Sta bi sa vama .......?

SONY9529

Zainteresovan član
Poruka
117
Dodjem posle tri meseca na forum i šta ugledam neke poruke koje sam ja jos ostavio eeee nevalja vam to, nije valjda ljudi da nemate ideje ili da vas nista nezanima ili pak da ste se razočarali o našu vojsku ?
Smanjuju vojni rok, ubacuju "civilno služenje" ( pa kakvo je to služenje vojske ) Naši stari su se dičili odlaskom u vojsku a sad ..... ? Legija nam piše knjige iz zatvora, generali se igraju ćorave bake umesto da uživaju u penzijama ( koje su valjda zaslužili? ) Kerovi sada sede na karaulama i laju odande dok se vojska za*ebava po kasarnama .
TO BE CONTINUED.......... 8)
 
majce:
Sta imas protiv Legije i njegovog romana?
majce pa znamo se mi od ranije jedina devojka na forumu zar nije tako ? Pa seti se ko je trazio sajtove za legiju i o samom Legiji. Nemam ništa protiv njega jel neznam sta je uradio uopšte pa ga nemogu kriviti.Ali on je specijalac a ne pisac :wink:

.....................................................
 
Candyman:
majce:
Sta imas protiv Legije i njegovog romana?
Ako je to legija napisao, predlazem ga za Nobelovu nagradu za knjizevnost. Specijalac(kako SONY kaze), kriminalac(kako ostatak tvrdi), pa sad josh i pisac. Na kraju ce ispasti da izuzetno shtrika. :wink:
CIAO! 8)
P.S. Tebi legija dodje neshto? :?:

Tesko ti je da poverujes da ga brani neko ko nije njegova krv? E pa, naleteces na nas mnoge, Legija nije sam!
 
majce:
Candyman:
majce:
Sta imas protiv Legije i njegovog romana?
Ako je to legija napisao, predlazem ga za Nobelovu nagradu za knjizevnost. Specijalac(kako SONY kaze), kriminalac(kako ostatak tvrdi), pa sad josh i pisac. Na kraju ce ispasti da izuzetno shtrika. :wink:
CIAO! 8)
P.S. Tebi legija dodje neshto? :?:

Tesko ti je da poverujes da ga brani neko ko nije njegova krv? E pa, naleteces na nas mnoge, Legija nije sam!

O cemu ti pričas majce keve ti ajd mi samo to razjasni
 
majce,ja ne znam kako ti mozes braniti legiju.kazes specijalac je,branio je drzavu,borio se i tako svasta nesto.ok,to stoji.ali,da li sve to opravdava sto je unistio NEKOLIKO DESETINA HILJADA zivota mladih ljudi koji su uzimali drogu koju je LEGIJA doneo u srbiju.znas kako,za to bih ga najradije spalio na lomaci uz tv prenos u centru beograda.ne znam da li poznajes nekog narkomana,ali veruj mi,nije nimalo lepa situacija kada ti na odeljenje dodje uradjen narkoman,koga hitno treba spasavati.ti ljudi cesto nemaju ni 18 godina.cisto bih voleo da cujem legiju sta bi rekao roditeljima te dece,da li bi imao odbranu i na to.ili bi on mozda i na tu temu napisao knigu.tek za to bi mu trebalo dati nobelovu nagradu.c
 
SONY:
Dodjem posle tri meseca na forum i šta ugledam neke poruke koje sam ja jos ostavio eeee nevalja vam to, nije valjda ljudi da nemate ideje ili da vas nista nezanima ili pak da ste se razočarali o našu vojsku ?
Smanjuju vojni rok, ubacuju "civilno služenje" ( pa kakvo je to služenje vojske ) Naši stari su se dičili odlaskom u vojsku a sad ..... ? Legija nam piše knjige iz zatvora, generali se igraju ćorave bake umesto da uživaju u penzijama ( koje su valjda zaslužili? ) Kerovi sada sede na karaulama i laju odande dok se vojska za*ebava po kasarnama .
TO BE CONTINUED.......... 8)
vojska se ne zajebava vec je j...bavaju!
 

Back
Top