PERVERZIJE ILI NE

nestolepo:
Zanimaju me vasa iskustva,koliko ste najdalje otisli u smislu perverzija i sta je to sto od njih volite? Molio bih samo na iskrene odgovore.


Pa neznam sta podrazumijevas pod perverzije?!U sexu nista nije perverzno osim(sex sa djecom i zivotinjama)to su bolesne i perverzne osobe.A drugo je sve normalno i nije perverzno.
 
nestolepo:
Znam ali me recimo zanimaju neki vasi licni primeri ukoliko ste slobodni da iznosite svoja iskustva,recimo,sta je to sto perverzno sto ste do sada radili i koliko vam se to zaista svidelo?
Sto ti bi da ucis ili da delis svoja iskustva sa nama?Pa,pocni ja bih htela da vidim sta imas da podelis!Ionako ce ti pola forumasa na ovo lagati sve i svasta
 
Kathrin:
nestolepo:
Znam ali me recimo zanimaju neki vasi licni primeri ukoliko ste slobodni da iznosite svoja iskustva,recimo,sta je to sto perverzno sto ste do sada radili i koliko vam se to zaista svidelo?
Sto ti bi da ucis ili da delis svoja iskustva sa nama?Pa,pocni ja bih htela da vidim sta imas da podelis!Ionako ce ti pola forumasa na ovo lagati sve i svasta

Ma ovde svi govore istinu,sta ti je? :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol:
 
Mene je svojevremeno napadala kao luda jedna dalja sestra,srecom odbranio sam se,sve se zavrsilo na ljubakanju i vatanju...
Mada to ne racunam u neke perverzije,jer nisam ja to planski radio,upste me to nije lozilo,nego je ona zaboravila da smo mi rod,istina dalek ali CG je bila u pitanju,streljali bi nas :!:
 
Ovako,kao jedna od mnogih stvari koja spada u neku vrstu perverzija tj. vise egzibicionizam... Imao sam sex u jednom od najposecenijih butika u NS,u kabini za presvlacenje i imam utisak da nas je svako ko je bio tog trenutka unutra cuo kako uzivamo.Mene je to bas uzbudilo... :lol: :lol: :twisted:
 
nestolepo:
Zanimaju me vasa iskustva,koliko ste najdalje otisli u smislu perverzija i sta je to sto od njih volite? Molio bih samo na iskrene odgovore.
zavisi od tvoje definicije te reci- po mom misljenju, samo S/m, sex sa zivotinjama, pedofilija(takve treba ubiti bez sudjenja), pissing i sl. stvari su perverzne, ostalo je normalno.Ako mislis na oralni sex, analni, grupnjak ili snimanje za vreme sexa...to sam sve probala, jedino mi je preostalo da probam sex sa drugom zenom, to jos nisam ali nameravam, cim nadjem neku voljnu da se pridruzi meni i mom partneru.
 
inspirion:
Da ih drzim u mobilnom pod imenima:

ponedeljak,utorak,sreda,cetvrtak....


:lol:
Da, perverzija je , Morbidna perverzija ..
A zamsili ih sve na jednom mestu u jednom trenutku .. ili chak u jednoj osobi . Waou.. To mi je zaista pervezno
A nije li postojanje na planeti zemlji samo po sebi pervezno ?? !!
:roll:
 

Back
Top