Kako izbeci tugu?

Verujem svom osecaju.Moja dama je za mene izvor srece.Zao mi je kada je tuzna.Zelim da joj pomognem da tugu prebrodi i onda ispadne da moja prevelika zelja da joj pomognem moze da rezultira samo odbojnoscu i ja to znam.
I sta da radim kada mi dodje npr. da je okrenem,da cujem kako je,da bilo sta saznam?
 
The_carobnjak:
Verujem svom osecaju.Moja dama je za mene izvor srece.Zao mi je kada je tuzna.Zelim da joj pomognem da tugu prebrodi i onda ispadne da moja prevelika zelja da joj pomognem moze da rezultira samo odbojnoscu i ja to znam.
I sta da radim kada mi dodje npr. da je okrenem,da cujem kako je,da bilo sta saznam?

ne znam...znam da svako prigovaranje vodi jos vecem udaljavanju..a znam i kako boli kad je je neko koga volis dalek i tuzan ...budi strpljiv
 
E drag mi moji izgleda da moja The Carolija samo moze da odmaze u ovakvim trenucima.Ipak je najbolje ne gnjaviti i ne pokusavati da nesto pomognem kad ne dozvoljava dama.Razumem je u potpunosti.
Ali onda proradi ono:
A sta sad radi..da li je dobro..da li je kod kuce ili pojma nemam gde...a da li joj nesto treba...
A ne mogu da saznam...i onda postanem nervozan i tuzan...onda mi padne napamet...ma ajd pozovi...I to samo odmogne...jer dama zeli da bude sama dok joj je tesko,da malko sve nesrecne stvari koje su je zadesile..da sama to preboli..a posle ce valjda dozvoliti da uradim The magiju...
razumem je u potpunosti.
Necu je zvati,slati SMS niti ista.
Znam da cu doci u iskusenje,ali verujem da ce mi bilo kakvo cimanje ili ista...stvoriti samo lose stvari..a ovako...Mozda posle svega...nastavi se lepo...
Onda stupa The carolija...Premijera filma Mi nismo andjeli 2,masaza,djakuzi...i sve sto cu pokusati da obezbedim...
 
Ne znam kakav je tacno problem ali situacija zvuci bas 'iskreno' da se tako izrazim. Jer je ona nesto ljuta na tebe pa je neces zvati i pisati joj? najcesca je ta situacija,neko je tugan/neraspolozen i mi mislimo da je to zbog nas (jer npr. sa nama provodi najvise vremena) a ustvari je zbog neke sasvim stote stvari. I mi onda pokusavamo na sve moguce i nemoguce nacine da raspolozimo tu osobu iako se u sustini ne radi o nama...Ljude treba pustiti,svima nam je nekada potrebno da budemo samo. U situaciji koju sam opisala i jedno i drugo se osecaju napeto i lose tako da....Leave me alone! :x Sometimes :wink:
 
Znam potpuno na sta mislis... u zavisnosti do kog stupnja davanja i poverenja ste stigli u vezi, ja ti zelim da pokusas da pricas sa njom i da to bude jedan najiskreniji i tezak razgovor, koji ce ubaciti tebe u taj njen svet... i mozda ce joj biti lakse da resava neke stvari ako ima jos nekog sem sebe, samo da se nasloni na tebe kada se umori sama... :)

ali ako niste dugo zajedno... trebace ti dugo dok ne uspostavite takav odnos...

anyway, srecno! :wink:
 

Back
Top