Mexico

  • Začetnik teme encantadora
  • Datum pokretanja
срамоте једне, заборавили сте да поменете кактусе!
јој да ми је само један дан у мексику, па да их посечем све онако гланц новом моторном тестером...мрзим кактусе!! :twisted:
 
хм, нећете веровати - мексико остао без кактуса...
јао, како ће сад сва она силна текила кактусовача да се прави? :cry:

тиа - не брини за кактусе, хладовине има и испод палме :D (ал` сам гад...треба ме убити што пре! 8) )
 
To ti bas i nije mnogo pametno. Veliki je rizik tako prelaziti. Njih se vise udavi u Rio Grande nego sto predje u Ameriku. A uz to jos se i puno placa. Ima vise opcija ne samo preko reke ali je jako rizicno.
Zasto ne pokusas da vadis tiristicku vizu za Ameriku?
 
moze li mi neko reci kako je u meksiku, jer nije problem doseliti se zbog kriminala i ostalog??? ako bi ozenio meksikanku jer bih mogao dobiti njihove papire, pasos i ostalo?? jer su skupe nekretnine???
 
miki79:
moze li mi neko reci kako je u meksiku, jer nije problem doseliti se zbog kriminala i ostalog??? ako bi ozenio meksikanku jer bih mogao dobiti njihove papire, pasos i ostalo?? jer su skupe nekretnine???

sa malim zakasnjenjem ti odgovoram na poruku
ja sam srpkinja sa hrvatskim pasosom koja vec 5 godina zivi u meksiku
s obzirom da je meksiko ogromna zemlja,zivot ti ovisi od toga gdje bi se htio doseliti
ako te zanima nesto preciznije,moras biti malo precizniji
 
Pa svi bi mi u acapulco :):):
pa ne znam, zato i pitam. Neki sto veci grad na moru.Kazem ti Acapulco bi bio super, tj bar neka okolina. Sto veci grad to bolje zbog nekog eventualnog posla.Kako je za otvaranje neke firme, jer se ima u sta uloziti? kako je za dobijanje papira? Gde si ti, tj u kom gradu?Pozdrav
 
Anonymous:
Ajde pozuri malo!!!
nemojte biti nestrpljivi
dobiti papire je vrlo jednostavno ako neka firma garantira za tebe
proces traje nekih 30 dana i onda se dobiva green card koji vrijedi 1 godinu
nakon toga se mora obnoviti
za acapulco stvarno ne znam,jer ja zivim trenutno u cancunu
to je jedan od vecih gradova na istocnoj obali
sto se tice posla,i nije tako tesko za dobiti ga
najjednostavnije je u jewelry biznisu,ili time -share
kako sam ja napravila kad sam dolazila prije par godina,je da sam jednostavno u budimpesti izvadila turisticku vizu i ostala ovdje mjesec dana dok nisam nasla posao
tako sam i pocela u time -shareu(mada sam odonda promijenila 3 kompanije)
sto se tice ljudi iz srbije,da biste dobili vizu,ne trebate putovati sve do budimpeste,jer u knez mihajlovoj postoji meksicka ambasada
vecina poslova se bazira na nekoj osnovnoj placi koja je vrlo mala,kad kazem vrlo mala,mislim na nekih 300-400 $
sva ostala zarada se ustvari bazira na proviziji,sto znaci koliko radis,toliko i zaradis
bas i nije tako lagano,jer visoka sezona traje negdje od oktobra do aprila
u tim mjesecima se mora zaraditi dobar novac da bi onda mogao prezivjeti preko ljeta
sto se tice otvaranja svog privatnog biznisa,postoje velike mogucnosti,ali moras imati dobru ideju i kes lovu da bi krenio u biznis
moras jos imati na umu da sto se tice velikih gradova u meksiku,stopa kriminala ti je jako velika
plus sto se troskovi zivota,samo za rentu i struju dizu i do 600-700 $ mjesecno
ako te jos nesto zanima,samo pitaj
 
Anonymous:
To ti bas i nije mnogo pametno. Veliki je rizik tako prelaziti. Njih se vise udavi u Rio Grande nego sto predje u Ameriku. A uz to jos se i puno placa. Ima vise opcija ne samo preko reke ali je jako rizicno.
Zasto ne pokusas da vadis tiristicku vizu za Ameriku
?


Da li si uoznat stime koliko kosta ilegalni prelazak iz Meksika u Ameriku?Molim te ako znas odgovori mi,jako mi je vazno.
 

Back
Top