Bourjois

Ne dopada mi se...Necu ga kupiti ponovo. Vise mi se svidja 10 hour, mnogo mi svezije deluje lice i nijansa mi vise odgovara...
Razmisljam dal da tresnem pare za Chanel, al to moram da idem da mi probaju u parfimeriji...
 
367b608cba9c4332baa230f45c1a236f44ede456.284x214.cut.jpg

moje omiljeno rumenilo :D
 
Malopre sam u Jasminu na Bourjois polici pronasla najsavrseniji puder ever :D Iako sam nedavno kupila kod njih jedan (i to bas Bourjois), ovom nisam mogla da odolim. Probala sam ga cim sam dosla kuci, posto sam bila nenasminkana. Toliko mi se svidja da bih momentalno kupila jos jedan, al' mi fakat ne treba.

Odabrala sam nijansu broj 54 ovog pudera, uz pomoc sjajnog sundjerastog aplikatora za nanosenje tecne nijanse koja mi savrseno odgovara, besprekorno se stopio sa mojim tenom i nikad lepse i prirodnije sa puderom na licu nisam izgledala!
Plus, ako ga kupite (ali oprez, dok traju zalihe), dobijate na poklon veliku i teksturno jako lepu cetkicu za puder u prahu, koja je sjajna i za rumenilo.
297434_240377929352991_129038453820273_645174_1107228271_n.jpg
377384_240378582686259_129038453820273_645176_1945100297_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Kombinacija puder 10 hour i njihov illuminating touch- dobitna za moje lice...
Uzela sam i jedan sjaj 3D u neutralnoj boji.
I morala sam da uzmem da probam HM serum:rumenko:
 
Imam osetljivu kozu, ovaj puder mi jako prija. Ne secam se tacne cene, ali juce sam bila u Jasminu i videla sam da je jos uvek na akciji (-20%) i jos uvek se uz njega na poklon deli ova cetka (koja je velika i odlicna).
 
Akcija traje dok traju i zalihe, on inace kosta 999 din. i bas je lep, jedino mislim da ne mozete birati nijansu, nego dobijate onu koju vam na kasi daju.
 
Jel neko koristio bourjois bronzer cokolada i kakva su iskustva? Kakvom cetkom se nanosi? Znam da postoje nake pravila kada su u pitanju nanosenja bronzera.
 
Probala sam samo tester tog bronzera i mogu ti reci da mi se jako dopada, ali sam dobila iz inostranstva jedan JW, pa nisam kupivala letos drugi. Nije mi bio potreban.

Ja ga licno nanosim cetkom, mada sam uz njega dobila i jako lep sundjercic za nijansiranje. Nanosenje ti zavisi od oblika lica, kako ces izvuci konture. :)
 
Ne znam zasto ti taj ne odgovara, imam ga i ja i zadovoljna sam. Koza mi je inace jako osetljiva, a on mi, em lepo stoji, em mi se ten popravio otkad ga koristim, kad skinem puder, lepsi je nego pre stavljanja.

No, sve je to individualno, meni su svi njihovi bili dobri, i healthy mix i bio detox. ;)
 
Ne znam zasto ti taj ne odgovara, imam ga i ja i zadovoljna sam. Koza mi je inace jako osetljiva, a on mi, em lepo stoji, em mi se ten popravio otkad ga koristim, kad skinem puder, lepsi je nego pre stavljanja.

No, sve je to individualno, meni su svi njihovi bili dobri, i healthy mix i bio detox. ;)

moja koza je izrazito masna (iako punim 40 ove godine) i htela bih da odaberem neki tecni puder za toplije vreme, srednje pokrivenosti.....pa koji od naredjanih bi bio za mene???....pogubih se :))))
 

Back
Top