Seks sa 15 godina

Znam dosta devojaka koje su izgubile nevinost u 15..Kod nas devojaka je redje da gubimo u 15. ali kod muskaraca je to sasvim normalan period.Skoro svi moji drugovi izgubili su nevinost u petnestoj.a i kako da ne izgubimo,kada ti sad posle prve nedelje veze decko trazi sex,bez obzira na godine.
 
Jeste,u prvu si ceo svet je poludeo...
U tom periodu su mi zagrljaj i poljubac bili cudo(naj novije otkrice)...I mislim da je lepo da svaki period izivis do kraja...ne treba se pozurivati...
Decaci su uvek trazili i uvek ce traziti sto pre,ali to ne znaci da im treba 'dati'.... 8)
 
srednjoskolka:
Znam dosta devojaka koje su izgubile nevinost u 15..Kod nas devojaka je redje da gubimo u 15. ali kod muskaraca je to sasvim normalan period.Skoro svi moji drugovi izgubili su nevinost u petnestoj.a i kako da ne izgubimo,kada ti sad posle prve nedelje veze decko trazi sex,bez obzira na godine.

Znas li na koja pitanja ljudi najvise lazu? Od tolikog seksa u 15 godina samo rukovanje postaje cvrsce.
 
olja10:
Sto se tice zenske populacije-tukla bih je dan i noc.A sto se tice muske-ko voli nek izvoli-ipak je cinjenica da je ovo Balkan!!!

Cinjenicom da je ovo Balkan opradvavas stupanje u seksualne kontakte nezrelih klinaca??? Ne bih se bas slozio sa tobom... Stavise, devojka (ili bolje devojcica) od 15 godina je mnogo zrelija od muskarca u istim... Tako je to priroda uredila...

Doduse (bolna?) cinjenica je da ni danas nema mnogo (ne verujem vise od 5%) seksualno iskusnih decaka od 15 godina, ali zato devojaka ima i na pretek...

Secam se da smo govorili 'Danas je lakse naci nevinu devojku 74-tog godista, nego 84-tog', pre par godina, kad su one bile u tim godinama... Sada bi morali da promenimo kriterijume :)

No, u svakom slucaju, kakve veze ima 'nevinost' sa zivotom... Ako klinci i klinceze vole da se slihtaju, nema nista loseg u tome (bolje nego da vise ispred kompjutera igrajuci counter, ili da se kolju po mracnim ulicama), medjutim problem je sto svi mi mislimo da nasa mladez zna sve o 'rizicima' koji dolaze sa tim, a to nazalost nije istina... Retko ko je dovoljno odgovoran u 15 godina da ume da zastiti sebe i partnera na valjan nacin...

Poz.
 

Back
Top