Predsednik Tadic u poseti Kuvajtu

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Kuvajt hoće da gradi pruge i autoputeve u Srbiji

KUVAJT - Predsednik Srbije Boris Tadić razgovarao je danas u Kuvajtu sa šefom te države, emirom Sabah Al Ahmed Al Džaber Al-Sabahom, predsednikom Vlade Naser Al-Mohamed Al-Ahmad Al-Sabahom i sa predsednikom Nacionalne skupštine Džasim Al-Kharafijem.
NE MOGU DA VERUJEM ŠTA RADE OVI KRIMINALCI SA KRSTARICE ? Menjaju naslov ove teme, skidaju mi čak komentar na tu vest.
Alo zlotvorri, nemoj da vam se najebem majke majkine. Još samo jenom skinite komentar m i gotovi ste. Gotov si, gotova si ?

Jedno je jasno kao beli dan, drug Boris Tadić može trenutno da pobedi na izborima u svakoj zemlji na svetu, sem u Srbiji. Zato on ovo radi, zato nam posipa ovaj Kuvajtski pesak u oči i francusku sobaricu nam nudi za strateškog partnera.

Inače što je više izjava predsednika nam, to je sve više prevara, manipulacije navećeg ranga. Tito je 2-3 puta godišnje davao izjave za medije, ovaj TUTUMRAK daje 365 izjava godišnje, i ne zna se koja je tragikomičnija, smešnija, lažljivija i manipulativnija.

Ispade po Tadiću, da će nam puteve graditi BUŠMANI, Metro francuske sobarice, a mi, šta ćemo mi da radimo ? Ništa, od nas traže da budemo OVCE, Ćurani, BABUNI i Pavijani i da im damo glas na izborima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top