verzija odbijenog udvaraca - vasa iskustva

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
svidja vam se neki decko. medjutim u mesto njega vi ste privukli paznju njegovog druga /ne najboljeg/ koji vas besomucno smara celo vece, dok je on uspeo da se iskrade kuci. u trenutku ocaja otvarate sve karte tom drugom i priznajete ko vam se svidja. on naravno shizi zbog vase iskrenosti i napokon odlazi...
koja je akcija dalje, mislim ako se njih dvojica cuju sta ce mu odbijeni udvarac reci?

ok, radi se o meni i... nemam ideje sta su sve muskarci u stanju da ispricaju jedni drugima...? sve se naravno kasnije sazna, ali me zanima kakve ste vi price culi u takvim situacijama?
 
majamalamama:
Ko izgubi ima pravo da se ljuti,pljuje i vredja...i to je njegova stvar,samo sto sve to mnogo vise govori o njemu nego o drugoj strani.
Uglavnom se brze bolje sprijatelje i solidarno krecu u akciju.Sa jako malo stila.
Sta sam sve cula...svasta!
Na svu srecu,"imam jak zeludac".

Ova žena se dopisivala samnom i još dvojicom pri čemu je bila toliko nekreativna da je kopirala pp i sms.Svi smo je provalili, ja sam joj zakazao sudar a drugi je došao :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendžetiran obraz :roll:
 
Hogar68:
majamalamama:
Ko izgubi ima pravo da se ljuti,pljuje i vredja...i to je njegova stvar,samo sto sve to mnogo vise govori o njemu nego o drugoj strani.
Uglavnom se brze bolje sprijatelje i solidarno krecu u akciju.Sa jako malo stila.
Sta sam sve cula...svasta!
Na svu srecu,"imam jak zeludac".

Ova žena se dopisivala samnom i još dvojicom pri čemu je bila toliko nekreativna da je kopirala pp i sms.Svi smo je provalili, ja sam joj zakazao sudar a drugi je došao :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendžetiran obraz :roll:

U yeboteeee :shock: :shock: :shock:
 
malecka:
svidja vam se neki decko. medjutim u mesto njega vi ste privukli paznju njegovog druga /ne najboljeg/ koji vas besomucno smara celo vece, dok je on uspeo da se iskrade kuci. u trenutku ocaja otvarate sve karte tom drugom i priznajete ko vam se svidja. on naravno shizi zbog vase iskrenosti i napokon odlazi...
koja je akcija dalje, mislim ako se njih dvojica cuju sta ce mu odbijeni udvarac reci?

ok, radi se o meni i... nemam ideje sta su sve muskarci u stanju da ispricaju jedni drugima...? sve se naravno kasnije sazna, ali me zanima kakve ste vi price culi u takvim situacijama?

hmm, pitas za verziju istine koju ce odbijeni dati svom drugu kog zelis, a pri tome i sama zaobilazis istinu i ne opisujes dogadjaj onako kako je stvarno bilo. osecam se pozvanim da branim izmanipulisanog muskarca.

evo sta se zapravo odigralo, tj evo moje verzije dogadjaja...


te veceri,igrala si najmanje dvostruku igru
navlacila si koketiranjem prijatelja(osobu P) decka koji ti se svidja(osoba S) kako bi cupkala okolo ali kao totalno, usiljeno nezainteresovana za osobu S, cime mu demonstriras vlast, u planu da tako probudus njegovu paznju i osvajacki izazov pa da osoba S sama krene k tebi jer ti vidis sve okolo osim njega. umesto do pridjes na normalan nacin, igrala si prljave igre.
Kako je vreme islo, posto svojim naletom biovlasti nisi izazvala bitnije promene u mozgu S,on je cak i otisao.
Time si dozivela krah jer je najveci deo tvoje biovlasti te veceri isao u prazno. kad se to desilo, nastavila si koketiranje sa osobom P, posto ispaljena biovlast mora da se veze za nekog, ne moze lebdeti u praznini. i dok se jadnik P sve vise primao na tvoju biovlast, kroz glavu ti je sve jace prolazila sustina sveukupne interpolne borbe, tj da kad se neuspelo plasira biovlast na mozak osobe S, onda je kontra mera jacanje zudnje za osobom S a ceo plan ti je bio da bude obratno, da s zudi za tobom, no izopacena igra ti se obila o glavu. I ti se tada pod pritiskom unutrasnje drame glavne igre, otvaras i kazujes P kud bi htela da plavi tvoja biovlast. Jer si procenila da si ostvarila biovlast na suvo nad osobom P i da ta pomocna, rezervna igra moze da se prekine. Time zelis i da osobu P ispalis i kaznis, kao sto si sama ispusila u vezi osobe S. dakle, ti bi da izvuces remi za to vece u svojoj dvostrukoj igri prema obojici. i to je ono sto mi smeta.
tako da je u celoj prici najveci gubitnik osoba P, jer se on prvo nagutao tvoje biovlasti i na kraju bio sutnut sto je najcesca muska greska.
sta ce reci ovom S, cak i da znam, odanost muskom frontu u interpolnoj borbi, mi ne bi dozvolilo da ti kazem, ali to je individualna stvar i zavisi od toga kakva je osoba P kao licnost.
 
Hogar68:
majamalamama:
Ko izgubi ima pravo da se ljuti,pljuje i vredja...i to je njegova stvar,samo sto sve to mnogo vise govori o njemu nego o drugoj strani.
Uglavnom se brze bolje sprijatelje i solidarno krecu u akciju.Sa jako malo stila.
Sta sam sve cula...svasta!
Na svu srecu,"imam jak zeludac".

Ova žena se dopisivala samnom i još dvojicom pri čemu je bila toliko nekreativna da je kopirala pp i sms.Svi smo je provalili, ja sam joj zakazao sudar a drugi je došao :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendžetiran obraz :roll:

Хогаре, ово је стварно било ниско! Не морамо сви да знамо ваше приватне ствари! :evil:
 
Hellen:
Hogar68:
majamalamama:
Ko izgubi ima pravo da se ljuti,pljuje i vredja...i to je njegova stvar,samo sto sve to mnogo vise govori o njemu nego o drugoj strani.
Uglavnom se brze bolje sprijatelje i solidarno krecu u akciju.Sa jako malo stila.
Sta sam sve cula...svasta!
Na svu srecu,"imam jak zeludac".

Ova žena se dopisivala samnom i još dvojicom pri čemu je bila toliko nekreativna da je kopirala pp i sms.Svi smo je provalili, ja sam joj zakazao sudar a drugi je došao :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendžetiran obraz :roll:

Хогаре, ово је стварно било ниско! Не морамо сви да знамо ваше приватне ствари! :evil:
ma daj, bas je postalo ineresantno... :twisted:
 
ma glupo je ..izgleda da je to agresija zbog osujecene biovlasti...de je ja uopste i upravljam..ja sam samo bedna i jadna i glupa. bolje da sam uchila i plasim se M malo ne smem da citam sta pishe i kao treba da budem hrabra a kako da budem kad imam stomachinu a imam je jer kad se pogledam onda se iznerviram i jedem :( idem da pisem domaci i necu doci pet dana o bas cu nedostajati. koga boli **** za ovo ali neka necu citati nishta :) u nedelju cu tek i procitacu sve i necu se plasiti. i necu biti vishe ovako ljigava casna rec i svi ce me postovati jupiiiiiiiiiiiiii:)
 
Hellen:
Hogar68:
majamalamama:
Ko izgubi ima pravo da se ljuti,pljuje i vredja...i to je njegova stvar,samo sto sve to mnogo vise govori o njemu nego o drugoj strani.
Uglavnom se brze bolje sprijatelje i solidarno krecu u akciju.Sa jako malo stila.
Sta sam sve cula...svasta!
Na svu srecu,"imam jak zeludac".

Ova žena se dopisivala samnom i još dvojicom pri čemu je bila toliko nekreativna da je kopirala pp i sms.Svi smo je provalili, ja sam joj zakazao sudar a drugi je došao :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendžetiran obraz :roll:

Хогаре, ово је стварно било ниско! Не морамо сви да знамо ваше приватне ствари! :evil:

Da, i ja isto mislim da je bilo nisko....
 
ugadnubaburastem:
Hogar68:
Svi smo je provalili, ja sam joj zakazao sudar a drugi je došao :lol: :lol: :lol: :lol:

...Interesantno... :shock: :lol: SVI su je provalili, neznajuci jedan za drugoga, te su telepatski povezali misli, razmenili brojeve i usaglasili dejstvo, sto je logicno rezultiralo zajednickim logistickim snagama sprovedenom akcijom potapanja US Mayalittlemom... :lol:

hahahaa, bravo ljudino....
mozda je rec o istom liku koji joj je prisao pod vise nickova, mada, ko zna
 
random_cloud_form:
ugadnubaburastem:
Hogar68:
Svi smo je provalili, ja sam joj zakazao sudar a drugi je došao :lol: :lol: :lol: :lol:

...Interesantno... :shock: :lol: SVI su je provalili, neznajuci jedan za drugoga, te su telepatski povezali misli, razmenili brojeve i usaglasili dejstvo, sto je logicno rezultiralo zajednickim logistickim snagama sprovedenom akcijom potapanja US Mayalittlemom... :lol:

hahahaa, bravo ljudino....
mozda je rec o istom liku koji joj je prisao pod vise nickova, mada, ko zna

Ko priča o telepatiji?
Bila je toliko loš igrač da smo je odmah provalili.
Već sam rekao ko je u pitanju, citirao sam njenu poruku a da li piše pod više nickova ne znam i ne zanima me.
 

Back
Top