Neobavezan sex, da ili ne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno, zasto da ne!
Onako neobavezno i lenjo sexasnje, kratki i spori pokreti. Nabadate na cackalicu koji mezetluk uz casu sjajnog francuskog vina, uzivate u dimu omiljene vam cigare i caskate o nevaznim stvarima. Jednom recju divanite jedno na drugom... ma milina jedna! :roll: :twisted:
 
nsbee:
Talking_head:
A da li ga upraznjavati i ako imamo partnera, ili to iskljucuje jedno drugo?

U tom slucaju ce tvoj 'zvanican' partner spavati ne samo sa tobom vec i sa tvojom 'varijantom' i sa svima sa kojima je ta varijanta spavala u poslednjih 10 god.
Odluka je na tebi.

Slazem se sa tobom,bio obavezan ili ne,vise volim da sam sa jednom osobom.Ne valja sedeti na dve stolice.
 
Jos gore :!:
Znam za slucaj peckanja i svraba iz "obavezne" tj. dugogodisnje veze :?
On je malo tamo vamo sa ko zna kim pa sa devojkom,ona se mesecima drpala, drpala, na kraju ode kod doktora kad ono 6. grupa i jos + 2. mesec trudnoce :!:
To je bre bedak,propade devojka skroz,a sve je bilo ozbiljno bar sa njene strane ali kad imas budalu isto joj kao da je stala na ibarsku :!:
 
nsbee:
Pera_Zdera:
Kad nemas neku devojku/tipa neobavezan sex ti dodje kao melem na ranu.
Znas kako, uz neobavezan sex moz' lako dobiti i gomilu neplaniranih pokloncica... neobaveznih! :lol: E, a kad pocne pa pecka i svrbi, sta ces tada?! :shock:
E pa vidis drago mi je da si mi prenela svoja iskustva, ja da kucnem o drvo jos nisam imao slicnih. Nisu te ucili da covek treba da se oblaci da ne nazebe? :wink:
 
Pera_Zdera:
nsbee:
Pera_Zdera:
Kad nemas neku devojku/tipa neobavezan sex ti dodje kao melem na ranu.
Znas kako, uz neobavezan sex moz' lako dobiti i gomilu neplaniranih pokloncica... neobaveznih! :lol: E, a kad pocne pa pecka i svrbi, sta ces tada?! :shock:
E pa vidis drago mi je da si mi prenela svoja iskustva, ja da kucnem o drvo jos nisam imao slicnih. Nisu te ucili da covek treba da se oblaci da ne nazebe? :wink:
Samo ucim na tudjim greskama. Toliko blentava nisam.
:P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top