Problem sa audio fajlom!

VoXman

Zainteresovan član
Poruka
102
Skinuo sam pesmu od JK i Sase Matica - "Ne smem da se zaljubim u tebe" i kad hocu da je malo "obradim" u Sony sound forge-u nece!Isto uradim i preko Nero-a sa njegovim Tool-om "edit audio"-nema seme!Ili izadje ono tipa "An error occured while... ili "Microsoft's license does not allow transcodingof WMA files into any other format!" Znam engleski,kapiram u cemu je fora,ima neku zastitu...E,sad,da li zna neko kako da skinem tu zastitu kako bih mogao da normalno "radim" sa tim fajlom.Winamp mi otvara taj fajl najnormalnije,sa slusanjem pesme nemam nikakvih problema,ali kad hocu da je malo obradim ili da je narezem na neki CD tu nastaju problemi!!!Sta da radim,zna li neko?
 
Pa WMA (Windows Media Audio) format ima mogucnost ubacivanja nekoliko oblika ogranicenja. Ima recimo i ogranicenje da samo odredjen broj puta mozes nesto da preslusas, da nemozes da kopiras i sl. Ocigledno je zabrana editovanja na tom spisku. E sad kako da je zaobidjes neam pojma. Verujem da postoji neki divlji hackerski program koji zastitu ignorise, ali da ga mnogo ne tupimo izvedi jednostavnu foru: pusti pesmu, a u SF-u ukljuci recording, snimi u dobri stari MP3 i zezaj se kolko oces :wink:
I da, cesto WMA zastite mogu da traze autorizaciju (sa nekog servera) za odredjenu radnju kad si online. Micro$oft, sta da kazem...
 
Ne znam verovao ti ili ne gde sam skinuo!Idi preko Google-a.Tako sam i ja nasao na nekom forumu cini mi se!Kad_Lupim_Lupim, daj pojasni malo to tvoje izlaganje.Mislim razumem se u kompove,ali ne toliko...mada verujem da nije to nista tesko!
 

Back
Top