COSMO ili L&Z?

Betty

Elita
Poruka
21.481
Šta vam se čini bolje?
Moje mišljenje:
Cosmo:
Uglavnom na mestu. Kako se opustiti, gde šta ima da se kupi, nove seksi strategije, zabavno. Veliki plus za Cosmo: prvi put sam (u ovom novom broju tog časopisa) pročitala ANTI-silikon tekst. Tipa, šta sve može da vam se desi, šta kažu lekari, psiholozi, praksa...totalno ok i INFORMATIVAN, za razliku od tekstova u L&Z koji su, u stvari, usluge oglašivačima, klinikama za est. hirurgiju.
Što se tiče L&Z: Osim što podgrevaju hipohondriju, mene stvarno sramota kad krenu hejterski da pišu o muškarcima, tipa: nije važno šta ćete im skuvati, važno je da ima MNOGO. Ko da su svinje. To, i oni saveti o kolor doplerima. Sad žene zahtevaju sve po spisku iz L&Z, a ne zanju da se manjim testovima tipa Papa testa može otkloniti sumnja, i da NIJE potrebno izlagati se svim tim *, ako ne postoji osnovana sumnja. Znači, kontraefekat.
Plus, reč urednice je BLJAK! Kaže ona - nemojte ništa da čitate da ne zamarate mozak (okt.broj), samo evo nas, jer mi imamo rešenje za sve vaše probleme!!!
 
Danas sam kupila L&Z posle nekoliko meseci, a sve u nadi da se nesto promenilo. Ali... nista! Jadni ti muskarci, sta se sve o njima pise... Pocecu zaista da mislim da iskompleksirane i isfrustrirane zene vode taj casopis :roll:
 
Od svega toga- COSMO. Sve ostalo je sr*anje. Pochevshi od JOY-a pa do L&Z. Cosmo je univerzalan, ima stvarno svega. I o zdravlju, lepoti, modi, psiholoshkim problemima i uosphte problemima. Imaju zanimljive textove.
 
Meni je Cosmo, ovo srpsko izdanje, tesko njesra! Kao da je casopis za tinejdzere! Hrvatsko izdanje je mnogo bolje! L & Z je manje vise ok, ali me previse smara prica o zdravlju, a o lepoti nemaju nista preterano novo da saopste!
 
samo da vam kazem da me nije mrzelo da citajuci L&Z prebrojim strane na kojima se nalaze reklame (i to samo one preko cele strane)! rezultat: od 270(otprilike) 130 su bili te reklame; znaci ne racunajuci one koje idu na pola strane i sl. pa vi vidite za koja sr. mi dajemo novac.... :?
 
2 Tamarela> računica je prosta. Za TOLIKI broj strana, daješ samo 100 dinara, plus odličan papir, skupa štampa. Moraju da se nekako pokriju, i lepo je što su oglasi pri kraju časopisa, pa ko neće, ne mora da gleda. Meni smeta hejtovanje na sve strane, i to ide dotle da me je blam kad moj dečko otvori L&Z, za razliku od Cosmo-a gde me ništa nije blam, sve je balansirano.
PS. Uporedite FOTKE obeju urednica (na trećoj strani), i sve će vam biti jasno.

Btw. Joy mi se činio ok dok sam ga pozajmljivala od drugarice. Čim sam prvi put pLATILA za njega, skapirala sam da je s.ranje za te novce.

2 Divlja- Hrv. i srp. Cosmo imaju oko jedne trećine strana istovetne. Moram priznati da i mene više mamai onoi što može kod njih da se kupi, ali prosto zato što kod nas ne može, pami se ČINI bolje :?

a da ne pričam o Blic Ženi, uuuh :twisted:
Idite u špajz pa sve natrackajte na lice i bla, bla...ma da ne bih. :!:

Te informacije sam sve do jedne imala još sa 16 godina. To mu dođe ko da je pisano levom rukom, i za trandže (koje treba da nauče osnovne stvari pri promeni pola).
 
2 Tamarela> računica je prosta. Za TOLIKI broj strana, daješ samo 100 dinara, plus odličan papir, skupa štampa. Moraju da se nekako pokriju, i lepo je što su oglasi pri kraju časopisa, pa ko neće, ne mora da gleda. Meni smeta hejtovanje na sve strane, i to ide dotle da me je blam kad moj dečko otvori L&Z, za razliku od Cosmo-a gde me ništa nije blam, sve je balansirano.
PS. Uporedite FOTKE obeju urednica (na trećoj strani), i sve će vam biti jasno.

Btw. Joy mi se činio ok dok sam ga pozajmljivala od drugarice. Čim sam prvi put pLATILA za njega, skapirala sam da je s.ranje za te novce.

2 Divlja- Hrv. i srp. Cosmo imaju oko jedne trećine strana istovetne. Moram priznati da i mene više mamai onoi što može kod njih da se kupi, ali prosto zato što kod nas ne može, pami se ČINI bolje :?

a da ne pričam o Blic Ženi, uuuh :twisted:
Idite u špajz pa sve natrackajte na lice i bla, bla...ma da ne bih. :!:

Te informacije sam sve do jedne imala još sa 16 godina. To mu dođe ko da je pisano levom rukom, i za trandže (koje treba da nauče osnovne stvari pri promeni pola).
 
mislim devojcice citaju zabavnik i stripove. Ali, kapiram da te novine ne zanimaju.
S druge strane, Mila, Lisa, Lea i slicna Burdina komercijalna izdanja su bas bas stupidna, ovo je bar moguce citati duze od pola sata.
 
Betty:
mislim devojcice citaju zabavnik i stripove. Ali, kapiram da te novine ne zanimaju.
S druge strane, Mila, Lisa, Lea i slicna Burdina komercijalna izdanja su bas bas stupidna, ovo je bar moguce citati duze od pola sata.

pa, lose kapiras, interesuju me novine.
svako ima pravo na izbor i misljenje,ja sam samo rekla svoje.
 
Betty:
Nisam imala u rukama UK izdanje. Sta ti se tamo vise dopada?

Pa kao prvo ima vise stranica, 276 (ok, istina da od toga 22 stranice reklama ali opet je to vise stranica od hrvatskog koje ima 170 sa sve reklamama) vise zanimljivih tema plus mnogo puta dobijes pored besplatnu knjigu koja je prilicno simpaticna za light citanje na moru recimo :)) Ali hrvatsko izdanje je s druge strane jeftinije pa cesce kupujem njega.
 
Nina2:
Betty:
Nisam imala u rukama UK izdanje. Sta ti se tamo vise dopada?

Pa kao prvo ima vise stranica, 276 (ok, istina da od toga 22 stranice reklama ali opet je to vise stranica od hrvatskog koje ima 170 sa sve reklamama) vise zanimljivih tema plus mnogo puta dobijes pored besplatnu knjigu koja je prilicno simpaticna za light citanje na moru recimo :)) Ali hrvatsko izdanje je s druge strane jeftinije pa cesce kupujem njega.


uh. Blago tim jukejkama :( Ovde dobijes tu i tamo neki tester i to je to. Uz prvi broj je, doduse, isao ceo komplet Vichy/ja, testera naravno. Al šta s testerima kog mog. Knjiga je super. A, pošto hrvatski kupujem ovde, nikad ništa nema, nije ni upakovan.
Sad se setih. Svojevremno uz Lisu išao vodič za svadbe sa ekskluzivnim savetima jelene karleuše. ja, naravno, pohitala da kupim nadajući se smehu do suza i očekujući boleštinu, kad ono...nič. Saveti normalni, a njene izjave od po rečenicu za svaku stavku, išle u antrfileu i to je to. OSIM: njena svadbena torta je bila VEĆA OD NJE.
:lol:
 
mozesh ti da ga duvash jeleni... koliki god da je raspad, moze da kupi i tebe i tvoju familiju, i da ti se pretplati na decu, a to samo ako se desi da u medjuvremenu nema sitno pa da ti otkupi i "tipa"... tako da, pssssst... stavi tu svoju sujetu u teglicu, i ticu...
 

Back
Top