interesovanja!!

winnetou:
ja ne gledam u dupe.. mislim, kad mi neka drugarica kaze - sto ovaj ima dobru guzu - ja ne znam da li je dobra ili nije.. mislim, dupe ko dupe



Ni ja to ne kontam.........lakse je oceniti zensku nego musku.......mada pre neki dan miiisliim da sam videla frajera sa dobrog guzom.......neki skins :D
Nije lep ali imao je uske farmerke i martine.....pa recimo da nisam mogla a da ne gledam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Kosuuuuuuuuuu (((8 posebno ako je cupava :D :D :D

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
wild_child:
winnetou:
ja ne gledam u dupe.. mislim, kad mi neka drugarica kaze - sto ovaj ima dobru guzu - ja ne znam da li je dobra ili nije.. mislim, dupe ko dupe



Ni ja to ne kontam.........lakse je oceniti zensku nego musku.......mada pre neki dan miiisliim da sam videla frajera sa dobrog guzom.......neki skins :D
Nije lep ali imao je uske farmerke i martine.....pa recimo da nisam mogla a da ne gledam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
napredujes :wink:
 
Shinoda:
miss:
Bliznakinja:
miss:
ako ide ka meni,onda noge a ako je ispred mene d*pe...(pokusala sam da se pravim fina,al ne ide...)

i da...fudbalere izvaljujem na kilometar...mmmmm... 8) :oops:

..са све кривим ногицама :lol: :lol: :lol: :lol:
aha :wink:
Xey bre... :? :lol:
Ja mozda jesam PROPALI ( :cry: ) fudbaler, al' ko rece da imam(o) krive noge? :? :lol:

Хехехе...ја сам рекла :D И тачно јеее :P
 

Back
Top