NL pro group

To je neshvatljiva pojava kod nas. Taj doticni je ladno izjavio kako MS Word ima namerno ubacen bag i da ne radi dobro, pa ga je ON ispravio i sad on jedini ima Word koji valja. Ja licno gledao i ostao bez teksta. Ljudi koji ga licno znaju kazu za njega da je oduvek bio psihic. Ko stvarno veruje da za nedelju dana ispiranja mozga moze da postane expert, slobodno, siroko mu polje.
 
fire-angel-boy:
Sta mislite o toj skoli?Jel neko iso u tu skolu?
Ako si resio da te muzu, samo napred. Ako si resio da budali das pare, samo napred. Ako zelis stvarno nesto da naucis, nadji dobre knjige i radi.
Kreten je pokazivao ikonicu za paragraf u Wordu (ili bese excell), tvrdeci da to NIKAKO ne sme da se dira, maltene nitroglicerin, jer ce se sve sasuti... Pun softver "mina" a on je to sve razotkrio i ispravio. Genije bre!
Zaboravi NL Pro.. Takva firma se samo u Srbiji moze pojaviti.
Pih, sta mi to treba, svaki puta se do daske iznerviram kad se pomene taj "genije", ali ne mogu da izdrzim :(
 
PLJUVAO JE PO MICROSOFTU KO NIKO !!! JA ZNAM LJUDE KOJI SU ISLI U TU TAKOZVANU SKOLU NISU POSLE NJE ZNALI IKONICU DA OTVORE !!! EVO MALO EPP-a SKOLA KOMPJUTERA PRINT 93 NAJACA SKOLA KOJA JE IKAD POSTOJALA GARANTOVANO MOZES DA NAUCIS IMAJU BRDO KURSEVA !!!!
 
Đenka:
Ko sam ne može da nauči da radi u bilo kom Win sistemu i sa bilo kojom Win aplikacijom, ni škola mu neće mnogo pomoći.






Tako je . Mene je mrzelo da objasnjavam svojoj zeni , pa sam je poslao na kurs . Posle dva nivoa i dalje zna samo da pusti film ili muziku .
 
stonex:
Đenka:
Ko sam ne može da nauči da radi u bilo kom Win sistemu i sa bilo kojom Win aplikacijom, ni škola mu neće mnogo pomoći.






Tako je . Mene je mrzelo da objasnjavam svojoj zeni , pa sam je poslao na kurs . Posle dva nivoa i dalje zna samo da pusti film ili muziku .
E to je ono sto nikad necu kapirati.
Koliko j meni bilo slucajeva da me ljudi sa tim kursevima pitaju oko nekih banalnih stvari (koje btw treba ukljuciti u kurs).
Al' dobro, kad se pogleda nisu ti kursevi toliko ni skupi pa se moze prezaliti 2-3000din.
 
knige mnogo tupe. Iz njih ti treba 3 godine da naucis neki program.
Moguce je da ja imam problem sa ucenjem iz knjiga ali mislim da je mnogo lakse kad ti neko pokaze to sto te interesuje.
Ja sam recimo Corel Draw naucio posmatrajuci samo ortaka pa sad u njemu znam oko 80% ukupnih funkcija.
Nisam isao na kurseve pa ne znam kakvi su, ali kad bi mogao da biram pre bih izabrao kurs nego knjigu.
 
Ja sam učio Java Script iz knjige "Beginning JavaScript" od Paula Wiltona i baš mi je glatko išlo. Još je knjiga na engleskom. Takođe je lepo i jasno napisana "HTML - The Complete Reference" Thomasa Powella. Jedino je "JavaScript Bible" nepotrebno preopširno pisana....

Kompjuterske knjige su inače vrlo jasno i didaktički dobro pisane, pa nije nikakav problem iz njih učiti. Naravno, to nije slučaj sa digitalnom i integrisanom elektronikom :lol:
 

Back
Top