XTINA AGUILERA(I NIJE SMOR,VEC NESTO NOVO)

snaja88:
Verujem ti ja (pa mislim stalno pricas samo o tome :wink: ) ali je to previse super onda ispalo ako ces sa njom biti ceo dan, jos se i kupati u jezeru :wink:
Smisli sta ces joj reci (ne znam da si big fan or somethin' like that.. na pocetku, a posle ces se valjda malo opustiti
To sa fanom deluje malo bedno...to mozda da zelim autogram pa ajde...samo da mi se ne omakne da pocnem da je vatam u jezeru...hgrhghrghrhghrghr...valjda cu da uspem...ali kljuc uspeha u krevetu(ili de cu vec da probam)je ,kako mi je reko drug,da se za vreme sexa ponasham ko da sam ja zvezda a ne ona...kad malo razmislim nije mu losh pristup...
 
Weeky:
Jok mislicu o belim radama pecenim u rerni na 320 stepeni sa litrom ulja i malo cimeta,tek obranog!
Ti ne bi razmisljala o sexu da recimo upoznajes sa Bredom Pitom ili na koga se vi vec lozite?
Hahahaha zasmejame do suza! :lol: :lol:
Samo ne Bred....never mind...pa naravno da bi... mislim ja sam jos mala sta ti meni tu sta bi ja mislila :D Pa OK mislila bih al samo u mislima,a ti vec pricas dok ste vi u krevetu. A sta ako ne pristane?
 
Weeky:
Tinar:
Da, zelimo da vidimo tebe i Agileru u nekoj kompromitujucoj pozi. 8) :wink:
Mater ti je&em pecenu u rerni(ovo sam video na onoj temi uzrecica)oces mozda da u sred sexa stanem i kazem:"e cekaj da te slikam da mi ostali veruju"?
Uostalom,kako da ih prebacim na komp?Oces da dodjes u USA da ti ih pokazem?
:shock: Ja sam se bre samo shalila, shta ti je???
 
Tinar:
Weeky:
Tinar:
Da, zelimo da vidimo tebe i Agileru u nekoj kompromitujucoj pozi. 8) :wink:
Mater ti je&em pecenu u rerni(ovo sam video na onoj temi uzrecica)oces mozda da u sred sexa stanem i kazem:"e cekaj da te slikam da mi ostali veruju"?
Uostalom,kako da ih prebacim na komp?Oces da dodjes u USA da ti ih pokazem?
:shock: Ja sam se bre samo shalila, shta ti je???
OK....paI*8eySkidtjboawri byuawoernaeoaviuyengrpaivu5en
Moze tako......jaoj kako sam rso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aoswieht[abw9nha[w498
 

Back
Top