VITAFON APARAT - iskustva

..upravo sam htela da otvorim temu o Vitafonu, pa videh da ima....
..razgvarala sam sa njihovom doktorkom koja je vrlo ljubazna, ali nema mnogo povratnih
informacija o aparatu....kaze da im ponekad jave pacijenti koji koriste Vitafon ali retko..

...e, mene zanima da li je neko koristio ovaj aparat kao pomocno sredstvo za lecenje STRIJA..???
...kakva su iskustva, rezultati, ima li ih uopste???
...inace aparat je jako skup cak 46.000 dinara, sto samo po sebi govori da nije nesto za sta bismo
dali novac pre nego sto se podrobno isnformisemo o istom...

...hvala puno svima koji sa nama podele svoja iskustva makar i losa.....
 
Moja strina ima aparat, i cela familija se bila navukla na njega zbog raznih problema, ali nikome koliko znam nije pomogao. Moram da kazem da su ga koristili kod visokog pritiska, reume, secera, kamenja, glavobolja...konkretno za strije ne znam
 
Vitafon 2 u Rusiji kosta oko 200e, mozda malo vise posto je sad euro 98din. Ima ga nekoliko starijih ljudi u komsiluku, odusevljeni, neki imaju i po dva komada.


Treba mi uputstvo na srpskom,(hr,bih) za Vitafon 2, placam kopiranje, slanje i uslugu[koliko se dogovorimo]...
 
Iskustvo mog dede: Koristio je Vitafon aparat i posle određenog vremena se šlogirao kao posledica korišćenja istog (što su potvrdili i lekari). Danas zbog tog aparata je invalid, ne može da se sam pomeri iz kreveta, bukvalno ne može da ode do toaleta.
 
Koristim vitafon desetak godina i veoma sam zadovoljna.Kao i svaki aparat ima detaljno uputstvo za upotrebu i kad se ne sme upotrebljavati.Tvoj deda,ako mu je uopšte vitafon smetao verovatno nije pravilno koristio.(ako prepisan lek ne koristiš kako treba on ti škodi) A iz prakse mogu da kažem da lekari ovaj aparat nikako ne vole,jer mnoge bolesti bolje leci od njih.
 
Potrbna mala pomoć . Da li neko poseduje upustvo za korišćenje vitafona k ( žuto-crnog , prvi model ) Upustvo iz kutije negde izgubljeno ?
 

Prilozi

  • преузимање.jpg
    преузимање.jpg
    10,4 KB · Pregleda: 73
Koristim ga povremeno i ja na sebi, a i sa nekim svojim klijentima (bavim se alternativnom medicinom i energoterapijama). Vitafon nije nikakvo čudo koje leči, njegov princip rada se zasniva na pospešivanju prokrvljenosti tkiva što samo po sebi ima svoje benefite.
Naravno, treba znati kako ga koristiti i u kojim slučajevima se NE SME koristiti. Jedan od takvih slučajeva je i kod osoba koje imaju povećan rizik od šloga, postojanje većih začepljenja krvnih sudova i prisustvo trombova. Pre bilo kakvog korišćenja Vitafona OBAVEZNO je poznavanje sopstvenog stanja organizma i krvnih sudova koje se dijagnostikuje pregledom od strane lekara specijaliste zvanične medicine. S toga nikako ne preporučujem baš svakome da ga koristi na svoju ruku.
A što se tiče ovog dede koji je koristio Vitafon i doživeo šlog, baš me zanima kako je lekar tačno utvrdio da je šlog nastao baš od Vitafona?
 

Back
Top