Bourjois

Sad vec duze koristim Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal, pa da napisem misljenje

703_486360221413013_488343468_n.jpg


Odlican je skroz sam zadovoljna. Ne izaziva bubuljice, ne isusuje kozu ali je ni ne masti. Na meni se presijava malo nakon 6h sto je sasvim prihvatljivo, ali mi ni onda ne deluje sad nesto ekstra masno koza, samo mi je t zona sjajnija. Srednje prekriva nedostatke... pore, crvenilo ce lako da prekrije, ali za bubuljice treba koristiti korektor. Sad su mi izasle 2 bubuljice (pms :roll:) pa sam na te stavljala Revlon Colorstay, jer mi je dugotrajniji od korektora, a isto prekriva.

Inace sam posebno srecna jer sam savrseno pogodila nijansu! Br 54 je tacno kao moja koza! :)
 
Ја сам се преварила са нијансом тог пудера:(
Узела баш тај, бр.54 и превише ми је таман и жут.

Ок је, не оптерећује лице, мада се мало више сјаји него било шта друго шта сам користила. И не успије да прекрије црвенило на носу које имам константно, за разлику чак и од мејбилинових пудера који су то много боље покривали.

Како сам га пробала, ништа од замјене, ал можда кад мало поцрним буде бољи.
 
Da, nijansa 54 je za zuti podton, ja sam razmisljala izm 53 i 54, ali kad sam izasla na prirodno svetlo sa 53 sam izgledala nekako skroz cudno i pink, a moja koza nije takva ...
Verovatno je 53 tvoja nijansa onda.

Jeste slazem se ne daje mat izgled, nego blistav (ali ne masan) ne sija toliko koliko Loreal Lumi Magique, ali ipak malo sija. Zato je i "Radiance Reveal".

Inace ovaj puder na mojoj kozi deluje toliko prirodno da je to neverovatno... kao da nisam stavila nista, lice mi deluje kao da je samo "fotosopirano". :)
 
Poslednja izmena:
Samo da znate, uz kupljeno rumenilo i bilo koji drugi proizvod, Jasmin parfimerije poklanjaju naočare za sunce i šarmantnu belu futrolu na crne tufnice. :)

- - - - - - - - - -

Bourjois, naravno. :cool:
 
Ja sam za sebe odabrala novi HM, nijansu 55. Moja je inače 53, ali kako sam uhvatila boje, ova mi je legla kao kec na deset. :)
541829_497020040347031_1705635280_n.jpg

Šapnuću utiske nakon prve upotrebe.
 
Nekoliko njihovih maskara je na super sniženjima u Jasmin parfimerijama.

Ja sam ovu platila negde oko 850 din.

Više o njoj ću napisati na temi o maskarama. :)
Bon-plan-beaute-un-mascara-Bourjois-avec-le-magazine-Public_portrait_w674.jpg
 
Okej, obećala sam da ću da prokomentarišem ovaj korektor, ali počela sam da radim, pa nešto mnogo ne stižem da forumašim. :)

Odličan je! Odličan, odličan, odličan!

Ja sam pre kupovala one tečne u četkici, stavljala ih ispod pudera, kupovala one u tonu sa nijansom pudera...

Greška, greška, greška!

Došla sam pocrnela sa mora, a uzela najsvetliji i tapkam ga preko pudera, pa preko samo "pomazim" lice četkicom sa mrvom bronzera i - voila!

Svaka preporuka!
 
Koristim Bourjois Flower Perfection već neko vreme i jako sam zadovoljna. Ima nekoliko stvari koje su me opredelile za ovaj puder. Proizvođač tvrdi da je postojan i do 16 sati ( ja ne bih rekla da je to baš tako dugo), ali radni dan od osam časova možete slobodno da računate na lepu pokrivenost bez korekcija. Može da se nanosi sunđerom, meni više odgovara utapkavanje prstima ili četkicom. Ono što mi posebno prija kod njega jeste da ne ostavlja mastan i sjajan trag, već odmah prelazi u mat, ali bez onog skamenjenog izgleda lica. Posebno je dobro što npr. meni za svetlu nijansu ne daje žućkast ton kao neki drugi, već pravu bež boju koja deluje jako prirodno.

Preporučujem :)

bourjois-flower-perfection-youth-extension-foundation-300x300.jpg
 

Back
Top