Koliko vam je bitan znak

Mosquito011

Obećava
Poruka
55
Svidja vam se neka osoba i odluchili ste da napravite prvi korak.
Koliko vam je horoskopski znak bitan za donoshenje konachne odluke?

Ako pogledamo malo teme na astrologiji i neke odgovore na iste
TIPA
slazem se sa ovim znakom ili se ne slazem sa ovim,
ZATIM,
ovaj znak je ovakav i voli ovo a onaj ne voli ono,
dolazimo do zakljuchka da nas horoskop interesuje (i da nam znachi vishe nego shto to priznajemo i zelimo)
i da ipak ima neki uticaj na nas.
Koliko sam u pravu,a koliko greshim?
Naravno ovo se odnosi na donoshenje konachne odluke o daljem "nivou" vasheg druzenja,
a ne za chisto upoznavanje tipa
CAO KAKO SE ZOVESH? SHTA SI U HOROSKOPU?
BLIZANAC!!!
AJDE HVATAJ MAGLU I DA TE NE VIDIM VISHE U SVOJOJ BLIZINI
(Primer je nasumichan i bez zelje za uvredom)
 
Slazem se, nema nikakvo veliko znacenje ali, ako mi se znak u startu ne svidi problemi nastaju kad se ispolje te osobine koje ne volim kod tog znaka... zato prihvatam tu osobu sa dozom rezerve u smislu, 'moze da se desi da to i to izbije na povrsinu tek kroz odredjeno vreme ali, spremna sam'
Znaci, odgovor je da nije presudan ali znaci

ipak sam ja devica :wink:
a sto se tice toga 'koliko je bitan za prvi korak', moze samo da mi pomogne u smislu na koji nacin prici jer npr. vatrenim znacima moras biti zanimljiv od samog starta, originalan i spreman na akciju...osnovne stavke kod prvog susreta
 
pava:
gigule:
Pa možeš i da kažeš, ... aaaaa, Rak...
ili osmeh od uva do uva: Ovan? Stvarno?



mislim, trulo je ali...
:lol: :lol: :lol: :lol:
a sta ako naidjes na ovna koji je u podznaku rak(imaj u vidu da je asc pocinje na 25 stepenu :) )
pa onda se osmehneš i kažeš niko nije savršen

e šala
ja nemam ništa protiv ni jednog astrol. znaka
imam samo protiv kretena...a to ne zavisi od natal. karte...
 
Mosquito011:
Svidja vam se neka osoba i odluchili ste da napravite prvi korak.
Koliko vam je horoskopski znak bitan za donoshenje konachne odluke?

Uopste nije bitan. Naravno, pitam koji je znak u horoskopu kad prica krene ali to mi ne znaci bas nesto. Mnogo puta se desilo da decko uopste ne odgovara astroloskom profilu svog znaka.
 
Meni naprimer uopste nije bitan znak.

osim ako je tip riba !
tu ne pomaze ni podznak...

ili devica.
Previse ih dobro poznajem.


ma salim se, bitno mi je da sa nekim mogu da komuniciram, a na kom nivou ce to biti, pa, za svakoga postoje granice.

eto, ne znam puno vodolija, ni vaga, ni jarceva.
ali bih volela da upoznam 8)
 
Nije bitan, naravno. Cak retko kad i pitam nekoga u startu koji je znak (osim ako mi je basbas simpatican). Ali (ponavljam kao papagaj), ispostavilo se, za poslednjih godinu i po dana da sam imala lose iskustvo sa muskim Ribama, tako da, iskreno, priznajem da sam po pitanju njih pomalo :roll: ... glupo je generalizovati, znam, ali eto :oops: , iskreno, oni su mi nekako fuj.
 

Back
Top