kako raskinuti?

hAhaHahaH_devojka:
e i momci neka kazu kako ima je najlakse kad devojka raskine,i devojke sta misle kako treba da raskidamo...uvek se zaje...m kad dodje do toga :roll:

Nekako smatram da ne postoji sablon kod raskidanja... I isto tako da nema 'lepog' i 'bezbolnog raskida' sem ako nije sporazumni.. U svakom slucaju neko na kraju bude povredjen...
 
Ma daj, samo isfolirane devojke misle da one treba da raskinu. To je sr*anje. Ako si u zreloj vezi, gde ne ispaljujete jedni druge onda je svejedno ko raskine. Shta, sad mushkarac treba da cheka dok se devojci ne smuchi?? :roll: I nema tu pravila, svako raskida kako mu se svidja.
 
jao, ljudi, cujte ovo: moja jedna drugarica raskinula sa nekim deckom, i on posle - ne znam kome - kaze - sad cu ja da se smuvam sa njom i da raskinem, da ne ispadnem klosar.

e, kad sam to cula, htela sam samo tako da povratim. bljuc.

znaci strasno.. jaoj..

i kako mislis kako je najlakse raskinuti? tu nema lakog, bar kod mene nije bilo.. cak sam ja bila jaaaako tuzna..
 
winnetou:
jao, ljudi, cujte ovo: moja jedna drugarica raskinula sa nekim deckom, i on posle - ne znam kome - kaze - sad cu ja da se smuvam sa njom i da raskinem, da ne ispadnem klosar.

e, kad sam to cula, htela sam samo tako da povratim. bljuc.

znaci strasno.. jaoj..

i kako mislis kako je najlakse raskinuti? tu nema lakog, bar kod mene nije bilo.. cak sam ja bila jaaaako tuzna..

da nije mozda taj u 5 razredu?? :lol:
 
bebidoll:
winnetou:
jao, ljudi, cujte ovo: moja jedna drugarica raskinula sa nekim deckom, i on posle - ne znam kome - kaze - sad cu ja da se smuvam sa njom i da raskinem, da ne ispadnem klosar.

e, kad sam to cula, htela sam samo tako da povratim. bljuc.

znaci strasno.. jaoj..

i kako mislis kako je najlakse raskinuti? tu nema lakog, bar kod mene nije bilo.. cak sam ja bila jaaaako tuzna..

da nije mozda taj u 5 razredu?? :lol:

sto je najgore, on je stariji od mene dve godine - znaci 87. godiste. pa, pretpostavljam da je to tako uvek kod shabana..
 
najbolje je kad lepo pricate i raskinete zajedno...ali se meni to desilo samo jednom...kad sam raskidala sa najboljim drugom,pa da bi ostali drugovi...


a inace...ako je on ispao seljak,onda i ti ispadnes qcka najgora,pa raskines preko poruke ili telefona...

a ako je on fini,pa ti zao,onda napravis neko sr*nje,pa se posvadjate i ti okrivis njega za sve i raskines sa njim...ili mu se posle ne javljas...


a najgluplja stvar na svetu je da samo bezis od njega,pa on vremenom skapira da vise niste zajedno...to je stvaaaarno debilno,ali ja to SKORO UVEK radim....nekako mi laske... :oops:
 
da_baby_girl:
Vidish to je vrlo diskutabilno.Ustvari to je umetnost. :arrow: ne ume svako da osmisli megacool scenario raskida i jos da se ne zbuni.
Ja se uvek Zaj...m..a i nekada mi se jezik zablokira.Kao kada nema struje i hoces da upalish svetlo i njakas prekidach i.....nista..Tako i ja pokusavam da kazem sto sam namerila i.....ne mogu
vezbom do savrsenstva :lol:
 
miss:
da_baby_girl:
miss:
a najgluplja stvar na svetu je da samo bezis od njega,pa on vremenom skapira da vise niste zajedno...to je stvaaaarno debilno,ali ja to SKORO UVEK radim....nekako mi laske... :oops:
E OVO je vec nesto problematichno!
pa jeste problematicno kad razmosljas o tome sa distance...ali valjda si i ti to nekad uradila...ili si savrsena... :roll:
:roll: Ne mora da znaci da kontam da sam ´savrsena´ ako nisam uradila to..Mislim,ne zelim da zvucim uvredljivo ali to su detinjarije
 
da_baby_girl:
miss:
da_baby_girl:
miss:
a najgluplja stvar na svetu je da samo bezis od njega,pa on vremenom skapira da vise niste zajedno...to je stvaaaarno debilno,ali ja to SKORO UVEK radim....nekako mi laske... :oops:
E OVO je vec nesto problematichno!
pa jeste problematicno kad razmosljas o tome sa distance...ali valjda si i ti to nekad uradila...ili si savrsena... :roll:
:roll: Ne mora da znaci da kontam da sam ´savrsena´ ako nisam uradila to..Mislim,ne zelim da zvucim uvredljivo ali to su detinjarije
pa jesu,i ja to kapiram...al nekad moras da budes detinjast...bar malo...
 
E imam ja jedno pitanjcee
zamislite situaciju
-Imate decka.....vec nekih 4 i po meseca,volite se i super je.Problem je u njegovom najboljem drugu koji vas (iz nekog nepoznatog razloga )ne podnosi.Tu mislim na raznorazne provokacije pa cak i vredjanja...ali uvek je dovoljno pametan da to ne radi pred deckom.
Pri jednoj svadji izmedju decka i vas on savetuje decku da raskine sa vama....ne direktno ali to primecuje cak i vas decko i kaze mu da nije normalan(decko vas stvarno voli i nije mu ni na kraj pameti da raskine)
Medjutim on je deckov naj drug jos od malih nogu i on mu veruje(cak mu je ponekad i smesno to vase neprijateljstvo)Problem je sto ste i vi clan njihovog veceg drustva i ne mozete da izbegavate druga.....ali ne znate zasto vas mrzi i kako da napravite balans....tj kako da izgladite odnose.A normalan razgovor ne pomaze......
 
wild_child:
E imam ja jedno pitanjcee
zamislite situaciju
-Imate decka.....vec nekih 4 i po meseca,volite se i super je.Problem je u njegovom najboljem drugu koji vas (iz nekog nepoznatog razloga )ne podnosi.Tu mislim na raznorazne provokacije pa cak i vredjanja...ali uvek je dovoljno pametan da to ne radi pred deckom.
Pri jednoj svadji izmedju decka i vas on savetuje decku da raskine sa vama....ne direktno ali to primecuje cak i vas decko i kaze mu da nije normalan(decko vas stvarno voli i nije mu ni na kraj pameti da raskine)
Medjutim on je deckov naj drug jos od malih nogu i on mu veruje(cak mu je ponekad i smesno to vase neprijateljstvo)Problem je sto ste i vi clan njihovog veceg drustva i ne mozete da izbegavate druga.....ali ne znate zasto vas mrzi i kako da napravite balans....tj kako da izgladite odnose.A normalan razgovor ne pomaze......
Ignore. Imam slichan sluchaj, ali sa drugaricom. Ona zivi sa drugom (cimeri su) i super smo se slagali. Onda, jedno veche iz nepoznatih razloga taj njen cimer (inzche sa oboje idem u shkolu, a sa tom drugaricom u odeljenje) pochne da me vredja. I pre je to radio iz shale a ja sam trpela, ali ovaj put sam pukla i otishla. Sa njim nisam progovorila ni rech i potpuno ga ignorishem. Jedini problem je shto on utiche na nju sada da ne izlazi samnom i ne mogu vishe da dolazim kod nje zbog njega. :roll: Mislim, give me a break.
 
E takvi me jako nerviraju.A pazi...nije me vredjao dok smo svi zajedno izlazili kao drugovi.Ali cim sam se smuvala sa njegovim drugom odmah je krenulo...prvo neke sitne provokacije na racun moje male visine a zatim vec neke ozbiljne konstatacije da sam kurvica ..sto je totalno suludo......ali nikada ne kaze nista direktno vec sve onako dovoljno jasno da ja shvatim.Uzasno me nervira.......
 
wild_child:
E takvi me jako nerviraju.A pazi...nije me vredjao dok smo svi zajedno izlazili kao drugovi.Ali cim sam se smuvala sa njegovim drugom odmah je krenulo...prvo neke sitne provokacije na racun moje male visine a zatim vec neke ozbiljne konstatacije da sam kurvica ..sto je totalno suludo......ali nikada ne kaze nista direktno vec sve onako dovoljno jasno da ja shvatim.Uzasno me nervira.......
Vrlo je moguce da mu se svidjash pa on namerno pujda tvog dechka da te ostavi poshto ga nevidjeno drma ljubomora. To nije retko, stalno se to deshava. To je zayebano poshto ce tvoj dechko pre poverovati naj drugu koga zna odavno. Eh, ljubomora...
 

Back
Top