dobra ili losa?

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Zbog par tema koje sam ovde procitala dosla sam na ideju da otvorim novu...prodiskutujte malo koliko ma istine u ovome...Muskarac koji o zeni prica da je dobra lepo vaspitana jako draga kao osoba uopste nije zainteresovan za nju kao zenu za vezu, a kada o njoj prica lose kad ga nervira njeno ponasanje i sl. je itekako u stvari zainteresovan...da li je doslo vreme da zena bude totalno djubre i egoista prema muskarcu da bi mu se vrzmala po glavi ili je odvajkada tako bilo..ja mislim da znam odgovor ali bih volela a cujem misljenja drugih.
 
ariela:
Zbog par tema koje sam ovde procitala dosla sam na ideju da otvorim novu...prodiskutujte malo koliko ma istine u ovome...Muskarac koji o zeni prica da je dobra lepo vaspitana jako draga kao osoba uopste nije zainteresovan za nju kao zenu za vezu, a kada o njoj prica lose kad ga nervira njeno ponasanje i sl. je itekako u stvari zainteresovan...da li je doslo vreme da zena bude totalno djubre i egoista prema muskarcu da bi mu se vrzmala po glavi ili je odvajkada tako bilo..ja mislim da znam odgovor ali bih volela a cujem misljenja drugih.

Draga arijela
Žena đubre dobija i đubretarski tretman pre ili kasnije, nemoj da te neko ubeđuje u suprotno.
 
off topic: razlika između nas ljudi i životinja je u tome što životinje ne mogu da te povrede...posebno ne namerno.One... jednostavno vole.
Vole nas bez obzira na to koliko smo savršeno lepi dobri pametni...
pozz
 
Julian_Duranona:
Daj bre... Jel' ti znas koliko se moj macak puta pokenjao na sred tepiha , kada ga ostavim samog? Ceka dok se ne vratim, a kada otvorim vrata, cucne, gleda me pravo u oci i *****...
ćut bre! meni je moja namerno kakila na krevet svaki put kada sam je nešto žešće izgrdila...gadura!


ali znaš i sam da nisam na to mislila ...
 
gigule:
aha...oš da prepišem iz knjige? ( ali ne oma mrzi me...)
club.gif

gigule, ti si super ultra plus (bez flexi krilca) najkul ovde
 

Back
Top