Dates

@Xel:
Kako saznati da je se neki/naka decko/devojka :oops: kojeg/koju :oops: poznajes u tebe zaljubio???????? :?: :?: :oops: :oops: :oops: :oops: :?:

Pomagajte!!!!
Ja obicno izadjem na cisto tako sto probam da je smuvam,pa ako kaze da joj se i ja svidjam onda znam...a smislim nesto zasto se ne bi smuvali,ili je smuvam...tako sam barem radio kad sam bio mladji...aj sad ti meni pomozi na mojoj temi!
 
snaja88:
@Xel:
Kako saznati da je se neki/naka decko/devojka :oops: kojeg/koju :oops: poznajes u tebe zaljubio???????? :?: :?: :oops: :oops: :oops: :oops: :?:

Pomagajte!!!!
Pitaj tinejdjere,ovde se vec odavno misli o necem drugom! :wink:
Pa ti dodjesh tinejdzer mada inteligentniji tinejdzer od ovih nashih tinejdzera,i to vazi za sve srpske teenagere(MNOGO SU INTELIGENTNIJI OD NASIH).Ajde reci kako vi sad do radite...evo,tek manje od god. dana nisam teenage i vetj me uche shta rade teenageri...
 
@Xel:
Kako saznati da je se neki/naka decko/devojka :oops: kojeg/koju :oops: poznajes u tebe zaljubio???????? :?: :?: :oops: :oops: :oops: :oops: :?:

Pomagajte!!!!

evo ovako ako se radi o tome da devojku zanima da li se mladic u nju zaljubiska onda mu pridje onako nehajno i gleda ga u oci direkt... izvadi bananu iz torbice ljusti je ... a sve vreme pogled neskida sa njega i onda ne kraju se malo igra jezizicem sa bananom i kad je zagrize ako on stucne ili dobije grc gotov je zreo za branje ...
a ako je devojka u pitanju sve je isto samo tip mora da lize limun i da ne napravi facu nego da uziva i kad se dogodi ili nedogodi bar nisi vise glad(na)an :roll: :wink:
 

Back
Top