Visa Medicinska?

Za svaki smer je bio poseban test.. Upoznao sam devojku gore koja se prijavila za Opsti smer i imala je na testu 50% iz genetike i naslednih bolesti,

Ja sam juce polagao za smer Lab Tehnologa, i kod mene su uglavnom bila pitanja iz biologije celije, fiziologije i morfologije zivotinja i embriologije. Bilo je 1 pitanje iz naslednih bolesti i par o DNK sve ukupno 60.
 
Ja uspela da upadnem i to na budzet, 24. sam :D.
Maza Zaza, raspitaj se malo, verovatno ce biti i onih koji ce odustati, mada i tu zavisi koja si po redu, jer se u tom slucaju upisuje prvi koji nije upao, a imao je najvise bodova...
 
Meni fali 1 bod!! :( Jel znate mozda jel ce biti neko prosirenje liste ili tako nesto.. mozda neko odustane da plati skolarinu.. sta vi mislite?!

Verovatno ce neko odustati,najbolje je da odes kad bude bila prozivka,jer tada tek kazu ko jos sve moze da se upise.Vecina fakulteta i visih skola upise na samofinansiranje vise od predvidjenog.
 
Vidi se da je bio tezak,niko nije imao 60 poena ni na jednom smeru.A i pored toliko smanjenog broja mesta i navale za upis,nesto se bodovi i nisu povecali u odnosu na proslu godinu.E,iz koje godine je bilo najvise pitanja?
 
Ukupno se na 620 mesta prijavilo 1114-oro,znaci da je otprilike svaki drugi primljen,tako da svaka cast svima koji su upali.Najveca navala je bila za fizioterapeute,medicinske sestre i sanitarne inz.
 
Meni fali 1 bod!! :( Jel znate mozda jel ce biti neko prosirenje liste ili tako nesto.. mozda neko odustane da plati skolarinu.. sta vi mislite?!

Sigurno!
Moja drugarica je ponela pare za skolarinu,upla je na samof,medjutim prosirili su listu,jer uvek dosta njih odustane jer su upali na neki drugi fax,pa je na kraju bila na budzetu.
Samo moras da se raspitujes i budes u toku.
 
Ukupno se na 620 mesta prijavilo 1114-oro,znaci da je otprilike svaki drugi primljen,tako da svaka cast svima koji su upali.Najveca navala je bila za fizioterapeute,medicinske sestre i sanitarne inz.

Smatram da, u ime svih konkurenata ovogodisnjeg upisa, treba izreci veliku pohvalu nasem buducem kolegi ACCA91 na ispoljenom interesovanju i informisanosti (koja je sigurno bila od koristi). Takodje, siguran sam da ce u medjuvremenu ozbiljno poraditi na svom "proseku" kako bi sto bolje odigrao predstojecu utakmicu...
 
Zna li neko kakva je procedura za upis? Znam da su termini ponedeljak i petak od 9 do 14h, ali ne znam da li ima neki redosled - kad se upisuje koji smer, kad su na dnevnom redu budžetlije, a kad SF studenti... Da li je za nekoga ko je ubedljivo na budžetu kasno da dođe u petak? Answer ASAP, pls. Zovem ceo dan one skotove i niko mi se ne javlja...

Edit: još jedna stvar... mora li da se dolazi lično na upis, ili može neko drugi da to obavi?

Edit #2: spammingu nikad kraja :-)... sad sam bio na sajtu, video sam obaveštenje... Ponedeljak i petak 9 - 14h su rezervisani za "kandidate koji su stekli pravo upisa", a u petak od 15h ide prozivka i popunjavaju se slobodna mesta, ako se neko do tad ne upiše.
 
Poslednja izmena:

Back
Top