Bourjois

z:cry: Moj studentski dzep nije dovoljno dubok za Nars....

Bila bi jako srecna da nadjem dobar dupe.... boja je fantasticna!

nars_orgasm005.jpg
 
Poslednja izmena:
razmisljam koji puder da kupim, da cijena bude oko 1000 dinara.
Kakav je ovaj bio detox? i flower nesto nesto :lol: ?
Koji izgleda prirodnije, koji bolje pokriva?
Bas sam u nedoumici koji da uzmem, treba mi neki puder koji nije prejak ali da ima dobru pokrivenost, jer mi se lice nesto upalilo i problematicno je. :(
 
Probala sam oba i bolji mi je Flower perfection nego Bio detox, a sviđa mi se i sunđerasti aplikator koji se dobija u čepu prvog.
Od Bio detoxa mi je bolji kompaktni od tečnog.
Inače su i jedan i drugi sasvim okej. (:
 
Ili uzmi Healthy Mix ... taj je njihov najpopularniji tecni puder trenutno i deluje stvarno prirodno na kozi. I korektni su sastojci. Jednom sam probala kod drugarice, da nisam naletela na Revlon Colorstay verovatno bi kupila taj.
Flower nisam probala cula sam da je dobar, ali Bio Detox jesam, lepi su mu sastojci (nema cak ni silikona u sebi), ali meni nije dobar - nijanse su nekako zute i ne razmazuje se lepo, uopste ne deluje prirodno, ne prekriva redovno i isusuje kozu. Zbog ovog pudera nisam kupovala Bourjois bar godinu dana. Bas me iznervirao.
 
Meni je Flower perfection lepši po teksturi, nijansi, tonu prilagođavanja, nezi...
Bio detox ima neki čudan miris.

Coco, super je to što si pomenula Healthy mix. Moja koža je osetljiva a pod njim je disala i uživala. Ima verzija laganije tonirane kreme, a i pravi HM tečni puder.
Najbolje je da pita za tester, pa da proba.

U Jasmin katalozima obično bude uzorak u kesici.
 
Pa jeste upola manje sastojaka ima Flower ali mislim na to kakvi su... mnogo losiji. Imas cak 2 silikona odmah na pocetku sto znaci da je najveci deo pudera silikon...
Dok kad pogledas Bio Detox, sastojci su stvarno lepi. Nije mi samo jasno zasto toliko isusuje kozu, mozda su stavili previse alkohola. A verovatno se zato razmazuje tesko jer nema silikona u sebi.

Tako da lepo se vidi ne mozes imati sve: ili ce da bude zdrav ili dobar :D
Ili oba ali verovatno jako skup.
 
Poslednja izmena:
Malopre sam prelistavala Jasminov online katalog i imala sam šta da vidim!
Nova BB krema, mnogo mi se sviđa kako izgleda, a meni baš sada treba nešto za lice, laganiji puder ili neka takva tonirana.
Ako ima, kupujem odmah, ne razmišljam!
Mislim da je nijansa univerzalna.
Takođe, super mi je kada ne moram da se šminkam prstima, volim da su mi ruke čiste od početka do kraja doterivanja.
Odlično je što ima ovaj sunđerasti aplikator.
Ranije sam dobila takav uz kompaktni Bio detox i bila zadovoljna, kvalitetan je i sačuvala sam ga za čišćenje lica.
Još mi traje.

http://3.***************/-ivUUgR9c-5w/UKQWaNUUhdI/AAAAAAAAOuk/9w1xq5RPmvY/s1600/bourjois-bb-cream.jpg
 
Ili uzmi Healthy Mix ... taj je njihov najpopularniji tecni puder trenutno i deluje stvarno prirodno na kozi. I korektni su sastojci. Jednom sam probala kod drugarice, da nisam naletela na Revlon Colorstay verovatno bi kupila taj.
Flower nisam probala cula sam da je dobar, ali Bio Detox jesam, lepi su mu sastojci (nema cak ni silikona u sebi), ali meni nije dobar - nijanse su nekako zute i ne razmazuje se lepo, uopste ne deluje prirodno, ne prekriva redovno i isusuje kozu. Zbog ovog pudera nisam kupovala Bourjois bar godinu dana. Bas me iznervirao.
Hvala na informacijama, mislim da u vom kozmetiksu nema Healthy Mix :( Ali cu probati flower, cilj mi je da mi koza izgleda lijepo i prirodno a ne kao da sam stavila masku :lol:
 
Koristila sam ranije jedan njihov lak za nokte i bila jako zadovoljna njime.
Evo, ovaj:
bourjois_1_seconde_nail_polish_07_400x400-228x302.jpg

Četkica je odlična, naneseš uredno lak na jedan nokat iz jednog poteza. :)
I bio je postojan.
 
Odlucila sam se za ovaj
IMG_0037.jpg
Treci dan mi stoji,do sada,kao kada sam ga nalakirala.Prala sam kosu,sudove..netaknut je.Videcu koliko ce trajati.Inace sam odusevljena cetkicom,linije su savrsene,nigde nisam presla...
 
Sviđa mi se ta bejbi roze nijansa, idealna je za prve prolećne dane, baš! :)
A lak četkica i jeste ono čime Bourjois kuća treba da se diči, u jednom potezu imaš savršeno namazanu nokatnu pločicu!
 
Pa nisam ni znala da se pojavio novi HM puder znaci ne original, niti serum nego:

Healthy-Mix-Main.jpg


U Jasminu kosta 1270 din i sutra cu definitivno da kupim. Probala sam tester danas ali nisam htela odmah da uzmem jer nisam bila sigurna koja nijansa mi treba. Devojka koja radi u Jasminu mi je lepo namazala lice pa rekla da odem kuci da bih videla da li mi odg nijansa u drugom svetlu i da li se presijava brzo ili ne. Pa ako mi odg mogu da se vratim sutra i mirno da kupim. Bas mi je puno pomogla i nije me nagovarala uopste da bih se sto pre odlucila. Volim kad su prodavacice ovakve. :)
 
U Jasminu su prodavačice mahom uvek prijatne i stalo im je da budeš zadovoljna kupovinom.
Meni su tako pre dale da probam parfem i rekle da pre kupovine prošetam malo dok mi ne izvetri dovoljno da osetim prave note i to kako se on složio sa mojom kožom. :)

Elem, mislim da je taj serum super, a i cena mu je okej, ja sam očekivala da će biti oko 1400 dinara.
 

Back
Top