U vezi posla

clan

Primećen član
Poruka
514
Da li neko zna kada se otvori prodavnica recimo butik primer, sta se placa osim ono penziono da se uplacuje za 2 osobe valjda da li se placa nesto posebno drzavi neki porez i tako to slicno cuo sam da se placa oko 200e za neki porez ako imas radnju da li je to tacno znaci osim struje, komunalija itd. sta se jos placa ako imas radnju... Moze i opsirno ako neko zna da objasni.
 
Burazeru ako oces butik da otvaras moras da imas dubok dzep i da ti nije zao sto si se otvorio je ti se to ne isplacuje odmah,a ima trista sranja da placas!Prvo-gde ti je taj butik-placas lokal,pa onda razni porezi,gomila sranja!Bolje otvori perionicu ili farmu nojeva,to ti je sljaka :D
 
Weeky:
Burazeru ako oces butik da otvaras moras da imas dubok dzep i da ti nije zao sto si se otvorio je ti se to ne isplacuje odmah,a ima trista * da placas!Prvo-gde ti je taj butik-placas lokal,pa onda razni porezi,gomila *!Bolje otvori perionicu ili farmu nojeva,to ti je sljaka :D
Stani bre covece prvo nepada mi na pamet da otvaram butik... ja sam dao samo primer ako malo bolje procitas pise "primer". Drugo lokal nije moja briga a to nisam ni pitao... Usvakom slucaju hvala na savetu.
Moje pitanje koliko se placa u novcu znaci koliko evra se daje za porez i ako ima nekakve takse i to a butik moze da bude samo primer da neko ne kaze pa nije isto za ovo i za ono kada otvoris, znaci moze li neko konkretno da kaze odprilike toliko i toliko evra za mesec dana ako imas butik se daje za porez i takse i tako neznam jos sta se placa
 

Back
Top