Za devojke: Kako biste rezirali sopstvenu prosidbu?

Tobruk

Zainteresovan član
Poruka
141
Ma, moze da bude bilo koji event u zivotu...Onomad kazu da je Bregovic licno angazovao Kusturicu da mu izrezira kako da izgladi situaciju sa devojkom jer je malo sharao... :? sa izvesnom voditeljkom...covek je postavio sto za dvoje u vocnjaku.. violine, ovo ono, muzicari sa povezom preko ociju i slicne crtice, da ne ulazim u detalje, ali Brega je pametan - zna sta ne zna pa angazuje profi igraca. Al` u takvim situacijama trazi se da covek bude originalan, a to je otprilike kao da neko trazi da smislis novi pojam za : "zayebano"... :D :D sta god da ti padne na pamet podseca na original :? :?
 
Tobruk:
hanibal77:
da li treba da se osecam bezveze sto sam svog muza zaprosila ja? :cry:

i to je origialno...kako? ako nije tajna :D :D

sorry procitah vec, ali sam poslao poruku... ok je to saputanje na jastuku... jednostavno i na prvu loptu(hmmmm.. mozda lopta i nije bas prikaldan izraz... :twisted: )

a za ostale: kako sam razumeo svi koji su do sada pisali na ovu temu bi nesto da smuljaju... mackice.. mozda nije zabrljao nego te je stavio na primer na pijedestal kao princezu i smatra da samo kao princezu i moze da te zaprosi...think about it! :P
 
hanibal77:
mi smo bili u krevetu,bilo je jutro i rekla sam mu "dodji ispod cebeta da te nesto pitam"i pokrili smo se preko glave
ja:"je l hoces ti da se udas za mene?"
on:"mmmhhmm da"
ja:"ajde sad ti mene pitaj da se ne osecam glupo"
Ovo je mnoooogo slatko :D :wink: Ipak ne bih voleo da me devojka zaprosi,jer ako vec ja nju ne prosim znaci da nisam spreman,jos...mada sam ja inace planirao da se ne zenim,barem ne do 35. mozda i duze :D
 

Back
Top