Pojam "dama"- objasniti

Dama - to je za mene danas postao dupeuvlakacki izraz. Kao frajer veliki, muva ribu i nazove je damom, a ona sponzoruuusaaa nikad gora! Samo kad vidim one nesrecnike koji na SMS-chatovima traze "fine dame za diskrenta drzuenja", ogadio mi se izraz!
 
Solution:
pricanje o damama je isto ko da pricamo o dinosaurusima 8)
odavno je to izumrlo
moja najbolja drugarica je praaaava dama....al ona je ukrajinka i od rodjenja je tako vaspitavana...i uopste se ne folira,neko je jednostavno takva....


i pored nje,profesorka francuskog iz osnovne...ali ona vise ne radi,mnogo je stara...ona je ona prava francuska bakica-damica...mnogo je slatka...


a ove savremene dame....to bolje da ne zamisljam...
 
moje odeljenje je bilo zensko(jezicka gimnazija)i jednom na odmoru uplala prof.srpskog i kad nas je videla onako nenormalne rekla
"pobogu gde vam je devojacka SMERNOST"
a nama bilo smesno.al ona je valjda dama kad ima osecaj za smernost?
 
Captain Jack Sparrow:
Draga moja nije zato sto nemozete da drzite jezik za zubima to bi vam se i oprostilo al vi imate problem sa tetovazama i pirsingom .... dame nit pomisljaju da rade tako nesto :cry:
Vi znate da ja to krajnje dobronamerno jel ste mi jako simpaticni ali dama ... :oops:
Pa ja i ne zelim da budem dama! Umrla bih kada bih morala da se ponasam po nekim pravilima. Moja narav to ne bi podnela.
A niste ni Vi dzentlimen. :wink:
 
Moja komsinica izigrava jednu veliku damu ali" kad mi je jednom prilikom ispricala da je sa svojim muzem i petogodisnjim sinom redovno posjecivala nudisticke plaze, e tad se svjet okreno oko mene ...i ja sad ne mogu da zamislim ,tolika finoca, tamo gola ko od majke rodjena ,plus djete je tu ,njeno rodjeno djete gleda je golu i sta na to sve reci ..dame ebote :evil:
 
saver:
Moja komsinica izigrava jednu veliku damu ali" kad mi je jednom prilikom ispricala da je sa svojim muzem i petogodisnjim sinom redovno posjecivala nudisticke plaze, e tad se svjet okreno oko mene ...i ja sad ne mogu da zamislim ,tolika finoca, tamo gola ko od majke rodjena ,plus djete je tu ,njeno rodjeno djete gleda je golu i sta na to sve reci ..dame ebote :evil:

:?: :?: :?: :roll: Бити нудиста и бити дама је неспојиво??? :?
 
Hellen:
saver:
Moja komsinica izigrava jednu veliku damu ali" kad mi je jednom prilikom ispricala da je sa svojim muzem i petogodisnjim sinom redovno posjecivala nudisticke plaze, e tad se svjet okreno oko mene ...i ja sad ne mogu da zamislim ,tolika finoca, tamo gola ko od majke rodjena ,plus djete je tu ,njeno rodjeno djete gleda je golu i sta na to sve reci ..dame ebote :evil:

:?: :?: :?: :roll: Бити нудиста и бити дама је неспојиво??? :?
naravno...dame ne piske i ne kake, nikad nisu gole, i ne sexaju se..ne zvacu zvake i jedu ko golubice
 
SINDI:
Hellen:
saver:
Moja komsinica izigrava jednu veliku damu ali" kad mi je jednom prilikom ispricala da je sa svojim muzem i petogodisnjim sinom redovno posjecivala nudisticke plaze, e tad se svjet okreno oko mene ...i ja sad ne mogu da zamislim ,tolika finoca, tamo gola ko od majke rodjena ,plus djete je tu ,njeno rodjeno djete gleda je golu i sta na to sve reci ..dame ebote :evil:

:?: :?: :?: :roll: Бити нудиста и бити дама је неспојиво??? :?
naravno...dame ne piske i ne kake, nikad nisu gole, i ne sexaju se..ne zvacu zvake i jedu ko golubice

:shock: Глб, одмах сам прогутала жваку! :?
 
ja sam dama,po svim arhaicnim shvatanjima...
sta da radim,"unistila" me porodica :wink: 8) :lol:

inace scena iz filma "blast from the past" :
(samo prenosim)

-on kaze da si ti dama...

-ja?dama?sta ti je to?
(riba sedi sa nogama na stolici i glodje jabuku)

(tip lista enciklopediju,okrece se prema njoj i kaze):

-ovde pise da je dama ona u cijem je drustvu uvek svima prijatno...


eto vam :wink: 8) :lol:
 
wet look:
ja sam dama,po svim arhaicnim shvatanjima...
sta da radim,"unistila" me porodica :wink: 8) :lol:

inace scena iz filma "blast from the past" :
(samo prenosim)

-on kaze da si ti dama...

-ja?dama?sta ti je to?
(riba sedi sa nogama na stolici i glodje jabuku)

(tip lista enciklopediju,okrece se prema njoj i kaze):

-ovde pise da je dama ona u cijem je drustvu uvek svima prijatno...


eto vam :wink: 8) :lol:

ma ti si alfa i omega 8)
(da ovo je bilo sarkasticno) 8)
 
Jedna cura iz mog komsiluka ne zeli da se uhvati za usisivach ili da obrise prasinu u svojoj kuci jer "zaboga, ona je dama"...ona samo mora da odrzava svoje nokte, da nosi najskuplju odecu i da i dok spava bude nasminkana!!! :roll:
 

Back
Top