zasto muska populacija voli trbusne plesacice?

winnetou:
meni su bas cool trbusne plesacice.. ja znam da pravim talase sa stomakom, i jos nesto sto ne znam da objasnim ali je mnogo cudno.. kao da napravim da strane stmaka udju unutra a da se sredina ispupci.. ako ste me razumeli 8) jeeeee, stomak rulz 8) 8)


Razumem jaaa..i taj ispupceni deo bude tvrd :D
I ja to radim mada ne znam kakoo.....mene su to naucili na jogi...to ti je do nacina disanja....znam cudno zvuci :shock:
 
snaja88:
Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga :D
Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!
 
wild_child:
winnetou:
meni su bas cool trbusne plesacice.. ja znam da pravim talase sa stomakom, i jos nesto sto ne znam da objasnim ali je mnogo cudno.. kao da napravim da strane stmaka udju unutra a da se sredina ispupci.. ako ste me razumeli 8) jeeeee, stomak rulz 8) 8)


Razumem jaaa..i taj ispupceni deo bude tvrd :D
I ja to radim mada ne znam kakoo.....mene su to naucili na jogi...to ti je do nacina disanja....znam cudno zvuci :shock:

ja sam to sama naucila.. ides na jogu!! wau, kako je to cool!!! i ja bih,, ali to kod nas nema :cry:
 
U bre... pa pitanje je zaso muski vole... a sve zenske odgovaraju...

Evo, kada vec ja moram prvi da se oglasim... Ja licno uopste ne ludim nesto za trbusnim plesacicama... nije meni tu nista posebno, ne znam odakle vam informacije da se to toliko ceni medju muskim svetom...

da si rekla balerina ili cheer-lidersica, pa da mi zagolicas mastu, ali trbusna plesacica... beh, svejedno mi je... 8)
 
Tinar:
snaja88:
Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga :D
Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!
A ja sam se na tu pretezno arapsku mjuzu natripovala kad sam cula Stingovu pesmu (pre ocigledno nisam obratila paznju). I obozavam kad su neki filmovi po haremima pa kad ima ta muzika....Ja sam se njihala u ritmu jedne takve pesme pa me sad bole ledja :oops:
Evo sajt za trbusni ples (imate i isecke mp3 pesama):
www.belly-dance.org
ps Tinar jel znac ko peva tu pesmu 'Aicha'
 
snaja88:
Tinar:
snaja88:
Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga :D
Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!
A ja sam se na tu pretezno arapsku mjuzu natripovala kad sam cula Stingovu pesmu (pre ocigledno nisam obratila paznju). I obozavam kad su neki filmovi po haremima pa kad ima ta muzika....Ja sam se njihala u ritmu jedne takve pesme pa me sad bole ledja :oops:
Evo sajt za trbusni ples (imate i isecke mp3 pesama):
www.belly-dance.org
ps Tinar jel znac ko peva tu pesmu 'Aicha'

Kaled - Aicha... ;)
To je original... A ovu obradili su je Outlaw... Tako nesto...
 
Tinar:
snaja88:
Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga :D
Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!
da,da,luduju!to bre ne pevaju francuzi nego arapi iz francuske!francuzi jedva bi cekali da se rese bede!
 
hanibal77:
Tinar:
snaja88:
Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga :D
Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!
da,da,luduju!to bre ne pevaju francuzi nego arapi iz francuske!francuzi jedva bi cekali da se rese bede!
Nisam ni rekla da pevaju francuzi. :shock: Znam valjda da francuzi luduju za njima, zivela sam tamo. :roll:
 
e,da..sad bi mogla da kazem nesto o trbusnim plesacicama....

ne volim tu islamsku muziku,obicaje i sve to mi je nekako bljak,ali su mi one bile bruka zanimljive ranije (nekako egzoticne...i to...)

a sad...ok su mi one prave (u turskoj,egiptu...)koje su od rodjenja vaspitavane i ucene za to,a igraju za neke njihove praznike pod sadorima...sve kako terba...a ove nase priucene curke sto igraju po striptiz klubovima ili one hotelske atrakcije za turiste...to bi sve podavila...ne zato sto to vole,nego zato sto je to po meni unistavanje njihove kulture...zamislite devojke koje igraju kolo u arapskim striptiz barovima...to je taj fazon...

i da...muskarci se loze na njih jer lepo izgledaju i igraju polugole...logicno...


a ja znam mnogo dobro da onako brzo pomeram kukove...al to znam od ranije,ne pod uticajem islama...to se kod nas uci uz narodnjake :wink:
 
Tinar:
hanibal77:
Tinar:
snaja88:
Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga :D
Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!
da,da,luduju!to bre ne pevaju francuzi nego arapi iz francuske!francuzi jedva bi cekali da se rese bede!
Nisam ni rekla da pevaju francuzi. :shock: Znam valjda da francuzi luduju za njima, zivela sam tamo. :roll:
mozda luduju tvoji vrsnjaci ali ja malo vise pratim desavanja u drzavi u kojoj ZIVIM.pitaj bilo kog francuza pa ce ti reci da bi prodao siraka samo da zapale marokanci i alzirci iz francuske!
 
hanibal77:
Tinar:
hanibal77:
Tinar:
snaja88:
Ja obozavam muziku za trbusni ples! Posto volim Egipat,Izrael,Aziju i sve to a to se najvise izvodi tamo...Na to me podseca ona pesma Desert Rose od Stinga :D
Mnogo volim tu pesmu. Moja keva se pre dve godine opasno natripovala na takvu muziku. Moram priznati da nije losha. To je pretezno arapska muzika, a negde je pomeshana sa francuskom. Ako ste chuli za pesmu "Aicha", bila je nedavno popularna. Oni su prepevali tu pesmu. Francuzi luduju za Arapima!!!
da,da,luduju!to bre ne pevaju francuzi nego arapi iz francuske!francuzi jedva bi cekali da se rese bede!
Nisam ni rekla da pevaju francuzi. :shock: Znam valjda da francuzi luduju za njima, zivela sam tamo. :roll:
mozda luduju tvoji vrsnjaci ali ja malo vise pratim desavanja u drzavi u kojoj ZIVIM.pitaj bilo kog francuza pa ce ti reci da bi prodao siraka samo da zapale marokanci i alzirci iz francuske!
Jedino shto znam jeste da su, oni francuzi koje ja znam, ludi za njima (pevachima, znachi ne narodom nego pevachima). Cale mi je fracuz i zivela sam tamo dosta.
@Miss
Nije poznato mesto. Zove se Corbier i to je zimski centar. Mada, ziveli smo i u Parizu, i kad sam se vratila u Bg, chesto smo ishli tamo poshto mi tamo zivi tetka.
 
miss:
e,da..sad bi mogla da kazem nesto o trbusnim plesacicama....

ne volim tu islamsku muziku,obicaje i sve to mi je nekako bljak,ali su mi one bile bruka zanimljive ranije (nekako egzoticne...i to...)

a sad...ok su mi one prave (u turskoj,egiptu...)koje su od rodjenja vaspitavane i ucene za to,a igraju za neke njihove praznike pod sadorima...sve kako terba...a ove nase priucene curke sto igraju po striptiz klubovima ili one hotelske atrakcije za turiste...to bi sve podavila...ne zato sto to vole,nego zato sto je to po meni unistavanje njihove kulture...zamislite devojke koje igraju kolo u arapskim striptiz barovima...to je taj fazon...

i da...muskarci se loze na njih jer lepo izgledaju i igraju polugole...logicno...


a ja znam mnogo dobro da onako brzo pomeram kukove...al to znam od ranije,ne pod uticajem islama...to se kod nas uci uz narodnjake :wink:
e sad da ti objasnim nesto.trbusne plesacice ne nastupaju samo po striptiz barovima,i to samo nastupaju one koje nisu profesionalci,koje znaju isto sto i ti.trbusni ples je umetnost i tu se nigde ne koristi dupe ko sto vecina misli nego samo kukovi i stomak.i sigurno ne bi znala da uradis milion stvari koje trbusne plesacice rade,tako da nemoj lose o necemu sto ne znas.i da igraju polugole nije tacno.uglavnom se nose dugacke suknje i tos to nose topove i korsete je logicno,pa nece da nosi rolku do kolena a treba da pokaze trbusni ples.ne volim ljuude koji globalizuju,a ti to radis jer si videla mozda jednu ili dve plesacice.i mislim da su tvoje predrasude ...ne znam.ne mogu da nadjem izraz.mislim sve mi je jasno kad si rekla da mrzis islam i sve njihovo.stvarno mi nije jasno kako mozes da blatis po necijoj veri?ja sam pravoslavac,srpkinja,al nikad necu nista reci o tudjoj veri lose.ne govori vise o stvarima koje ne znaas!ne pravi se pametna u stvarima koje ne poznajes,ispadas glupa
 

Back
Top