavni lik ~drugachiji~ :)
Eeee znate shta sam ja obozhavala da gledam kad sam bila maaawa? :D Dobro, to nije crtani, ali je bio otprilike moj prvi susret s magichnom kutijom... Laku nocj deco... :P Kako je ona lija bila lepa :D a bilo je neshto malo, slatko, ne secjam se sad, mislim da je pilene ili tako neshto... :roll:
 
Jaoj... Niko nije smeo da pisne u kuci dok je trajao "Laku noc Deco"... Kako sam samo "pevala" uz njih... :D

Bio je tu i Zekan Baki (Zeleni zec sa svojom posadom borili su se protiv nekih zaba) i Princeza Aurora (sa svoja 3 ratnika trazili su nesto)...
 
jaooooooooooooo CrYiNg ... ja sam se plasila 'laku noc deco' CrYiNg ... kad god je to pocinjalo ja sam bezala pod sto i kao ~Laku noc! ... cRyInG ... plasila sam se onog vuka i lisice ... m svih sam se plasila ))):

A volela sam Mapet shou (:

~ Shefe, koji ti je vrag? ((((:

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Sasha85:
Jaoj... Niko nije smeo da pisne u kuci dok je trajao "Laku noc Deco"... Kako sam samo "pevala" uz njih... :D

Bio je tu i Zekan Baki (Zeleni zec sa svojom posadom borili su se protiv nekih zaba) i Princeza Aurora (sa svoja 3 ratnika trazili su nesto)...

jao, secam!! i ja sam to gledala!
 
winnetou:
Sasha85:
Jaoj... Niko nije smeo da pisne u kuci dok je trajao "Laku noc Deco"... Kako sam samo "pevala" uz njih... :D

Bio je tu i Zekan Baki (Zeleni zec sa svojom posadom borili su se protiv nekih zaba) i Princeza Aurora (sa svoja 3 ratnika trazili su nesto)...

jao, secam!! i ja sam to gledala!

Captain Bucky O'Hare

In another demension
Another time and space
A parralel universe is fallin' on it's face
When out of the chaos
Who else could it be?
But the animal adventurers from S.P.A.C.E!

Bucky! Captain Bucky O' Hare!

Mutants, and aliens, and toads beware!
You're lookin for adventure, well this is it
With Jenny, Deadeye, Blinky
And Willy DuWitt!

I said Bucky! Captian Bucky O' Hare!

In the battle of the Aniverse you don't know what's next
You only know amphibians [cant tell what this word is] KOMPLEX!
When you check out your scanner and the evil planet Poads
There's only one course of action..LET'S CROAK US SOME TOADS!

Bucky! Captain Bucky O' Hare!

He goes where no ordinary rabbit would dare
If your Righteous Indignation has suffered a hit
And your photon accelorator's broken to bits!
And you're loosin your mind
And you're havin' a fit
Get the funky fresh rabbit who can take care of it!
Bucky! Captain Bucky O' Hare!

Did you say Bucky? I SAID BUCKY!

Bucky O' Haaaare...Let's croak us some toads! ;)
 
Sve Diznijeve obozavam,ovako ide redosled.

1.Petar Pan
2.Mala Sirena
3.Pepeljuga
4.Kralj lavova
5.Macke iz visokog drustva
6.Oliver i druzina
7.Mac u kamenu
8.Veliki detektiv mis
9.Pokahontas
10.Snezana i sedam patuljaka
11.Maza i Lunja
12.Aladin :heart:
13.Lepotica i zver (to je medju prvih 5 u stvari,mrzi me sad da menjam )
14.Mulan
I jos miliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiooooooooooooooon cijih imena ne mogu da se setim

Jel se seca neko Zee pee dee doo daah ili kako vec :lol: jaaaaaaaaaaoooooooo kako sam volela taj crtaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :heart:


Dizni je pokazao da granice ne postoje, ni državne, ni verske, kulturološke, rasne, prirodne...
 

Back
Top